Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 11:08
Mass Effect 2
Autor Wiadomość
Manioczekable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 29
Skąd: z mojego komputera
Wysłany: Nie 24 Paź, 2010 13:10
Mass Effect 2
http://www.youtube.com/wa...feature=related

HD ^^

Chyba najlepsza gra, w jaką kiedykolwiek grałem. W końcu dostała "dziesiątkę" w CDA.

Doskonały system walki, ładnie siadające "hetszoty", system skanowania planet, misje w dobrze wplecionym wątkiem horrorowym, przemyślana fabuła i oczywiście niezwykle dobrze przedstawiony świat przedstawiony. Cieszy to, że twórcy nic nie pozostawili przypadkowi. W leksykonie gry mamy podane jak na tacy całe mnóstwo pozycji, dzięki którym mozemy łatwo zorientować się w świecie gry, nawet, jeśli jest to nasz pierwszy kontakt z serią. Świat przedstawiony tej gry jest lepiej zbudowany niż w wielu bestsellerowych książkach! Z leksykonu możemy wyczytać całą historię gry od zariania dziejów, działanie niektórych technologii, historię ras etc., etc., etc...

Dynamiczne i zaskakujące zwroty akcji, świetne, niemal kinowe ujęcia kamery, piękna muzyka i swietnie dobrane dźwięki, wiele, wiele zakończeń naszej przygody, dobrze zrealizowane wątki romansowe... W to trzeba zagrać! Szczególnie, jeśli można to nabyć na 50 zł w Empiku z dodatkowym DLC!

To jak...? Kto grał?
________________________
Darmowy trial "fałiksa" się skończył, bo - nie wiedzieć czemu - cofanie czasu komputerowego już nie wydłuża czasu trwania darmowej licencji... Piracka wersja ssie, antywir wykrywa mi w niej trojana... coś nie ufam reptilowi. Zażywam kursiki z Javy =]
 
 
radek02 



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 257
Skąd: klikasz ?
Wysłany: Nie 24 Paź, 2010 17:06
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! Głos goryla !
Nie grałem , ale wygląda fajnie ;) . Trzeba przeszukac torrenty >_>
________________________
2009-10-12 - dzień , od którego jestem uczestnikiem na polskiej scenie RPG Makera [/b]

Dołącz do grupy makerowiczów na nk ! http://nk.pl/#grupy/29610
 
 
 
Manioczekable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 29
Skąd: z mojego komputera
Wysłany: Nie 24 Paź, 2010 18:47
Swoją drogą bug w powyższym filmiku jest jedynym poważnym bugiem, któremu twórcy jeszcze ni zaradzili. A skoro jeszcze nie zaradzili, pewnie nie zaradzą. Mi też zdarzyło się dostać na skrzynię, z której potem nie mogłem zejść -.-. Trzeba było wczytać ostatniego sejwa.

Edit: Przy okazji warto też przedstawić co nieco a propos "jedynki".

http://www.youtube.com/watch?v=esf4klODr90
________________________
Darmowy trial "fałiksa" się skończył, bo - nie wiedzieć czemu - cofanie czasu komputerowego już nie wydłuża czasu trwania darmowej licencji... Piracka wersja ssie, antywir wykrywa mi w niej trojana... coś nie ufam reptilowi. Zażywam kursiki z Javy =]
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Pon 25 Paź, 2010 06:30
Witam
coś dziś mam wole oceniania tych gierek )
więc gra jest ogólnie dobra 6/10 czemu ?
ten bug ze skrzynią mi się nie spodobał ... może to zepsuć chęć do gry gracza po czym wyłącza grę itd
no , ale system walki jest bardzo dobry 8/10 , postaci za dużo nie zobaczyłem na trailerach
więc zostawię to dla siebie.
No i hm , powiedźmy że to jest FFP(czy jakoś tak)połączone z malutkim horrorem(chodzi o misje które opisał Manioczekable, i fantasy(mam na myśli stworki) oraz science faction(plansze są nowoczesne).

pozdrawiam ^^
________________________

 
 
Manioczekable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 29
Skąd: z mojego komputera
Wysłany: Pon 25 Paź, 2010 14:23
Słuchaj no... Skoro nie grałeś - nie oceniaj! Ten bug jest niczym na tle świetnie wykonanej gry. Gdybyś ty chociaż przeszedł w całości misję, gdzie sterujemy Jockerem, albo misję w "Żniwiarzu" oceniłbyś tę grę na przynajmniej 9,99! Po trailerach się gier nie ocenia! Trailery ocenia się osobno, a gemeplaye o niczym jeszcze nie świadczą! Jak chcesz grę oceniać to smaruj do Empiku, kup za 50 zł (z dodatkowym DLC) rozsiądź się wieczorkiem na fotelu, zaparz sobie sobie trochę herbaty, pogaś wszystkie światłą (lampkę stołową mozęsz zostawić) i wczuj się... w klimat. A niego w tej grze nie brak!
________________________
Darmowy trial "fałiksa" się skończył, bo - nie wiedzieć czemu - cofanie czasu komputerowego już nie wydłuża czasu trwania darmowej licencji... Piracka wersja ssie, antywir wykrywa mi w niej trojana... coś nie ufam reptilowi. Zażywam kursiki z Javy =]
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Pon 25 Paź, 2010 14:31
ojć ja ogólnie nie lubię strzelalinek tego typu , oceniłem tak jak mogłem z samego opisu i trailerów ;p
________________________

 
 
Manioczekable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 29
Skąd: z mojego komputera
  Wysłany: Pon 25 Paź, 2010 17:00
I jeszcze jedno: to jest gra TPP a nie FPP!!
________________________
Darmowy trial "fałiksa" się skończył, bo - nie wiedzieć czemu - cofanie czasu komputerowego już nie wydłuża czasu trwania darmowej licencji... Piracka wersja ssie, antywir wykrywa mi w niej trojana... coś nie ufam reptilowi. Zażywam kursiki z Javy =]
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Pon 25 Paź, 2010 19:46
mówiłem FPP czy coś takiego (czyli mogłem się pomylić , ale dobra...)
________________________

 
 
Xevo 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 43
Skąd: no ide
Wysłany: Sro 27 Lip, 2011 11:21
mocna gra
________________________

Best game ever!    
http://signup.leagueofleg...a947f1268417346
 
 
 
 
flang3r 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 51
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 27 Lis, 2011 22:09
Gierka wymiata, bardzo dobra fabułą, wciągająca:)
Może jest w niej trochę za dużo elementów action rpg, ale ja tego nie odczułem bo grałem jako inżynier:P

Po za tym uwielbiam klimaty sf dlatego jak dla mnie ocena 9/10 :P
-1 za to że "tylko" 40 godzin zajęło mi zdobycie praktycznie 90% questów;)

No i moja ulubiona postać, najciekawsza i najbardziej intrygująca - Legion;)

http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene