Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 10:06
Cyber Knight
Autor Wiadomość
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Czw 09 Gru, 2010 19:44
Cyber Knight
Jest to gra rpg. Dzieje się w kosmosie i mamy niemal całkowitą swobodę w zwiedzaniu układów gwiezdnych. Na statku poruszamy się wybierając pokłady. Tam możemy właśnie kontrolować gdzie chcemy lecieć, uzupełnić zapasy, albo klonować. W grze nie ma dosłownych zapisów, ale jest to nazywane klonowaniem w przedziale medycznym. Niezłe nie ? Kolejna rzecz to w grze możemy wychodzić ze statku i grzebać planety w zbrojach przypominających mechy. Każdemu pilotowi możemy ustawić osobną, ale także prócz tego dobrać odpowiednie uzbrojenie i specjalne limitowane pociski typu rakiety i bomby napalmowe. To trochę przypomina sklepy z Front Mission z ustawieniem mechów, ale tutaj za nic nie płacimy i to jest super.

W akcji to już po prostu chodzenie po mapach znane z rpgów i losowe walki z zamieszkującymi planety mechanicznymi zwykle potworami. W walkach używamy ton sprzętu, który posiadamy na statku matce. JAk skończą się zapasy idziemy z powrotem do statku matki. Prócz tego na pokładzie mamy laboratorium i możemy badać zwłoki kosmitów i z ich szczątek wynajdować nowe bronie itp. sprzęt. Ogólnie ciągle się rozwija fabuła, a celem gry jest wrócić do domu po skoku w nieznane. Znaleźć napęd, albo naprawić układ od skoków. W między czasie jak napisałem ekslorowanie planet poznawanie ciekawych tajemnic.
Ja osobiście szaleję na punkcie tej gry. Jest ktoś kto tę grę przeszedł, albo zna i lubi tę grę tak jak ja ? Ja ostatnio każdy wieczór to gram trochę w CK PL po raz kolejny. (Jest spolszczenie romu dosłownie wszystko przetłumaczyli) Dla mnie ta gra jest po prostu kultowa i uwielbiam w nią grać.




Odpalam sobie grę na spokojnie wieczorem, albo nocą i dosłownie jakbym zwiedzał kosmos tym swordwishem, brał udział w wyprawach mechami na nieznane planety. Nie kojarzę gry, w której doświadczył bym takiego wrażenia jak w CK.W dodatku ta fabuła, która trochę przypomina mi m.innymi serial Battle Star Galactica. To wszystko jest całkiem otwarte więc można czuć się nie tylko jak kapitan statku, ale i jego pasażer, mechanik, zwiadowca, kapitan oddziału mechów i żołnierz i jeszcze sobie wyobrażać co czuje grupa ludzi zabłąkana w kosmosie. W tle leci ta muzyka, która naprawdę robi klimat. Walki pozornie tu mogą wydawać się nudne, ale jednak w rzeczywistości jest inaczej siłą rzeczy w tej grze jest zabawa w pamięć na co są podatni dani wrogowie więc zależnie jak się wyważy grupa podatnych na jedno lub drugie inaczej trzeba będzie atakować, ALE przeważnie wystarczy atakować taktycznie zależnie jak się ustawią więc na praktycznie każdego zadziała miło salwa z rakiet, albo granaty. Momentami mam wrażenie (po bliższym przyjrzeniu się) że w tej grze jest więcej taktyki niż w front mission. Wystarczy pobawić się zbrojami statystykami i ekwipunkiem i różnice są kolosalne. Emocje chwilami są szczególnie kiedy wchodzimy w jakieś hardkorowe mapy i zaczynają nam się kończyć zapasy nie wiemy czy iść na całego dalej w te piekła czy wracać i dozbroić się i wynaleźć nowe bronie. XD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene