Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 11:11
RussianCity
Autor Wiadomość
Gabe33 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 76
Skąd: z NukeTown
  Wysłany: Wto 28 Gru, 2010 14:50
RussianCity
Witam wszystkich chciałbym ogłosic moją własną gre przeglądarkową o mafii
link ----> http://www.mojamafia.pl/RussianCity <----
Mój nick tam to : LTwin jestem tam HEAD ADMIN.
Historia:(na stronie tez jest)

Mafia, każdy się ich boi. Te tajemnicze i dobrze zorganizowane grupy przestępcze sieją postrach wśród praworządnych obywateli. Przerażająca era Mafii rozpoczęła się we Włoszech na Sycylii na początku XX wieku. Napady z bronią w ręku, morderstwa i inne brutalne zbrodnie, ci goście nie cofną się przed niczym. Przy 9 niewyjaśnionych przestępstwach na 10, nieufność ludzi wobec rządu szybko rosła.

Dzisiaj znajdujemy się w XXI wieku, a Mafia nadal jest bardzo aktywna. W ciągu ostatniego stulecia sytuacja się nie polepszyła. Właściwie, to pogorszyła się. Cały świat patrzył, jak powstawało coraz więcej rodzin mafijnych, które popełniały kolejne zbrodnie. Samochody są kradzione, opancerzone furgonetki z pieniędzmi porywane, każdego tygodnia cywile są chowani przez swoich bliskich, a ranni wypełniają szpitale. Czy to się kiedyś skończy?

Jako członek Mafii mordujesz, by ulepszać swoje umiejętności i zdobywać szacunek wśród innych rodzin mafijnych. Pogódź się z tym, ale bądź opanowany i mądrze radź sobie w każdej sytuacji. Wielu ludzi Mafii popełnia błąd polegający na wydawaniu swojej fortuny w daleko zbyt oczywisty sposób. Tak właśnie wpadają. Po co obnosić się ze swoją sławą i bogactwem, kiedy świat jest pełen kryminalistów, którym zależy tylko na tych dwóch rzeczach? Aby przetrwać w świecie Mafii musisz wszystko przemyśleć, nie wychylaj się i uderzaj w odpowiednim momencie. To jest jedyna droga na szczyt.

Oczywiście rozpoczynasz swoją mafijną karierę jako świeżak otoczony przez innych niedoświadczonych kryminalistów. Powinieneś zostawić zabijanie innym, po co sobie brudzić ręce, gdy ktoś inny może to zrobić za Ciebie. Wraz z rozwojem Twojej kariery będziesz zdobywać więcej szacunku i pieniędzy, wzrośnie też Twoja umiejętność posługiwania się bronią. W międzyczasie nie wychylaj się a ludzie będą myśleć, że jesteś niegroźny. Pamiętaj: obserwuj swoich sąsiadów, oni również mogą należeć do Mafii!.


Życze powodzenia :!: :!: :!:
________________________

 
 
Poster27 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 22 razy
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: że znowu
Wysłany: Wto 28 Gru, 2010 21:31
Ja też mam swoją grę mafijną (http://www.mojamafia.pl/UlicaGrozy) :mrgreen: Nie opłaca się robić.I nie, nie zagram
 
 
Gabe33 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 76
Skąd: z NukeTown
Wysłany: Sro 29 Gru, 2010 20:14
O ty gnojku ja ci dam posty pisze a do pola nie ma kto isc ja w twoim wieku pole orałem zębami :!: :!: :mrgreen:
A i zareklamuj ją w innym temacie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
________________________

 
 
Poster27 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 22 razy
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: że znowu
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010 11:36
Ależ ja nie reklamuję gry (nawet twierdzę, że nie powinienem robić tej gry). Chcę tylko powiedzieć, że lepiej poduczyć się trochę w robieniu Via WWW i wystartować z lepszym pomysłem na grę browser'ową. Znam różnych ludzi, którzy zrobili swoje gry, nawet nie najgorsze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene