Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 10:06
Final Fantasy Tactics
Autor Wiadomość
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
  Wysłany: Sro 15 Lip, 2009 06:34
Final Fantasy Tactics
"Ja zaczynam..."
Aloha!
Domyślacie się zapewne, że FFT jest grą z gatunku "Erpegóf :-P " Taktycznych. Wcielamy się w niej w blondaska, (ach ten Squaresoft) któremu przyjdzie się zmierzyć z wieloma przeciwnikami na swojej drodze. Podczas naszej przygody do naszego stadka dołączają bohaterowie różnego pokroju, od tych szerzej nieznanych, na Klałdynce z FF7 kończąc. Twórcy gry dali graczom możliwość tworzenia najemników, którzy pomagają postaciom pierwszoplanowym podczas potyczek. Wszyscy w miarę zdobywania doświadczenia awansują na kolejne poziomy, oraz mogą zmieniać profesję (a jest ich bardzo dużo). Fabularnie gra jest pomniejszym dziełem sztuki, a system walki również jest starannie dopracowany. Oprócz standardowych statystyk pokroju siły, magii lub HP dochodzą współczynniki odpowiadające za szybkość czy skok. Wyznaczają one długość jaką bohater może przebyć w poziomie lub pionie podczas swojej rundy. Final Fantasy Tactics to gra dostępna na "Szaraka". Polecam ją wszystkim fanom TRPG, oraz miłośnikom dobrej i krwawej fabuły ^@^.

Moja ocena: 8/10
________________________

 
 
 
Rambo 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 35
Skąd: Wietnam
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009 19:59
Tactics wypasiona gra, ale w pewnym momencie się zaciąłem. Miałem chyba z 10 godzin i dałem sobie spokój. Nie jestem aż taki hardkorowiec. Choć myślę że dla fanów gatunku to dobra pozycja. Lartarin ale fabuła faktycznie jest krwawa :)
________________________

 
 
RealFear 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 4
Wysłany: Sob 06 Lut, 2010 02:01
Mistrzowska gra, mająca jednak parę wad o których nawet nie chcę wspominać :) Mówię oczywiście o wersji PSX, na GBA i DS do mnie nie trafia zupełnie. Przeszedłem ją całą, jeśli nie umiesz w to grać to po prostu zepsujesz sobie zabawę płynącą z tej gry według mnie :)
 
 
Rambo 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 35
Skąd: Wietnam
Wysłany: Sob 06 Lut, 2010 10:49
Cytat:
jeśli nie umiesz w to grać to po prostu zepsujesz sobie zabawę płynącą z tej gry według mnie :)


Nie domniemaj nawet mojego braku umiejętności co do gry. Skoro według ciebie zacięcie się w grze to nieumiejętność znaczy to, że jeszcze wszystko przed tobą "żołnierzu" :-P
________________________

 
 
RealFear 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 4
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010 20:24
Dopiero teraz przeczytałem posta tego nad moim, a zwrot który zacytowałeś nie był do Cb, ale do "ogółu" mój drogi Dżonie :)
 
 
XxXAlkadiusXxX 




Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 06 Mar, 2010 12:44
Nie podoba mi się ta gra więc nie gram. Kiedyś z kolegami . . . Fabuła nawet nawet. To też zależy komu co przypada do gustu ^^. Każdy patrzy na coś innego
________________________
:)
 
 
Unnamed 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 59
Skąd: from Hell
Wysłany: Wto 11 Maj, 2010 19:18
Oczywiscie ze wszystko jest wzgledne. FFT to bardzo dobra gra i nawet Cloud sie pojawił.
Czemu wiec w nia nie grac! Ja skonczyłem ja z "good-endingiem" i jestem "happy" ;-)
________________________
Time to Play :!:

 
 
postrach1992 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 20
Skąd: Ee... zapomniałem
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010 08:41
Ja przeszedłem tego FFT advanca
________________________


 
 
CreeperCrisis 



Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 395
Wysłany: Czw 22 Lip, 2010 17:15
Dla mnie ta gra była za trudna (miałem wtedy 9 lat. :-) ). Zawsze na początku nie udawało mi się wygrać. XD
 
 
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 73 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Czw 22 Lip, 2010 17:31
Grałem sporo, ale coś nie mogłem się wciągnąć na tyle, by przejść choć do połowy. Na pewno spróbuję ponownie, jeśli odpalę jeszcze szaraka.
 
 
 
flook 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 76
Skąd: Siedlce
Wysłany: Sro 01 Wrz, 2010 19:03
Gra dobra dla osób lubiących ten typ gier,więc nie dla mnie fabuła jeszcze ujdzie ;-)
________________________
Pamiętasz Simpson2010? TO JA!

mój nick w grze Uncharted 2 to:[PL]flook1 poziom:57 (VII)


http://miasteczka.tk/985/simpsonowo
http://grawbank.tk/57/simpson
-kliknij w te linki to tylko chwila można klikać 1 raz dziennie
 
 
 
RealFear 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 4
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011 02:45
postrach1992 napisał/a:
Ja przeszedłem tego FFT advanca

Ja np. w Advance'a nie dałem rady grać. Ogólny system rozwoju dla mnie dość denerwujący, a do tego ten jaskrawy, sielankowy klimat którego nie lubię. FF:T na PSX był mroczniejszy ;]. W dodatku kawał dobrej fabuły. Trudny? Tak, trudny, dlatego pewnie niektóre walki potrafiłem powtarzać po 15 razy z rzędu =)
 
 
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 21:44
Gdy ja grałem w FFT zawsze siedziałem przed konsolą dopóki nie przeszedłem chociaż 5 walk;] Naprawdę zdziwiłem się gdy w pewnym momencie gry spotkałem Aertih. Ogólnie nie lubię takich gier ale taki tytuły jak FFT, Vandal Hearts czy Joanna d'arc wciągnęły mnie na długie godziny ;]
 
 
 
Seyfer 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 14
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011 23:54
FFT jest świetną grą. Polecam również jego rozszerzoną wersję na psp: FFT War of the Lions, w którym mamy dostępnych kilka nowych klas ( w tym Dark Night :mrgreen: ) oraz pare nowych lokacji.
A co do Clouda, to moim zdaniem mogli by dołączyć go do teamu z wyższym lv - nigdy mi się nie chciało go wypakować bardziej niż na 10 lv :roll:
________________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene