Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Sabikku
Pon 06 Gru, 2010 22:00
Język Użytkowników
Autor Wiadomość
R.I.P. 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 173
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Wrz, 2010 21:56
Język Użytkowników
Witam, otóż tak sobie pomyślałem że można zrobić takie coś że użytkownicy rejestrujący się lub zalogowani będą mogli wybrać język którym się komunikują, będzie łatwiejsza komunikacja, lecz nie wiem czy na 100%, wejdzie jakiś Anglik czy coś lecz można takie coś zrobić, naprawde fajne by to było, każdy użytkownik by wybrał własną flagę kraju, może i jest trochę młodzieży na forum, lecz są też dorośli którzy wolą komunikować się innymi językami, którymi będzie im łatwiej, ponieważ może tak kiedyś będzie że na Forum zaczną wbijać ludzie z innych krajów, to nawet przydała by się taka odróżniająca ranga Flagowa.

np. Polak/Polka- Polska Flaga,Niemiec/Niemka- Niemiecka Flaga,Anglik/Angielka- Angielska flaga, jak jeszcze nie jest to potrzebne to zalecam zrobienie takie coś na późniejsze lata forum :-) , ja tak tylko podaje sobie taką propozycje, nie zależy mi czy będzie za akceptowana czy nie, lecz to zależy od was, możemy zawsze na później zachować ten temat, jak się okaże że Anglicy i inne kraje będą się rejestrować ;-> , Pozdrawiam R.I.P.


Mam nadzieje, że to przeczytacie ale na pewno ponieważ to malutko.
 
 
kamillo112 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 33 razy
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 262
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010 08:40
No ja nie mogę po co mają tu się rejestrować Anglicy, Niemcy, Włosi itp. Przecież i tak Anglicy mają swoje forum dużo lepsze od tego (chodzi mi oto że tam są codziennie nowe skrypty zasoby itp.). I nawet jak by się tu zalogował jakiś człowiek z innego kraju (ale wątpię) to i tak będzie gówno wiedział bo to forum jest polskie. Więc dla mnie to jest beznadziejny pomysł i pewnie nigdy nie wypali. Jestem na wielkie
NIE
 
 
flook 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 76
Skąd: Siedlce
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010 09:17
Cytat:
No ja nie mogę po co mają tu się rejestrować Anglicy, Niemcy, Włosi itp. Przecież i tak Anglicy mają swoje forum dużo lepsze od tego (chodzi mi oto że tam są codziennie nowe skrypty zasoby itp.). I nawet jak by się tu zalogował jakiś człowiek z innego kraju (ale wątpię) to i tak będzie gówno wiedział bo to forum jest polskie. Więc dla mnie to jest beznadziejny pomysł i pewnie nigdy nie wypali. Jestem na wielkie
NIE


jak dlamnie powiedział to troche za ostro ale ja też jestem na NIE myśle że ten temat nie będzie mial powodzenia :-|
________________________
Pamiętasz Simpson2010? TO JA!

mój nick w grze Uncharted 2 to:[PL]flook1 poziom:57 (VII)


http://miasteczka.tk/985/simpsonowo
http://grawbank.tk/57/simpson
-kliknij w te linki to tylko chwila można klikać 1 raz dziennie
 
 
 
Axer 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43
Skąd: się biorą n00by?
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010 14:15
Jak powiedzieli koledzy wyżej - NIE.
Z resztą, nawet jeśli wszędłby tu jakiś anglik to i tak nic by nie rozumiał, bo anglicy przecież nie rozumieją po polsku, nie?(Chociaż niektórzy...)A co dopiero mówić o formularzu rejestracyjnym ...
Jak już mówił kamillo112
kamillo112 napisał/a:
Przecież i tak Anglicy mają swoje forum dużo lepsze od tego (chodzi mi oto że tam są codziennie nowe skrypty zasoby itp.)
.
Więc po co to komu?
Podkreślam: jestem na ogromne NIE!.
 
 
wojtas132 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 11
Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010 17:20
Po za tym stronka by się 3 razy dłużej ładowała, bo potrzebny by był czas jeszcze na tłumacz. Nie!!
________________________
Gdy smutek cię dopada najleprza czekolada.
 
 
Poster27 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 22 razy
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: że znowu
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 21:59
Jestem na Nie!. Temat chyba można zamknąć, bo większość użytkowników nie wyraziła zgody. Wiwat demokracja :china:

[ Komentarz dodany przez: Sabikku: Pon 06 Gru, 2010 22:00 ]
TROSZKĘ się spóźniłeś, bro.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene