Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Ayene
Pon 02 Maj, 2011 08:17
Fenix OnLine
Autor Wiadomość
wito35 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 82
Skąd: K.Szen-Lon
  Wysłany: Wto 27 Lip, 2010 15:24
Fenix OnLine
!!! Fenix OnLine !!!



Opis gry:


Kolejna polska gra mmorpg w 2D !!!.


Fenix On-Line to pełna przygód polska gra 2D przez internet. W pełni za darmo, możesz zwiedzić zamieszkany przez magiczne istoty i stwory pełny zagadek i tajemnic do odkrycia świat Fenixa online. Do zdobycia masz aż 135 poziomów (lvl), do wyboru cztery klasy postaci: Łucznik, Mag, Wojownik, Ninja i dwa królestwa: Szan-Zu i Ling-Fa. Na jedną klasę postaci przypada 47 zbroi, broni, naszyjników, pierścieni i butów, (wyjątek stanowią tarcze które są jedynie dla wojownika) wszystkie akcesoria dzielimy na trzy, akcesoria główne co 5 poziomów, poboczne co 10 poziomów i akcesoria które można zdobyć dzięki częstym eventom, co 20 poziomów. Co dwa, trzy tygodnie w grze będą rozgrywane wojny pomiędzy dwoma królestwami. W królestwach Szan-Zu i Ling-Fa masz szanse na zostanie królem musisz jedynie pokonać w walce (pvp) aktualnego króla. Uwaga po okresie szkolnym planujemy zrobić konkursy dzięki którym będziecie mogli zdobyć przydatne na początku gry przedmioty (itemy) więc bądźcie czujni.






Historyczny opis gry:



„Początek”


W trzecim tysiącleciu p.n.e. na ziemię spadł meteoryt, nieopodal granic królestwa Szan-Lon. Po setkach lat meteoryt odnalazła piątka magów.
Podczas próby dowiedzenia się o nim czegoś więcej nagle w jego wnętrzu zaczęła się coś świecić. Potężne czerwone światło pulsowało i ukazywało im przedziwne znaki które mogły być pismem.

„Przebudzenie”


Magowie dzięki swym potężnym mocom wydobyli zawartość meteorytu, była to księga zaklęć, białej i czarnej magii.
Jedna z kart była złożona na pół, były napisane na niej dziwne znaki i jedno słowo które udało się rozszyfrować „Fenix”. Magowie nie potrafiąc rozszyfrować reszty tekst , ryzykując dobrem wszystkich na świecie, zebrali się przy kamiennym kręgu i wy powiedzieli te słowa „Abel amidu sand sern sakon bariket” !!! Był to największy błąd wszech świata.
Przez trzydzieści lat Fenix był obrońcom całej ludzkości, lecz niestety, magowie
Podczas próby zawładnięcia nim obudzili uśpioną bestię. Ilekroć ktoś próbował go zabić... ginął w szponach ognia, Ogromny potwór niszczył wszystko co stanęło mu na drodze.


„Wybawiciele”


Dla całej ludzkości nadeszły ciemne czasy. Gdy wydawało się że już nic się nie da zrobić, na pomoc przybyła czwórka przyjaciół szkolonych przez najlepszych mistrzów, magii, sztuki cichego zabijania, łucznictwa i władania mieczem.
I tak czwórka bohaterów wyruszyła na walkę z najgorszym koszmarem którego i tak się nie da zabić.


„Fenix odrodzenie”


Potwór co odrodzenie był pozbawiony życia przez tą samą czwórkę co dawało ostatnim królestwom, miastom i wioską możliwość przeniesienia się w bezpieczne miejsce. Niestety tak jak każdego tak i ich czas nadszedł. Od tamtego czasu Fenix od nowa niszczy, lecz z tą różnicą że teraz był dwa razy silniejszy i był wstanie tworzyć gigantyczne i groźne potwory które stanowiły jego armię.


„Nowa era”


Nadszedł czas nowej ery na świecie zostały już tylko dwa królestwa a jego mieszkańcy mają trzy cele, zabić Fenixa, zniszczyć drogie królestwa i zdobyć świat dla siebie.


!!!„Losy świata w twoich rękach”!!!


Do którego królestwa dołączysz i jaką drogę wybierzesz, to wszystko zależy tylko od ciebie !!!


Screeny:

1. http://img27.imageshack.us/i/kszanzu.png/
2. http://img822.imageshack.us/i/klingfa.png/
3. http://img186.imageshack.us/i/jaskiniamierci.png/
4. http://img822.imageshack....wajaskinia.png/
5. http://img339.imageshack.us/i/jaskinialodu.png/
6. http://img821.imageshack.us/i/sklepzbroni.png/
7. http://img801.imageshack.us/i/tawerna.png/


Możliwe że te mapy co tu pokazałem się zmienią lub zostaną usunięte i zamienione na inne, niektóre potwory będą miały zmienioną grafikę i nazwę. W grze możesz:
- dodawać znajomych
- tworzyć grupy
- tworzyć gildie
- rozmawiać na ogólnym czacie
- pisać pm (prywatne wiadomości)
- handlować z innymi graczami
- jest możliwość szybkiego poruszania się
- walka pvp
- możliwość zostania królem
itp.

Uwaga !!!

Gra jest jak na razie w CBT GM (zamkniętych beta testach dla GM), CBT dla graczy rozpoczną się dopiero wtedy kiedy GM obejdą całą grę i sprawdzą czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, nie będę ukrywał że mamy drobne problemy, jednym z nich jest to że brakuje nam materiałów na akcesoria, dlatego chciał bym poprosić was o przysyłanie mi tego typu materiałów, zbroje mają być bez grafiki postaci mają mniej więcej wyglądać tak:
http://img818.imageshack.us/i/charaset2.png/

w jednej takiej zbroi znajduje się hełm bytu i tors, bronie mogą być zwykłymi ikonami tak jak i akcesoria typu pierścienie i naszyjniki.W nagrodę za każdą jedną taką rzecz otrzymacie 1000 sakfen, jest to dosyć dużo, nie będziemy was oszukiwać jeżeli kurs pieniądza wzrośnie to wasza nagroda również podniesie się o jakąś kwotę pieniędzy.



Creditsy:


Creditsy dla UltimaTeam

Nie wiem jeszcze czy w grze czy na stronie ale wiem na pewno że umieszczę UltimaTeam w creditsach. Ayene czy chciała byś żeby w podziękowaniach był również podany link do strony czy tylko napis UltimaTeam ? creditsy głównie należą się takim osobą jak:

Ayene
gorton3
Yoroiookami
erienus
Czeliosss

W imieniu wszystkich z Fenix OnLine Team chciał bym podziękować wszystkim z tego wspaniałego forum dzięki któremu Fenix OnLine ujrzało światło dzienne.


Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany na temat gry wystarczy że za rejestrujesz się na aeria games i podasz mi swój login, możecie przysyłać go tutaj na pw lub na e mail wito35@op.pl GG 22585333

Wszystkiego dobrego życzy ci Fenix OnLine Team :D
________________________
Z ogromną przyjemnością przedstawiam wam stronę, pierwszych zapisów do Alpha CBT Fenix OnLine !! www.fenixonline.pun.pl =D
Mamy nadzieję że nasza gra przypadnie wam do gustu i powitacie ją z otwartymi rękoma :>
Ostatnio zmieniony przez Lartarin Sro 18 Sie, 2010 11:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
FilipsO 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 236
Skąd: z nikąd
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010 16:48
Podaj adres clienta
________________________
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do swojego podpisu.

Moja Gra MMORPG Erathia:
 
 
wito35 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 82
Skąd: K.Szen-Lon
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010 16:57
cytuję:

Gra jest jak na razie jest w CBT GM (zamkniętych beta testach dla GM), CBT dla graczy rozpoczną się dopiero wtedy kiedy GM obejdą całą grę i sprawdzą czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
________________________
Z ogromną przyjemnością przedstawiam wam stronę, pierwszych zapisów do Alpha CBT Fenix OnLine !! www.fenixonline.pun.pl =D
Mamy nadzieję że nasza gra przypadnie wam do gustu i powitacie ją z otwartymi rękoma :>
 
 
 
FilipsO 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 236
Skąd: z nikąd
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010 17:03
A mogę zostać testerem?
________________________
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do swojego podpisu.

Moja Gra MMORPG Erathia:
 
 
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 29 razy
Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010 17:28
O fajnie! Jestem w creditsach ^^ nie wiem za co ale fajnie ;p no cóż... mapping jest trochę na słabym poziomie, to odpycha... no ale ogólna fabuła i cała reszta mnie zwala! Zdradź sekret jakiego silnika używasz ;p
________________________
Kolekcjonuję "Pomógł". Jeżeli ci pomogłem i chcesz wzbogacić moją kolekcję, kliknij "Pomógł".
 
 
wito35 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 82
Skąd: K.Szen-Lon
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010 19:28
FilipsO1999 testerem może zostać każdy ale teraz tylko Game Masters są w tej chwili w CBT. jak otworzymy zamknięte beta testy dla graczy to osobiście cię zawiadomię :) chyba że nie chcesz.
________________________
Z ogromną przyjemnością przedstawiam wam stronę, pierwszych zapisów do Alpha CBT Fenix OnLine !! www.fenixonline.pun.pl =D
Mamy nadzieję że nasza gra przypadnie wam do gustu i powitacie ją z otwartymi rękoma :>
 
 
 
Sprocik 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 60
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 28 Lip, 2010 09:45
a ja mam kilka błędów z bibliotekami nie porobię SS bo jest ich tyle, że łoo wypisywać też mi się ich nie chce
________________________
''Non omnis moriar''
''Cogito ergo sum''

Spoiler:



^^ New animation by me� ^^

 
 
 
FilipsO 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 236
Skąd: z nikąd
Wysłany: Sro 28 Lip, 2010 12:34
Chcę abyś mnie powiadomił a może dasz jakiś tutek obsługiwania eclipse evoluvtion bo mnie nie chce wejść offline ciągle jestem.

[ Dodano: Sro 28 Lip, 2010 14:37 ]
Zrobiłem pustą grafikę zbroi (chciałeś :-o ):

A teraz mnie dodaj do creditsów i GM :-P XD
________________________
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do swojego podpisu.

Moja Gra MMORPG Erathia:
 
 
wito35 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 82
Skąd: K.Szen-Lon
Wysłany: Sro 28 Lip, 2010 22:34
Ok otrzymujesz 1000 sn jak na razie.
________________________
Z ogromną przyjemnością przedstawiam wam stronę, pierwszych zapisów do Alpha CBT Fenix OnLine !! www.fenixonline.pun.pl =D
Mamy nadzieję że nasza gra przypadnie wam do gustu i powitacie ją z otwartymi rękoma :>
 
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Czw 29 Lip, 2010 00:13
wito35 - też chętnie pomogę w beta testach.

Co do gry, to mapping średni, sam nie jestem lepszy, ale zakładam że mógłby wypaść lepiej w twojej gierce. Podoba mi się fabuła, postaci i niezastąpiony klimat, którego miałem okazję doświadczyć przy ostatnich testach twojej gry. ^^
 
 
FilipsO 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 236
Skąd: z nikąd
Wysłany: Czw 29 Lip, 2010 13:45
Cytat:
Ok otrzymujesz 1000 sn jak na razie.

A co to?
Waluta premium?

[ Dodano: Czw 29 Lip, 2010 15:49 ]
Jeszcze jedna grafika:
________________________
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do swojego podpisu.

Moja Gra MMORPG Erathia:
 
 
CreeperCrisis 



Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 395
Wysłany: Czw 29 Lip, 2010 15:25
Chętnie zagram i pomogę. :-)
 
 
Axer 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43
Skąd: się biorą n00by?
Wysłany: Pią 30 Lip, 2010 10:40
Coś w podobie do metina...
Choć nie lubię metina , to powiem ,że gra nieźle się zapowiada ^^! Na pewno zagram!
 
 
wito35 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 82
Skąd: K.Szen-Lon
Wysłany: Pią 30 Lip, 2010 21:02
Uwaga oto opis walut:

Sakfeny (sn): to podstawowa waluta w grze wypada ona z potworów i można z nią nabyć przeróżne przedmioty. jak na razie najdroższy przedmiot kosztuje 100 000 sn

Złoto (Z): złoto jest jednym z najdroższych surowców w świecie Fenixa OnLine. Jedno złoto ma wartość 20 000 sn. Złoto wypada z potworów bardzo rzadko największe szanse na jego zdobycie ma się powyżej 100 lvl.

Nirwany (Ni): Możliwe że zrobimy walutę którą będzie kupować za prawdziwe pieniądze, ale obiecujemy że itemy kupowane w item shopie będą miały tylko inny wygląd. Na początku gry jeśli się uda każdy otrzyma 50 Ni. Jak na razie tej waluty nie będzie, i nie wiemy czy też kiedykolwiek powstanie.

Wszystkie pomoce z chęcią przyjmiemy, ale jak na razie mamy mały problem z instalką i musimy go rozwiązać. Jeżeli ktoś potrafił by pomóc proszę o skon taktowanie się zemną na GG, e maila lub też tuta na pw.

FilipsO1999 na twoje konto ponownie wpłynęło 1000 sn.


------------- Wszystkiego dobrego życzy ci Fenix OnLine Team :D -----------------
________________________
Z ogromną przyjemnością przedstawiam wam stronę, pierwszych zapisów do Alpha CBT Fenix OnLine !! www.fenixonline.pun.pl =D
Mamy nadzieję że nasza gra przypadnie wam do gustu i powitacie ją z otwartymi rękoma :>
 
 
 
Bezel 




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 84
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010 12:04
No to ja też mogę zostać tym testerem brakuje mi metina bo coś nawala w pl i priv ;( a tu królestwa + zostanie królem :D no to zgłaszam się na testera ogółem zapowiada się oj zapowiada i to dobbrze :D!
________________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene