Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Sro 09 Lut, 2011 07:44
Nurdel & wojtas132
Autor Wiadomość
Darkfault 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 54
Skąd: Strefa Zacności
Wysłany: Nie 12 Wrz, 2010 10:26
Pierwszy screen - palmy rozmieszczone trochę zbyt 'równomiernie' - chodzi mi o to, że co jakiś tam odstęp stoi jedna palma. Wg. Mnie lepiej wygląda, jak stoi kilka w grupce, dalej wolna przestrzeń, gdzie indziej znów grupka palm, dalej gdzieś pojedyncze sztuki.

Drugi screen - szafki 'wbite' w ścianę, opuść je o jedno pole niżej, no i krzesła. Co to za budynek? Ile osób tam zwykle przebywa? Jeśli to prywatny dom, to nieco dziwne jest podstawianie 20 stołków na stałe dla 2-3 osób :| Także łóżka - wyglądają przez te 2 identyczne szafki z identycznymi kwiatkami, jakby pośrodku stało lustro i odbijało jedno tylko łóżko.

Dach domku na 1 screenie mi się podoba.
 
 
 
wojtas132 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 11
Wysłany: Nie 12 Wrz, 2010 12:01
Darkfault napisał/a:
Pierwszy screen - palmy rozmieszczone trochę zbyt 'równomiernie' - chodzi mi o to, że co jakiś tam odstęp stoi jedna palma. Wg. Mnie lepiej wygląda, jak stoi kilka w grupce, dalej wolna przestrzeń, gdzie indziej znów grupka palm, dalej gdzieś pojedyncze sztuki.

Drugi screen - szafki 'wbite' w ścianę, opuść je o jedno pole niżej, no i krzesła. Co to za budynek? Ile osób tam zwykle przebywa? Jeśli to prywatny dom, to nieco dziwne jest podstawianie 20 stołków na stałe dla 2-3 osób :| Także łóżka - wyglądają przez te 2 identyczne szafki z identycznymi kwiatkami, jakby pośrodku stało lustro i odbijało jedno tylko łóżko.

Dach domku na 1 screenie mi się podoba.



Dzięki za dach

Niestety Muszę się z paroma rzeczami nie zgodzić:

Póbowałem i nie wiem o co ci chodzi z palmami. Czy mógłbyś pokazać mi o co ci chodzi z grupkami, bo jak próbuję robić tak jak ty mówisz to wygląda beznadziejnie, ponieważ jest jakoś pusto, a po za tym drzewa wyglądają trochę nie naturalnie.

Półki są już zmienione dzięki, bo nie zauważyłem tego błędu.

Krzesła. Byś mnie zrozumiał gdybyś wiedział po co ten dom zrobiłem. Ten dom jest jednym z domów w którym będą się zatrzymywać żołnierze przed ...... Nie będę na razie zdradzał całej fabuły.

Łużka nie pomyślałem o tym.
________________________
Gdy smutek cię dopada najleprza czekolada.
 
 
Darkfault 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 54
Skąd: Strefa Zacności
Wysłany: Nie 12 Wrz, 2010 13:42
Taką masz wizję. W naturze akurat palmy [nieposadzone przez człowieka] rosną w skupiskach - tam gdzie jest woda. [u Ciebie widzę teren trawiasty], a nie jak w zwykłym lesie, w 'odstępach'. Nie mówię,że jest źle - po prostu do mnie takie rozwiązanie nie przemawia :)
 
 
 
R.I.P. 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 173
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 12 Wrz, 2010 15:20
1 Screen:

Po co na plaży Kaktusy?, to jest jakaś pustynia połączona z plażą?, mi coś nie pasuję w tym pierwszym screen, Zgadzam się też oczywiście z opinią Darkfault, ponieważ miał racje że Palmy żyją w naturze w grupie"skupisku", screen dziwnie wygląda jak to można powiedzieć

2 Screen:

Półka z książkami w ścianę wbita, ciekawe kogo ta chatka?, 2 czemu tak dużo krzesełek jak nie ma w tym domu nikogo?, na jakąś imprezę czy coś? :-)
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Nie 12 Wrz, 2010 16:40
Widząc wasze odpowiedzi postanowiłem poprawić rzeczy które najbardziej komentowaliście.
Mieliście rację, teraz wygląda to o niebo lepiej. Lecz jak zaznaczyłem na początku postu chciałbym, żebyście oceniali od 1/10. Z góry dzięki.

Teraz wygląda to tak



 
 
 
Darkfault 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 54
Skąd: Strefa Zacności
Wysłany: Nie 12 Wrz, 2010 21:17
Nie nie nie :|
Dobrze, grupki, ale nie tak symetrycznie :P Naturalnie :|
Zaraz, chyba mam na dysku jakiś stary screen z pustynią, to wrzucę dla przykładu :|


Coś takiego wygrzebałem:




Zbytnio tu nie widać, bo to kawałek miasta, ale.
Kilka palemek w grupie w rogu, jedna w drugim rogu, jedna po środku i tyle :| Pamiętaj - Równe odstępy i symetria to wróg natury ;|

Co do budynku - wygląda o wiele lepiej. Widzę jeszcze mały bug - w 'przejściu' do pokoju z łóżkami brakuje ściany - widać sam "sufit" :|
 
 
 
wojtas132 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 11
Wysłany: Pon 13 Wrz, 2010 05:21
Przepraszam Nurdel za wcześnie dał screena. Ponieważ mieszkamy w osobnych domach moja koncepcja wygląda tak.








________________________
Gdy smutek cię dopada najleprza czekolada.
 
 
Darkfault 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 54
Skąd: Strefa Zacności
Wysłany: Pon 13 Wrz, 2010 10:21
No no. Co do palm to silniej szło mi o coś takiego:

 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Pon 13 Wrz, 2010 16:48
Poprawiłem i dzięki za to.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene