Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Kiro - Change Me
Autor Wiadomość
Krashai 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 48
  Wysłany: Pią 15 Kwi, 2011 23:02
Kiro - Change Me
Kiro - Change Me


Fabuła :

Życie na wiosce, łapanie motylów, obcowanie z naturą, to był właśnie świat Kiro. Pewnego dnia Kiro szedł do lasu w poszukiwaniu jedzenia, zamiast jedzenia zobaczył dziwną mroczną postać. Kiro po namyślę pobiegł za mroczną postacią. Po około 5 minutach biegu Kiro zatrzymał się z przemęczenia gdzieś w środku lasu, nagle ból w okolicach karku, zamknięte oczy i tajemniczy głos "Ty będziesz idealny, to jesteś Ty". Kiro budzi się w nie znanym miejscu...

Postacie :

(Art jest od gościa który zlecił mi tę grę, na nim miałem się sugerować jaki wygląd w grze, zresztą sami zobaczycie moje dzieło ;P)


Art :



Wygląd w grze :



Opis :

Kiro jest młodym człowiekiem, ma tylko 17 lat. Od 14 roku życia został sam po dziwnym zaginięciu rodziców. Uznał że ktoś ich porwał lecz po prostu to zlekceważył gdyż rodzice go nienawidzili. On zresztą ich też. Kiro w wieku 15 lat się usamodzielnił. W wieku 16 lat zaczął wędrować w poszukiwaniu nowego domu. W wieku 17 lat znalazł pusty dom przed dużym dziwnym lasem. Kiro zawsze miał predyspozycje związane z magią, niektórzy nawet uważali że to on zaklną swoich rodziców w jakimś zaklętym świecie. Bądź co bądź Kiro zawsze fascynował się zwierzętami, poznawał się na nich a potem uczył się magi bądź tworzył mikstury by się w nie przemienić. Przez ludzi był uważany za przeklętego przez diabła.


Gra :

Tu macie scenkę pierwszej mapki xd :




Komentujcie xd
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2011 23:23
Hmm...projekt prezentuje się bardzo ładnie. Mapy wyglądają przyzwoicie(jak dla mnie przynajmniej). Fabuła nie jest zła, choć strasznie zwięzła, mówi więcej o bohaterze niż o tym, co dzieje się w grze. Mam tylko jeden problem - czy to na pewno fanart stworzony przez zleceniodawcę? Bo mi to wygląda na Kakashiego z Naruto, na obrazek który widziałem kilkakrotnie w internecie, lekko przekolorowany. Tutaj jak wygląda:
http://i314.photobucket.c...ashi_Render.png
Trudno chyba mówić o fanarcie, jeżeli robisz re-color, no ale chyba, że nie miałeś na myśli niczego więcej. :-?
 
 
Krashai 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 48
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2011 23:56
Yoroiookami napisał/a:
Hmm...projekt prezentuje się bardzo ładnie. Mapy wyglądają przyzwoicie(jak dla mnie przynajmniej). Fabuła nie jest zła, choć strasznie zwięzła, mówi więcej o bohaterze niż o tym, co dzieje się w grze. Mam tylko jeden problem - czy to na pewno fanart stworzony przez zleceniodawcę? Bo mi to wygląda na Kakashiego z Naruto, na obrazek który widziałem kilkakrotnie w internecie, lekko przekolorowany. Tutaj jak wygląda:
http://i314.photobucket.c...ashi_Render.png
Trudno chyba mówić o fanarcie, jeżeli robisz re-color, no ale chyba, że nie miałeś na myśli niczego więcej. :-?


Kumpel poprosił mnie o stworzenie mu gry. Wysłał mi taki art i powiedział że podobnie ma wyglądać bohater. Zrobiłem coś takiego co tam widzisz i Się teraz bawię ;p. Zrobię mu tą grę i kończę z rpg makerem ;p. Sam to się bawię w c++ np xd.

Eweuntualnie zrobię jutro sam artwork postaci i już ;p. Bo teraz to plagiat się chyba robi ;p
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2011 00:12
No mi to obojętnie, nikt nikogo chyba nie będzie pozywać, no i czekam na projekcik. ^^
 
 
Rubicante 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 63
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2011 09:50
Fabuła jest dosyć ciekawa, lecz mapka jest kolosalnie wielka i przez to pustawa.
________________________
Umieszczam link do oficjalnego Bloga Zwiczych Opowieści: http://zwiodimus.webnode.com/
Ściągnij wszystkie wydane przezemnie gry. Zwicza paczka, zawiera wszystkie gry z serii Zwicze Opowieści i nie tylko: https://docs.google.com/open?id=0B4N6KsFzHdTlLVB3QlUybDV5RTQ (Waga 330 mb)
 
 
Krashai 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 48
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2011 12:55
Rubicante napisał/a:
Fabuła jest dosyć ciekawa, lecz mapka jest kolosalnie wielka i przez to pustawa.


Jest taka w miarę xd. A to i tak wyłącznie w celu intra, ta mapka nie będzie osiągalna w grze więc wiesz ;p.
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2011 13:09
Krashai napisał/a:
Rubicante napisał/a:
Fabuła jest dosyć ciekawa, lecz mapka jest kolosalnie wielka i przez to pustawa.


Jest taka w miarę xd. A to i tak wyłącznie w celu intra, ta mapka nie będzie osiągalna w grze więc wiesz ;p.

To po co ją pokazujesz?

Gra wg nieciekawa, chociażby dlatego że znowu widzę coś z Naruto...
Ale mogę się mylić ;-)

Fabuła nawet, nawet..
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Krashai 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 48
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2011 14:12
Melvin napisał/a:
Krashai napisał/a:
Rubicante napisał/a:
Fabuła jest dosyć ciekawa, lecz mapka jest kolosalnie wielka i przez to pustawa.


Jest taka w miarę xd. A to i tak wyłącznie w celu intra, ta mapka nie będzie osiągalna w grze więc wiesz ;p.

To po co ją pokazujesz?

Gra wg nieciekawa, chociażby dlatego że znowu widzę coś z Naruto...
Ale mogę się mylić ;-)

Fabuła nawet, nawet..


Pokazuję ją dlatego byście zobaczyli styl mappingu w grze. Naruto, naruto, naruto... Przeczytaj pierwszy post a dowiesz się że art nie jest mój. Pracuje nad własnym artem postaci i wstawię go pod wieczór prawdopodobnie. Dzięki za komentarz ;p
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2011 14:31
Wiem, że art nie jest Twój ;-)
Po prostu nie lubię Naruto :-P

Pokaż mapki z gry.
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Paramov 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Mar 2011
Posty: 3
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2011 14:36
Cytat:
Jest taka w miarę xd. A to i tak wyłącznie w celu intra, ta mapka nie będzie osiągalna w grze więc wiesz ;p.

Zgadza się mapka za duża i przez to pusta ;D ale spox fabuła itp.
P.S: Skończyłeś już ją?
________________________
Moje Projekty :
Ziolo 2 Lights Pro - 1% Demo (2%)
 
 
 
Krashai 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 48
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2011 15:41
Paramov napisał/a:
Cytat:
Jest taka w miarę xd. A to i tak wyłącznie w celu intra, ta mapka nie będzie osiągalna w grze więc wiesz ;p.

Zgadza się mapka za duża i przez to pusta ;D ale spox fabuła itp.
P.S: Skończyłeś już ją?


No dobra mapka jest taka duża po to by zmieścili się wszyscy doktorzy i chemicy którzy w intro będą kontrolować całość. Więcej nie powiem ;p.

Nowy Art :
(tym razem wykonany przeze mnie ;)


Art został podmieniony w pliku pdf poradnika po grze. Poradnik zostanie udostępniony razem z grą w tym roku ;p


Zamulacie !. xd.

Przejście z sali na salę ^^.

 
 
Kumpel 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 78
Skąd: Ziemia
Wysłany: Sro 11 Maj, 2011 20:06
Ja zdecydowanie wole juz te twoje Bakumanland czy jakos tak ;-)
________________________
Już wkrótce Legend of Korra
 
 
 
Krashai 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 48
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011 16:01
Nie było mnie długo, bardzo długo o.O.
Projekt porzucam na rzecz lepszego innego. W końcu nauczyłem się sam skryptować w ruby więc będzie ciekawie ;p.
 
 
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011 01:35
eh... ile razy ja tak miałem.. wielkie przedsięwzięcia SUPER FABUŁA na 10str a4 a potem co ?
Wymyśliłem coś lepszego ! i tak w kółko zostawiając każdy projekt w połowie a nawet mniej... nie powiem nauczyło mnie to wielu rzeczy ale nie skończyłem Jeszce żadnej gry w całości...dlatego sadzę by niektórzy (a wielu jest takich jaki ja byłem wtedy) dali na luz i nie brali się od razu za grę trwającą 10 godzin zabawy bo jeśli to jest pierwsza gra jaką tworzycie będzie tylko męczarnią dla gracza.. Nie mówię tutaj o autorze tej gry bo nie mam pojęcia ile on gier stworzył ale apeluje tutaj do wszystkich początkujących.. Takim przykładem może być gra Rubicante która posiada bardzo dużą różnorodność i wiele zabawy.. bo postacie są po prostu przebojowe..a jest to jego pierwsza gra... :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene