Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 10:17
Kobiety Adziowe
Autor Wiadomość
Darkfault 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 54
Skąd: Strefa Zacności
Wysłany: Sob 27 Lis, 2010 15:04
Kobiety Adziowe
Moje nędzne wypociny z ubiegłej nocy - nigdy wcześniej nie rysowałem kobiety, w ogóle ludzi nie potrafię rysować, dlatego proszę znawców o opinie co jest nie tak [poza proporcjami, o tym wiem i to mnie boli, ale tak wychodzi jak ma się tylko zeszyt, dwa markery, zero talentu i lichą świeczkę na stole na całą noc :|]


Plażowo:
Spoiler:



Miniówy są ZŁE!
Spoiler:



I znowu proporcje nie tak! <bije kartonik po soku>
Spoiler:



Kosz [po treningu pewnie ;f]
Spoiler:



Skrzydlate coś [świeci się markier od śwetlówki >_>]
Spoiler:

 
 
 
Gabe33 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 76
Skąd: z NukeTown
Wysłany: Sob 27 Lis, 2010 15:08
Darkfault, ojojoj za kobiet sie rysowanie wziołes ale pozatym mi sie bardzo podoba 10/10!!

Co prawda nie jestem pełnoletni ale i tak fajne :mrgreen:
________________________

 
 
Darkfault 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 54
Skąd: Strefa Zacności
Wysłany: Sob 27 Lis, 2010 15:13
Ej! :P To chociaż przymknij jedno oko.

Tak poważnie, to chciałem narysować samochód bo nie wiedziałem co można narysować markerem. Brak moich kochanych żelopisów, a marker jaki jest taki jest - duży, nieporęczny i szczegóły ciężko rysować :|

No i tak narysowałem zderzak i sobie pomyślałem, że wygląda jak kolanko i skończyło się na tym, że całą noc rysowałem kobietki ;f

Do tej pory jestem zadowolony tylko z nóżek - nieźle mi już wychodzą. Twarzy markierem raczej ciężko, a proporcje jakie wyszły takie wyszły - Markierka nie zetrę [27 Stron zeszytu bratu zmarnowałem :|]
 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010 17:48
Proporcje są dość ciekawe. Wygląda to jakbyś rysował z perspektywy żabiej :-> Są zresztą kobiety o takiej budowie ciała, choć przyznam się, że zdziwił mnie fakt, że nie zarysowujesz zdecydowanie kobiecych piersi. Chodzi mi o (_ _) a rysujesz je bardziej "płaskie" :-> Wydaje mi się, że bardzo to rzadko spotykane ;-)
Najbardziej przypadł mi do gustu rysuneczek trzeci... bardziej okrągły pośladek i można wieszać na ścianie.
Do tego martwiące jest, że po nocach rysujesz przy "lichej" świeczce. Dbaj o oczy ;-)
________________________


 
 
 
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 73 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010 18:02
Najbardziej podoba mi się kobieta rozjechana przez pociąg, na trzecim rysunku.
A tak serio - nawet dobrze ci to idzie :). I jak na tak gruby marker, twarze wcale nie wychodzą ci źle (szczególnie na pierwszej pracy).
 
 
 
Darkfault 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 54
Skąd: Strefa Zacności
Wysłany: Sro 01 Gru, 2010 17:43
Cię Kuję :|
Musiałem przy świeczku, bo miało miejsce to u brata, a tam nie wydali zgody na doprowadzenie prądu :f

Może polecicie mi jakieś fajne coś do rysowania? :| [żelopis, marker mi się znudziły :f]
Ołówek? Jeśli tak, to jakie są miękkie? Albo jakieś dobre zmechanizowane, których ostrzyć nie trzeba? Albo coś podobnego do ołóweczków? :|
 
 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Czw 02 Gru, 2010 09:50
Jak ołówek to 2B albo 4B. HB się nie nadają do rysowania. Możesz też spróbować rysowania węglem - w zasadzie ołówek ma w środku węgiel, więc różnica nie będzie widoczna. Dla mnie ciężko odróżnić pracę malowaną węglem od pracy ołówkowej. Ołówki automatyczne w zasadzie się do rysowania nie nadają - bardzo łatwo połamać rysiki.
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
Kodama 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 14 Lis 2010
Posty: 41
Skąd: Green Cat Forest
Wysłany: Czw 02 Gru, 2010 10:13
ołówki B są miękkie, więc łatwo osiągnąć nimi obrazki, które mają być ciemne, z mocnymi cieniami. Łatwo też rysować nimi na dużych powierzchniach. Miękkich ołówków używam do rysowania tła. Trudniej z nimi o szczegóły.
Ja zwykle rysuję ołówkiem mechanicznym zwykłym HB. Daje mi to możliwość rysowania cienkich i naprawdę dokładnych linii. Jeśli nie jesteś berserkerem ani Pudzianem i nie próbujesz wyryć w kartce (i stole pod nią) dziury, to nie powinieneś mieć problemów z łamliwością wkładów. A dodatkowo w specjalistycznych sklepach możesz kupić wkłady w innych kolorach, czerwonym, niebieskim, lub brązowym.

Moim ulubionym medium do rysowania są zwykłe kredki ołówkowe. Masz pełną kontrolę nad naciskiem, a co za tym idzie kolorem.
________________________

 
 
 
Darkfault 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 54
Skąd: Strefa Zacności
Wysłany: Czw 02 Gru, 2010 23:47
Zaintrygowaliście mnie.

Węgiel brzmi ciekawie, zawsze chciałem spróbować, ale gdzie to kupić? Jaki dokładnie?
Czy nie ubrudzę nim wszystkiego dookoła?

Kredki ołówkowe - czyli takie kredeczki najzwyklejsze? Czy one też mają jakieś stopnie miękkości? Zawsze rysuję w odcieniach szarości, trochę kolorku mogło by wyjść ciekawie :)
 
 
 
Kodama 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 14 Lis 2010
Posty: 41
Skąd: Green Cat Forest
Wysłany: Pią 03 Gru, 2010 09:41
Tak, najzwyklejsze, chociażby Conte, takie zwykłe z supermarketu. Wiesz no są przeróżne kredki. Nie widziałam, żeby były podpisywane w zależności od stopnia miękkości, ale ja zawsze sobie sprawdzam na zabranym z domu kawałku kartki przed kupieniem, czy nie są za twarde. Jeżeli będą za twarde, nie wyciśniesz z nich sensownego koloru, jeżeli za miękkie (ja na przykład kupiłam sobie kiedyś przez przypadek kredki akwarelowe, które służą do rozmazywania wodą i są bardzo miękkie) to nie będziesz mógł nimi swobodnie cieniować. W kolorowaniu kredkami ważne jest, żeby kontur obrazka nie był narysowany ołówkiem, bo potem kolory się od tego brudzą, wychodzą szare i nieładne. Może strzelę niedługo jakiś tutorial rysowania ołówkiem, kredkami i na kompie :P
________________________

 
 
 
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 73 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Pią 03 Gru, 2010 13:51
Cytat:
Może strzelę niedługo jakiś tutorial rysowania ołówkiem, kredkami i na kompie :P

Przydałby się jak cholera - szczególnie kolorowania kredkami. Wbrew pozorom nie jest to takie proste, żeby wyglądało jak należy.
 
 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 10:27
"Duże" te "Kobiety"... Bądź co bądź jest okej ^^.
Mnie się "podobi" ^@^.
________________________

 
 
 
Darkfault 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 54
Skąd: Strefa Zacności
Wysłany: Wto 07 Gru, 2010 13:49
Wciąż powtarzacie, że są grube, dlatego spróbowałem je trochę 'odchudzić' [tym razem rysowałem najzwyklejszym długopisem :f]

Będę wdzięczny za opinie i ewentualne dalsze 'dziwactwa' które mógłbym poprawić :)

Tak wiem, lubię tą pozę [jak próbuję innych wychodzą mi na razie jakieś karykatury, wstyd zamieszczać ;|] Także głowa chyba trochę przymała :|

Spoiler:



Bazgrołek w stylu "ja chcę narysować fejsa!"
Spoiler:



Plececzki :| Lubię ja :3
Spoiler:



Czarownica z Salom :|
Spoiler:



... I skutek jej zabaw :|
Spoiler:



To już rysowałem, teraz starałem się ulepsiejszyć :|
Spoiler:

 
 
 
SaE 





Ranga RM:
2 gry

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 189
Wysłany: Wto 07 Gru, 2010 20:55
Ciekawe paskudztwa ^^ Takie pod turpizm podchodzące ale spoko są... długopisem wygląda nieporównywalnie lepiej, a pozy to takie do porodu trochę ^^ tak trzymaj będziesz akuszerem lol ^~
________________________
Nie ma śniegu, a na ulicach pełno bałwanów ^^


 
 
 
Darkfault 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 54
Skąd: Strefa Zacności
Wysłany: Wto 07 Gru, 2010 22:02
SaE napisał/a:
Ciekawe paskudztwa ^^ Takie pod turpizm podchodzące ale spoko są... długopisem wygląda nieporównywalnie lepiej, a pozy to takie do porodu trochę ^^ tak trzymaj będziesz akuszerem lol ^~


Nie rozumiem połowy z tego, co do mnie napisałaś, ale dziękuję za komentarz :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene