Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Ayene
Pon 02 Maj, 2011 09:19
Wirtual Fantasy World
Autor Wiadomość
Legendarny 




Preferowany:
RPG Maker 2000

Dołączył: 17 Gru 2010
Posty: 19
  Wysłany: Nie 19 Gru, 2010 15:03
Wirtual Fantasy World
Nazwa: Wirtual Fantasy World
Historia gry: Gra wcześniej była tylko beznadziejnym projektem z głupkowatym humorem który by nikogo nie rozśmieszył, miała też inną nazwę której nie podam. Robiłem ją tylko po to aby przetestować Blizzard ABS, potem stało się całkiem fajnie bo robiłem z kolegą, w końcu pomyślałem aby zacząć robić od nowa tylko już na poważnie. Po naradzie z kolegą stworzyliśmy nową grę z podobną fabułą i tymi samymi bohaterami, ale z mniej głupim humorem i na RPG VX (wcześniej robiliśmy na XP). Następnie kolega wpadł na pomysł aby zrobić z tego całkowicie poważną grę ja się na początku nie zgadzałem i przestaliśmy robić, po latach znowu pomyślałem żeby zacząć robić tą grę i że kolega miał rację. Teraz właśnie ją tworzę.
Fabuła gry: Pewien człowiek o imieniu Darck Cry mieszkał sobie w małym państwie (liczącym tylko dwie wioski) którego tereny obejmowały pewien las, państwo nazywało się Greenland. Mieszkał w wiosce o tej samej nazwie. Pewnego razu podczas sprzątania domu znalazł list który miał dostarczyć bratu, brat mieszkał w Sky town, małej wiosce unoszącej się w powietrzu. (Legenda Greenland głosi że kiedyś państwo to było bardzo potężne i obejmowało cały kontynent a Sky town było stolicą. Niestety przybyło potężne państwo z północy które zaczęło podbijać ziemie, w końcu rząd państwa zadecydował że aby obronić się przed wrogiem wystrzelą w powietrze kawałek miasta z ludnością, jak powiedzieli tak zrobili i tak powstało Sky town. Niestety i ono musiało się poddać bo zabrakło im wody pitnej i jedzenia, miasto zostało niemal całkowicie wymordowane i przeniesione na dalekie tereny leśne.) Szybko poszedł do Sky town i odnalazł dom brata, okazało się że Light Cry (brat Darck Cry'ja) bada pewien artefakt a jego list przysłał jego przyjaciel Legendarny (Jak piszę w opisie można się zgłosić do gry :) ) który odnalazł kilka ciekawych informacji o artefakcie, prosi aby Light i Dark przybyli do niego. Bracia nie wiedzą jeszcze że właśnie zostali wplątani w aferę przez którą cały świat znajduje się w niebezpieczeństwie.
Procent Ukończenia: 1%
Screeny:

Dom Darcka

Kawałek Sky Town

Greenland (Państwo)




Skrypty: UWAGA użyłem skryptów z Ultima team i jeden z innej strony! Ale wszyscy autorzy skryptów zostaną wypisani w napisach końcowych!!
1 Unoszące się nazwy zdarzeń by Wortana
2 HP i MP co poziom by Wortana
3 Większa drużyna by DerVVulfman
4 Game Over Menu by Moon$
5 Wyświetlanie nazwy lokacji by Moghunter
6 RPG Tankentai Sideview Battle System & Active Time Battle by Emu
7 Dziennik misji by modern algebra

korekta:
-Ayene
-SaE

Za skrypty bardzo autorom dziękuje, jeśli któremuś autorowi się to nie podoba proszę powiedzieć skrypt z mojej gry usunę

Bohaterowie
(będą dodawani wraz z postępami w tworzeniu gry)
Darck Cry
Klasa: Czarny rycerz
Wiek: 24 lata
Opis: Należy do gildii czarnych rycerzy (Gildia ta po prostu szkoli czarnych rycerzy, zaopatruje ich i pomaga znaleźć zadanie do wykonania), aktualnie mieszka w Greenland zmęczony swoimi przygodami, jest głównym bohaterem, pomaga Legendarnemu i Light Cry'jowi znaleźć pozostałe artefakty.

Light Cry
Klasa: Zakonnik
Wiek: 22 lata
Opis: Przez 5 lat służył w zakonie i ćwiczył magię leczniczą, aktualnie bada pewien artefakt. Jest bratem Darck Cry'ja

Legendarny
Klasa:????
Wiek: ????
Opis:????

Demo: Wkrótce!!
 
 
Poster27 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 22 razy
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: że znowu
Wysłany: Nie 19 Gru, 2010 15:23
Cytat:
Procent Ukończenia: 1%

Cytat:
Demo: Wkrótce!!


Czyli te 99% zrobisz bardzo szybko ? Ale cóż mapping jest kulawy, dodaj więcej bzdetów, żeby nie marudzili.Fabuła jest niedokończona, ale rozumiem, że nie chcesz ujawniać informacji/nie masz jej dopracowanej.Powinieneś zmienić nazwę zdarzenia "najwyższe drzewo w Greenland" na nazwę tego drzewa, bo jakoś nieprofesjonalnie.Mogę pomóc w projekcie. Na razie za całość masz 3/10.
 
 
Killerczyc 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 199
Skąd: (Brak info.)
Wysłany: Nie 19 Gru, 2010 15:24
O, ziomek!
Mapping masz dosyć niespotkany (w złym znaczeniu) Fabuła bardzo ciekawa, lecz kiedy przewinąłem stronę zobaczyłem twoje mapy... Wejdź w Tutoriale tam Agumon prezentuje jak wykonać dość przejrzystą mapę...
Fabuła - jedna z najlepszych jaką czytałem - mówie serio - z resztą poczekaj na inne komentarze może komuś się podobaja twoje mapy...
Ale pomimo wszystkiego życzę powodzenia - mam nadzieje że zagram pierwszy w wersje demonstracyjną...
________________________
Szukam kogoś do grania ze mną w Minecraft Multiplayer przez Hamachi - coś więcej w temacie
 
 
 
Legendarny 




Preferowany:
RPG Maker 2000

Dołączył: 17 Gru 2010
Posty: 19
Wysłany: Nie 19 Gru, 2010 15:34
Chętnie przyjmę propozycję pomocy :), i zmienię nazwę drzewa. PS Dzięki za komplement co do fabuły, co do mapperstwa to nie jestem zbyt dobry. Jeśli chodzi o fabułę to mam to mniej więcej ułożone tylko jeszcze nie wszystko wymyśliłem do końca i tak nie chce za dużo zdradzać ;-> . UWAGA: Usuwam dużą drużynę i dodaję zmienianie postaci, wykreślam też PŻ i MP co poziom ponieważ zbyt duża ilość skryptów sprawiła że gra się przycinała.
 
 
Killerczyc 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 199
Skąd: (Brak info.)
Wysłany: Czw 23 Gru, 2010 20:22
Dlaczego "Najwyższe drzewo w Greenland" jest po za granicami Greenland?!
Może byś coś wrzucił - no jakieś nowe mapki lub korekty map - no nie wiem odśwież bo zamkną temat...
________________________
Szukam kogoś do grania ze mną w Minecraft Multiplayer przez Hamachi - coś więcej w temacie
 
 
 
Legendarny 




Preferowany:
RPG Maker 2000

Dołączył: 17 Gru 2010
Posty: 19
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010 11:41
Killerczyc rzeka nie jest granicą Greenland i będę tą grę robił od nowa z powodu słabych mapek.
 
 
Killerczyc 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 199
Skąd: (Brak info.)
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010 10:16
Jeżeli chcesz to mogę Tobie wrzucić tu kilka na forum lab na PW...
Chce to zrobić, gdyż nigdy nie przedstawiam moich mapek...
A i na jakim tilesecie standardowym czy masz jakiś inny?
________________________
Szukam kogoś do grania ze mną w Minecraft Multiplayer przez Hamachi - coś więcej w temacie
 
 
 
Killerczyc 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 199
Skąd: (Brak info.)
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010 11:05
Nie chciało mi się czekać na odpowiedź...
Oto mapki:
Spoiler:





A to Tilesety:
Spoiler:





Pierwszego możesz użyć jako ulicy, chodniku itp.
Teraz możecie skomentować moje mapki ;D
________________________
Szukam kogoś do grania ze mną w Minecraft Multiplayer przez Hamachi - coś więcej w temacie
 
 
 
FilipsO 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 236
Skąd: z nikąd
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011 14:45
Twoja pierwsza mapka killerczyc nie jest dużo lepsza od jego, ba, nawet jego mapka
świata była ładniejsza :-)
Mapping słaby, musicie popracować.
________________________
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do swojego podpisu.

Moja Gra MMORPG Erathia:
 
 
Legendarny 




Preferowany:
RPG Maker 2000

Dołączył: 17 Gru 2010
Posty: 19
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012 16:48
Dwie sprawy, Wirtual było błędem ale postanowiliśmy je zostawić kiedy robiliśmy projekt z kolegą. Więc prosze nie poprawiać. Druga sprawa możecie powiedzieć pa pa temu projektowi gdyż kolega nie chce robić a bez niego nie mam zamiaru. Wybaczcie.
________________________
Celestia Royal Guard
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene