Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
[Zapowiedź]Final War
Autor Wiadomość
Piterevo 




Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 15
  Wysłany: Pon 22 Lis, 2010 13:35
[Zapowiedź]Final War
Fabuła:
Miasto Previa, stolica państwa Icrum. To legendarne miasto założone przez uciekinierów z Królestwa Verdagi chyli się ku upadkowi z powodu złej władzy Sędziów, wraz z nim całe państwo...

Istnieje jednak nadzieja. Grupa rewolucjonistów postanawia obalić władzę Sędziów, którzy pragną połączyć państwo z narodem Założyciela i zmienić Icrum w kraj niewolniczy. Wsród nich jest Kyan Wert, głowny bohater Final War. Wraz z rewolucjonistami postanawia dostać się do Zamku Sędziów i ich zabić. Wszyscy jednak dobrze wiedzą że są oni potężni. Tak więc rewolucjoniści mają zamiar wskrzesić legendarnych Mistyków...

Trudno mi opisywać fabułę ale będzie czymś w stylu FF. UWAGA! Będzie wątek miłosny rodem z FF8!

Użyte skrypty:
Tankentai BS i dodatki(Overdrive,itp.)
Razor CMS by HellKiller
Thieffer QuestLog

Tileset z gry Kaliban by:
-Benben
-Lucas Kich
-Mundo RPG Maker
WALKA(nie przetłumaczyłem jeszcze)


DOMEK
________________________

Final War...When this gonna be?

 
 
barmen 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 52
Skąd: Wawa
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010 17:57
Może nie napisałeś dokładnie ale z tego co zrozumiałem owy bohater który ma pójść do Zamku Sędziów i ich zabić? Trochę to nudne jak na fabułę ale nic, nie można przecierz przekreślać z góry. Wątek miłosny z rodem FF8?? No może być ciekawe ale jeśli ładne to wszystko połączysz!

Co do map i skryptów:
- zmień albo mocno zmodyfikuj (na swoją korzyść) system walki bo wygląda "dziko".
- ten 'domek' mocno mi działa na nerwy, gdyż brak w nim tego czegoś! No chyba nie powiesz że twój dom też tak ubogo wygląda?? Popracuj nad tym.

Często będę wchodził i doglądał ten projekt gdyż chodzi tu o FF :D
 
 
 
Piterevo 




Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 15
Wysłany: Pią 17 Gru, 2010 15:20
Źle zrozumiałeś. Chodzi o to że rewolucjoniści postanawiają zabić sędziów, ale tylko postanawiają. Z gry dowiesz się co się takiego stało ze tego nie uczynili. Właśnie tworzę tą scenkę.

Szukam Materia System który nie gryzie się z TBS, ale jak nie wypali to użyję systemu esencji mojego autorstwa(na zdarzeniach).

UWAGA! FW będzie wspólne z FF8 bardziej niż miślicie.
________________________

Final War...When this gonna be?

 
 
barmen 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 52
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 17 Gru, 2010 16:08
Chętnie bym Ci pomógł ale nie w tym temacie. Pisz do mnie na pw, a postaram się(o ile byś chciał) rozstrzygnąć "spór" skryptów. Sam miałem z nim kłopot z FF Battle System :D
________________________
Pomogłem? Daj
Rock & Dubstep & Electro House
 
 
 
Piterevo 




Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 15
Wysłany: Pią 17 Gru, 2010 16:11
Profile postaci:

Kyan Wert
17 lat
Pochodzenie: Icrum(kraj), Previa(miasto)

Kyan jest rewolucjonistą. Głównie z powodu jego dążenia do wolności i pustki w sercu. Mieszka razem z wujkiem, przywódcą rewolucjonistów. Jest spokojny i uczynny, choć lekko zamknięty w sobie. Pisze swoje wspomnienia by ludzie z wolnej Previi znali jego czyny oraz innych. Jednak stają się one bardziej osobiste. Liczy na to że znajdzie sens życia.


Lock Cold(w FF6 Locke Cole)
26 lat
Pochodzenie: Icrum ,Piria

Lock podobnie jak Kyan jest rewolucjonistą. Jest nim głównie z tego że jego rodzinne miasteczko Pirię Sędziowie zniszczyli a teraz jego nowe miasto też się boryka z tym problemem. Jest bardzo wesoły i pogodny, jednak potrafi być stanowczy i poważny. Zdaje się być najlepszym kandydatem na nowego przywódcę rewolucjonistów. Jest przeciwny wzywaniu Mistyków.

Profil głównej bohaterki FW już wkrótce.
________________________

Final War...When this gonna be?

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene