Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 11:17
"Rozpisówka"

Gdybyś miał prawo do jednej super mocy, jaka by to była?
Latanie. Definitely LATANIE!
14%
 14%  [ 1 ]
Ogromne pokłady inteligencji. Hej, kto by chciał siedzieć w budzie tyle czasu?
14%
 14%  [ 1 ]
Tworzenie browarów z kamyków
28%
 28%  [ 2 ]
Nieodczuwanie bólu
14%
 14%  [ 1 ]
Niezwykły metabolizm (jak Wolverine)
14%
 14%  [ 1 ]
Siła : O!
14%
 14%  [ 1 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Masta_Artista 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 25
Skąd: Cytadela w Heleden
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011 19:25
"Rozpisówka"
Krótko o temacie : Kiedy w moich najskrytszych zamierzeniach, pomiędzy chęcią wypicia kolejnego latte, a położeniem się spać, pojawia się myśl o napisaniu jakiegoś opowiadania korzystam z takiej swojej małej zapomogi (niee nie chodzi o słowniki i zbiory synonimów).

Tą zapomogę stanowi mały, ale za to jakże urokliwy zeszyt X kartkowy, którego tytuł brzmi "Rozpisówka". Kojarzy się z jakimiś tabelami i telekomunikacją, ALE! Nie dajcie się zwieźć. Zawsze, gdy nie mam weny piszę tam fragmenty innych opowiadań, nieznanych bohaterów i wątków, które pomagają mojemu literackiemu umysłowi "Ruszyć z miejsca". Niestety, moja idylla nie trwała zbyt długo, ponieważ "Rozpisówka" została wypełniona, a taki ze mnie sknera, że drugiej szybko nie kupię (wiem, koszt zeszytu koło 3zł), dlatego założyłem sobie ten temat, by pisać w nim w/w fragmenty ;) jeśli komuś zachce się pobawić w krytyka, cenzora czy cerbera erudytę, albo predatora ze zleceniami na błędy składniowe proszę uprzejmie pisać na pw ;) Dzięki : D!
________________________
 
 
 
Shlizer 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 138
Skąd: /var/tmp
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011 01:19
Osobiście jestem raczej wyczulony na większość błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, czasem stylistycznych, ale sporo lat poprawiania brata dyslektyka robi swoje =p

Co się jednak tyczy ankiety - ja bym wybrał.. hm.. czytanie w myślach.. ale takie przeze mnie kontrolowane i możliwe do wyłączenia (bo by zwariować można.. choć już i bez tego niezły ze mnie wariat =X).. definitely czytanie myśli =p
________________________
Aversum Framework Demo
Aktualnie pracuję nad NSO =p
 
 
Lukortech 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 42
Wysłany: Sob 05 Lut, 2011 12:40
Uważam że pokłady inteligencji są stworzone dla mnie.

Chciałbym móc wiedzieć więcej niż inni, nie po to by szpanować, tylko po to by wiedzieć.
Kto powiedział że "niewiedza jest błogosławieństwem"?
________________________
Spoiler:

I'am making the world a better place...

 
 
Masta_Artista 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 25
Skąd: Cytadela w Heleden
Wysłany: Nie 06 Lut, 2011 13:19
Monika Czaplicka przyjacielu Lukor ;) Nie wiem, czy jest autorką, ale kiedyś z jej ust padło to sformułowanie ^ ^ A faktycznie ;) był jeszcze Cypher z Matrixa xD
________________________
 
 
 
Masta_Artista 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 25
Skąd: Cytadela w Heleden
Wysłany: Czw 23 Cze, 2011 15:50
Achhh! Nareszcie powrót na stare, dobre wrzosowiska i polany świata ultimy! Blackberry zimne, a wspomnienia gorące! Czegoż ja się dopatrzyłem kursując przez wymiary!

Wiecie, że w lustrzanym universum pozdrawiają się słowami "I niechby duchowie przodków doglądali Twoich marzeń" Ciekawy zwyczaj

W pewnej wsi, zwanej Koczoubyh urządzają polowania na gremliny, ale z braku gremlinów losują pomiędzy swoimi pociechami zielone wdzianko? Złapanego "gremlina" podwiązują nogami pod sufit i trzymają, dopóki krew nie spłynie do mózgu... stąd inteligencja mieszkańców Koczoubyha nie przekracza poziomu papierowej torby

Jest taki dworzanin. Anzelm Hordlig. Panuje w kraju, gdzie pole orze się mieczami, a do walki używają cepów i motyk. Zaskoczyło mnie to, że wygranych wojen na koncie ma już 18, a przegrał tylko raz, bo gdy wyruszył na pole po wcześniejszej biesiadzie zapomniał map taktycznych... przypomina to trochę Racławice

Turnesserzy uważają, że flagi są oznaką słabości. Na tyczkach wieszają dwa martwe, dzikie psy.

Pewna akademia magiczna pochwyciła wolne żywiołaki. Dziekanie sprzedają ludziom pogodę.

Mógłbym pisać o nich więcej, ale przed momentem wróciłem, jestem padnięty, niemalże podaję rękę panu "Wyczerpanie"... mam ochotę na gorący prysznic i drinka z lodem, ale nic z tych rzeczy nie dorasta do pięt chęci zobaczenia mojej kochanej w zmysłowej... doobra, nie będę naciągał regulaminu, zdaję się na waszą wyobraźnię ; )
________________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene