Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Pon 07 Lut, 2011 08:02
Pomoc odnośnie wielkości okna
Autor Wiadomość
Pheton 



Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 2
  Wysłany: Pon 24 Sty, 2011 22:57
Pomoc odnośnie wielkości okna
Ostatnio stworzyłem grę. Załatwiłem opakowania, logo oraz wiele innych. Tworzyłem ją powyżej 6 miesięcy, czyli mam pełną wersję. Chcę zrobić trailer gry czyli zapowiedź bo gry nikt nie kupi, jak nie będą wiedzieli co to jest. I teraz pada pytanie. Jak zrobić by okno z grą mi się powiększyło? Chcę ustawić grę na pełny ekran. Wyobrażacie sobie trailer wiedźmina 2 w małym okienku z widokiem na pulpit? Moja gra oczywiście nie jest wiedźminem, ale proszę mi pomóc, bardzo się namęczyłem i nie chcę żeby to było na marne. Chcę jeszcze powiedzieć, że kombinowałem ze skryptami i na razie nic się nie dzieję. Ale wiele osób zna się lepiej ode mnie i myślę, że mi pomożecie. Dziękuję.
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Pon 24 Sty, 2011 23:27
Lewy ALT + Enter załatwi sprawę ^^
btw. znam się na obróbce video :mrgreen:
 
 
Shlizer 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 138
Skąd: /var/tmp
Wysłany: Wto 25 Sty, 2011 00:51
Re: Pomoc odnośnie wielkości okna
Pheton napisał/a:
Ostatnio stworzyłem grę. Załatwiłem opakowania, logo oraz wiele innych. Tworzyłem ją powyżej 6 miesięcy, czyli mam pełną wersję.
Nie wiem, czy ktoś będzie chętny na kupno jednoosobowego, półrocznego projektu zrobionego na popularnym programie, gdzie grę składa się w zasadzie 'z klocków'. Mimo wszystko powodzenia.

Cytat:
Chcę zrobić trailer gry czyli zapowiedź bo gry nikt nie kupi, jak nie będą wiedzieli co to jest. I teraz pada pytanie. Jak zrobić by okno z grą mi się powiększyło? Chcę ustawić grę na pełny ekran.
Co do konkretnego pytania - zwiększenie okna nic nie da, bo rozdzielczość wciąż będziesz mieć 640x480 (czyli pikseloza i o HD zapomnij). Większość programów do łapania dem z gier (jak Fraps) pobiera obraz także z nie zmaksymalizowanych okien, więc to nie powinien być problem.
Jeśli masz jednak takie widzimisię to Alt+Enter powinien załatwić sprawę.
________________________
Aversum Framework Demo
Aktualnie pracuję nad NSO =p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene