Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 10:07
lol - League of Legends
Autor Wiadomość
Manioczekable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 29
Skąd: z mojego komputera
  Wysłany: Nie 24 Paź, 2010 18:14
lol - League of Legends
Bardzo fajna i przyjemna gierka, która stawia na akcję. Tu liczą się każde milisekundy, milimetry hp, a każde, nawet najmniejsze niedopatrzenie może przesądzić o zwycięstwie lub porażce rozgrywanego już od 25 minut (mało prawdopodobne, by ktoś wygrał wcześniej, aczkolwiek przy dobrze zorganizowanym teamie jest to możliwe) meczu PvP. Bardzo, bardzo fajna gierka MMORPG. Opcja "fast terrain" w tej grze umożliwia grę w nią nawet przy bardzo niskim łączu i słabo "odpicowanym" komputerze. Jeśli masz ochotę zobaczyć z czym to się je - patrz opis.

http://www.youtube.com/watch?v=IzMnCv_lPxI

Nie może się obyć bez filmiku ^^

http://www.youtube.com/watch?v=BEbPi89HZ0I

Bez drugiego też nie ^^

P.S Jakby ktoś nie wiedział gra jest całkiem za darmo*.

* nie licząc mikropłatności
________________________
Darmowy trial "fałiksa" się skończył, bo - nie wiedzieć czemu - cofanie czasu komputerowego już nie wydłuża czasu trwania darmowej licencji... Piracka wersja ssie, antywir wykrywa mi w niej trojana... coś nie ufam reptilowi. Zażywam kursiki z Javy =]
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Pon 25 Paź, 2010 05:13
Gierka nawet fajna , mówisz że darmowa hm..
mam kilka pytań :
czy są polskie serwery czy tylko angielskie ?
jest polska wersja tej gry czy jest spolszczenie ?
skąd mogę pobrać klienta ? , jeśli z 'google' to dziś poszukam bo zaraz do szkoły :(

to tyle jak narazie , zagram to ocenie lepiej :roll: /gorzej :evil: :)

pozdrawiam ^^
________________________

 
 
Manioczekable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 29
Skąd: z mojego komputera
Wysłany: Pon 25 Paź, 2010 13:33
Powiedziałem - patrz opis! W opisie jest mój refferal wejdź w ten link i stamtąd ściągnij.

Nie nie polskiej wersji i nie będzie, bo to grozi atakiem milionów polskich neo na tę grę. W tej grze nie ma też polskich (i w ogóle) serwerów. W tej grze działa matchmaking, który za pomocą punktów ELO (na ranked, na Normal game za pomocą lvl'a) dobiera ci przeciwników, z którymi toczysz taktyczne boje na tzw. Multiplayer Battle Arena. Taktyczne - czyli porozumienie się w tej grze po angielsku jest niezbędne. Chyba, że będziesz mnie miał w znajomych i będziemy grali razem - wtedy o angielski się nie martw.
________________________
Darmowy trial "fałiksa" się skończył, bo - nie wiedzieć czemu - cofanie czasu komputerowego już nie wydłuża czasu trwania darmowej licencji... Piracka wersja ssie, antywir wykrywa mi w niej trojana... coś nie ufam reptilowi. Zażywam kursiki z Javy =]
 
 
sled 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Wto 02 Lis, 2010 17:31
grałem w to - gra baaaardzo fajna i naprawdę warta polecenia ;-)
Poza tym jest jednym z lepiej dbanych mmo f2p jakie znam (nawet za samo opuszczanie drużyn podczas walki może trafić się ban co mówi samo za siebie że twórcy grają o komfort graczy walczących fair)
wkurza nieco jak się trafi na team samyh głupoli którzy mają staty 1zabity na 18śmierci (a są i tacy mistrzowie tzw fedder czy jak to się tam nazywało takich)
gra warta conajmniej przetestowania:)
 
 
Manioczekable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 29
Skąd: z mojego komputera
Wysłany: Sro 03 Lis, 2010 14:45
Tak, gra warta polecenia, ale (tymi słowym zapraszam na ścianę tekstu):

Jeżeli nagle w połowie granego matchu zapali ci się dom i będziesz musiał grę nagle, niespodziewanie przerwać to wcale NIE DOSTANIESZ bana. I wcale nie będziesz w tym momencie nie fair w stosunku do innych graczy! I nie przesadzaj z tym noob teamem! League of Legends to gra, która bazuje na tzw. teamplay'u. W tej grze grając samemu i obrzucając obelgami graczy, którzy nie napisali "miss" albo, którzy po prostu mają zły dzień i źle im idzie, nic nie osiągniesz. W większości przypadków wcale nie chodzi tu o to, że gra się ze słabymi osobami, ale raczej o to, że gra się przeciwko doświadczonym graczom. Zdarzył mi się przypadek, kiedy miałem w drużynie dwóch "leaverów", zaś drużyna przeciwna była w komplecie. Wygraliśmy to. Zamiast płakać, że "OMFG noob team don't say ss" lub "OMFG noob leavers cant play 3 vs 5 noobs!" należy po prostu utrzymywać przez cały czas "pozytywne relacje" ze swoimi kompanami i zamiast rzucać obelgi na prawo i na lewo należy co trochę rzucić pokrzepiające pytanie: "hey Rammus r u k there?" widząc, że nasz żółwi przyjaciel ma więcej niż jednego przeciwnika na tzw. "midzie". Tamtą rundę wygrałem tylko dzięki temu, że wszyscy troje zgrywaliśmy się na teamspek'u. Chodziliśmy razem i po kolei wykańczaliśmy niedogranych przeciwników chodzący osobno. Gdy udało nam się wbić "ace'a" (żaden przeciwnik nie żył w danym momencie) zniszczyliśmy dwa inhibitory i za drugim podejściem zniszczyliśmy nexus'a. A jaki z tego morał?

Graczy takich jak Ty nazywa się potocznie "płaczkami".

[ Dodano: Pon 08 Lis, 2010 19:39 ]
Odświeżam -.-

Poruszmy temat postaci i buildów. Zacznijmy od tych pierwszych, czyli... championów. Mi wyjątkowo przypadła do gustu Anivia. Osiągnąłem nią raz statystyki "końcowo-meczowe" 16 fragów na 0 śmierci i 14 asyst.

Czekam na wypowiedzi, bo temat rzeka, a tu nikt się nie wypowiada.
________________________
Darmowy trial "fałiksa" się skończył, bo - nie wiedzieć czemu - cofanie czasu komputerowego już nie wydłuża czasu trwania darmowej licencji... Piracka wersja ssie, antywir wykrywa mi w niej trojana... coś nie ufam reptilowi. Zażywam kursiki z Javy =]
 
 
pat36 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 17
Skąd: Z pod mostu
Wysłany: Nie 12 Gru, 2010 11:36
Właśnie to ściągam... Jakby co to jestem pat36PL
________________________
Gość
 
 
 
sled 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010 20:11
Manioczekable - w chwili gdy pisałem poprzedni post minęło sporo czasu od ostatniej podczas gdy teraz od prawie miesiąca ponownie zacząłem grać ściślej^^
Po pierwsze mówisz że nie zależy od teamu, a od twoich umiejętności - fakt - ale zastanów się - czemu w grze są 2 drużyny? zresztą skoro sam grałeś to wiesz iż rzucić się 1vs2 (zakładając że wszyscy mają full hp) jest conajmniej ryzykowne w większości wypadków, a rzucenie na 5 to niemal pewna śmierć....
Czytając twój post przypomniało mi się jedno - gracze.... a właściwie ich poziom kultury - oczywiście są spokojni i uprzejmi gracze, ale są (niestety spora część) i tacy co ratując tyłek pozostałej czwórce teamu przed śmiercią samemu przy tym ginąc będą krzyczeć tylko "omg noob" nawet jeśli nie jesteś casterem czy inną klasą kładącą większy nacisk na zabijanie, a inna sprawa jak mówiłem że wyzywający najczęściej sami mają staty 0/15....
A co do tego że słabsi czasem tylko utrudniają mogę dać dowód sprzed około 3dni temu - grałem 5vs5 z czego jeden z nas ciągle padał w końcu się wkurzył i wiadomo -leave... drugi z kolei miał problemy z netem przez co zostało nas 3vs5 i nagle z wyrównanej walki rozwaliliśmy team przeciwników nie pozostawiając na nich suchej nitki.... ale kocham to uczucie gdy mimo przewagi liczebnej przeciwnicy dostają po tyłku... ;-) ;-)
 
 
mlynarz 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 16 Sty 2011
Posty: 44
Skąd: W RPGMAKER XP :]
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011 18:36
Poprostu mega gierka :D
________________________
Aktualny projekt: AlkadiA - Gra Online

Wiencej info na PW :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene