Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Yoroiookami
Nie 03 Paź, 2010 07:48
Oto hamstwo ze strony RpgMaker
Autor Wiadomość
arczaniol1 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 80
Skąd: Holandia/Lelystad
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010 09:48
Oto hamstwo ze strony RpgMaker
Zapraszam do zapoznania sie z tematem

http://www.rpgmaker.pl/?c...apturek-sabikku

Nie wiedzialem gdzie to dac!

Komenty!
________________________
Wkrotce
 
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010 10:10
Reptile trafia do mojego Death Note za pierwsze kilka linijek tekstu :D
 
 
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 73 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010 11:57
Co do wstępu: przypomina mi się konkurs, który organizował Reptile: "remake gry z nesa". Przyszły trzy prace, z czego dwie nie do końca działały (a twórcom nie chciało się ich naprawiać). W tym kontekście jego narzekania na tematykę są trochę nie na miejscu xd.

Fajnie się czyta recki własnych prac, ale rozśmieszyło mnie to:
Cytat:
Skryptów też można w zasadzie szukać z lupą w ręku, gdyż nie znajdziemy tutaj ani walk, ani jakiegoś konkretnego menu, bo to jest w zasadzie niepotrzebne.

bo 60% pracy nad grą było grzebaniem w rgss (bufor cofania, autosave itp) ^^^.

I, btw, znowu:
Cytat:
Suma summarum Czarwony Kapturek autorstwa Sabikku wypada całkiem ciekawie. Dobrze dobrana muzyka idealnie współpracuje z oryginalną grafiką nadając projektowi niepowtarzalny klimat. Projekt jest dobrym, nazwijmy to, skokiem w bok, odciągnięciem się od gier RPG. Wspaniały projekt

Cytat:
6/10


PS Temat trochę bez sensu ^^.
 
 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2010 19:06
Dobra recka czego wy chcecie. Dobra ocena w dodatku od fana gier ambitnych przygodowych, a nie zręcznościówek logicznych na 5 minut.
 
 
Squall 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 107
Skąd: Ogród Balamb :P
Wysłany: Pon 27 Wrz, 2010 17:06
Czy chamstwo ja wiem? Przeczytałem całą reckę ale nie odczułem żeby to było chamstwo :-P Może ze mną coś nie tak. Ja raczej nazwałbym to krytyką w połowie gdyby nie ta ocena na koniec 6/10 :-)
________________________

 
 
arczaniol1 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 80
Skąd: Holandia/Lelystad
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010 09:30
Powiem tak czy mi piszemy o nich

Nie umiecie robic gier itp??? nie wydaje mi sie
________________________
Wkrotce
 
 
 
Manioczekable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 29
Skąd: z mojego komputera
Wysłany: Sro 29 Wrz, 2010 09:44
Chamstwo, to może za wiele powiedziane, ale zachowanie Reptile na pewno było pewną niepotrzebną obrazą Ultimy. Czytając tę recenzję (o ile da się to tak nazwać) widać było, że chopak zginął zupełnie w tym co pisze. Z jednej strony pochwala konkurs o czerwonym kapturku, a z drugiej strony obraża jego organizatorów i dosyć (moim zdaniem) śmieszny i ciekawy styl przedstawienia tejże bajki. Z jednej strony pochwala grę autorstwa Sabbiku, a z drugiej mówi, że gra z kategorii innej niż RPG, tworzona w RPG Makerze to jednym słowem nonsens.
Reptile pisząc tę notkę nie zastanawiał się nad sensem swojej wypowiedzi, ale raczej nie będziemy z tego powodu prowadzili oblężenia Twierdzy RPG, arczaniol. Zupełnie zgadzam się z Sabbiku, temat niepotrzebny.
________________________
Darmowy trial "fałiksa" się skończył, bo - nie wiedzieć czemu - cofanie czasu komputerowego już nie wydłuża czasu trwania darmowej licencji... Piracka wersja ssie, antywir wykrywa mi w niej trojana... coś nie ufam reptilowi. Zażywam kursiki z Javy =]
 
 
cj2 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 261
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 02 Paź, 2010 18:12
Twierdza to twierdza, a reptile to reptile. Zawsze oceniał gry nisko. Forów nie lubi, gdyż na gospodzie ma mało postów. Ale kto mu zabrania być sobą? Jest na numerze 1 w polskiej scenie makera gdyż 80% (strzelam) ludzi na polskiej scenie korzysta z jego wersji makera. Kto wam zabrania być sobą? Chyba tylko regulaminy i ludzie charyzmatyczni którzy są na "wyższej półce". Regulamin zaakceptowaliście, ludzi charyzmatycznych z "wyższej półki" nie musicie. Gdyby wszyscy akceptowali prezydenta nigdy nie byłby zmieniany. X-tech też się czepia takich rzeczy, ale czepia się innych rzeczy. Zobaczcie na jego bloga. Każdy jest inny. Jak bym nie lubił ultimy to bym tu nie pisał.

Pzdr.

P.S.: dziwicie się czemu tak długie jak na mnie? Nudzi mi się :]
________________________
Porady dla twórców gier
Nie ma śniegu, a zgubiłem normalny avatar :I
 
 
Manioczekable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 29
Skąd: z mojego komputera
Wysłany: Sob 02 Paź, 2010 21:12
Jajco2,

Pozwolić komuś być sobą to nie znaczy pozwalać komuś na absurdalne czyny w stosunku do drugiej osoby (i w ogóle). Nie odnoszę się w tym momencie konkretnie do Reptile.

Zaraz zrobi się tu niezły offtopic. Temat chyba można zamknąć.
________________________
Darmowy trial "fałiksa" się skończył, bo - nie wiedzieć czemu - cofanie czasu komputerowego już nie wydłuża czasu trwania darmowej licencji... Piracka wersja ssie, antywir wykrywa mi w niej trojana... coś nie ufam reptilowi. Zażywam kursiki z Javy =]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene