Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Demo gry Wojny miast nowy york
Autor Wiadomość
niutaxxl 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 0
Skąd: Kraków
  Wysłany: Czw 17 Mar, 2011 20:34
Demo gry Wojny miast nowy york
przepraszam jestem tu nowy nie banujcie za ort. ani za temat nie wiem jak go napisać

przedstawiam demo gry Wojny miast nowy york inspiracja to gta 4 nie dam screenów
bardzo przepraszam nie wiem jak je zrobić gra nie jest prawie zaczęta ani niema charset
i główny bohater nie jest wstawiony przepraszam najmocniej niedługo dam demo z
charsetami itp i z główną postacią oto link nie dajcie bana błagam i nie daj bana za błaganie proszę a i jeszcze jeśli chcesz tilestet ze statuą wolności pisz na gg32312997


link do dema
http://www.megaupload.com/?d=IX6914TG
________________________
niuta
 
 
 
 
Prometherion 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 30
Wysłany: Pią 18 Mar, 2011 07:52
No ja cię pier...niczę. Znowu Ten "użytkownik". Z tego co w twoim profilu napisane wiem, że masz 14 lat. Powinieneś już posiadać podstawową wiedzę na temat czytania i pisania. A ty wyskakujesz z tekstem, że nie wiesz jak temat założyć. Przecież jest napisane jak byk
u góry. Jednak żeby założyć temat trzeba posiadać materiał na niego. Niestety ty nie masz ŻADNEGO materiału na temat. To co prezentujesz w tym "demku" jest obrazą RPG Makera.
Kiedy pojawiłeś się na RMXP z tematem, myślałem, że to jakaś głupia prowokacja(i może nadal nią jest?). Tak poza tym, to to jest dział 2k3 a nie XP. Nie chcę mi się wierzyć, że Ty tak na serio, to musi być głupi żart.

Proszę Administrację o danie temu panowi dłuuuugiego bana.

Uzasadnienie: Ten pan na RMXP otrzymał bana za jeszcze gorsze "tematy", sądząc po tamtych i tym wnioskuję, że ktoś po prostu robi sobie jaja. Bo nie uwierzę, że ktoś może na serio zakładać takie tematy, dawać takie demka. Rokowania na poprawę są zerowe.

Przepraszam za offtop i wylewanie żułci, ale nigdy w mojej forumowej karierze nie spotkałem się z "takim przypadkiem". Muszą istnieć jakieś granice...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene