Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Green Live oraz Green Live 2
Autor Wiadomość
MrBoomGood 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 292
Skąd: Katowice
  Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 11:31
Green Live oraz Green Live 2
Więc tak... Od razu mówię, że Green Live to słaba gra (na razie demo). Bo Green Live to tak jakby początek gry Green Live 2. Green Live jest po to by wiedzieć o co chodzi w całej historii. Na razie Green Live jest demo, i przejdziecie ją w 20min :D Pełną wersję będzie się przechodzić około w 40 min :D Natomiast Green Live 2, która w pełnej wersji ukaże się prawdopodobnie pod koniec wakacji, będzie bardzo długa, i rozbudowana. Na razie nie podaje fabuły, ani niczego prócz downloadu do wersji demo. Wkrótce dodam jakieś ss itp. Download

Green Live fabuła:
Gra zaczyna się w lesie bohater nie wie kim jest, i co robi w tym lesie. Spotyka wróżkę i pyta się jej gdzie jest.
Po krótkiej rozmowie dowiedział się gdzie jest oraz, że ma na imię Rafał. Usłyszał także bardzo znajomą nazwę wsi
"Burowiec". Wróżka teleportowała go do domu króla. Król, gdy zobaczył Rafała bardzo się ucieszył, i teleportował go
do swojego domu, by ojciec Rafała mógł mu przywrócić pamięć. Lecz jeszcze przed teleportacją kazał mu przyjść, gdy
już odzyska pamięć. W swoim domu jest dość ciekawe zdarzenie. Tata wypowiada zaklęcie (dość dziwne) i Rafał odzyskuje pamięć.
Mama Rafała nie wiedziała, że syn się odnalazł. Nic nie słyszała, ponieważ słuchała nowej piosenki Kamila Bednarka.
Rafał wraca do króla, i otrzymał misję. Polegała ona na tym, że musi odnaleźć swoich przyjaciół, którzy wyruszyli by go
szukać. Najpierw musi odnaleźć Mańka swojego najlepszego przyjaciela, który wyruszył w góry. Znajduje go na szczycie góry,
lecz nie może się do niego zbliżyć, ze względu na barierę. Po walce, ze złem bariera znika. Wracają razem do, króla, by
dowiedzieć się gdzie wyruszyła reszta. Teraz musieli znaleźć Dominika i Konrada. Wybrali się do lasu.
W lesie znajdują schody do podziemi. W podziemiach było laboratorium. Rafał popisał się swoimi umiejętnościami,
i wysłał szalonego naukowca na środek Oceanu Atlantyckiego. O dziwo odnajdują w tym laboratorium tylko Dominika. Wrócili
do króla z Dominikiem. Król nie miał pojęcia gdzie jest Konrad. Pomyślał... Kazał wyruszyć im w góry, lecz nie na szczyt,
tylko na niskie góry, ponieważ Konrad ma lęk wysokości... I tutaj się kończy gra demo.

Green Live - Ekran tytułowy:


Green Live 2 - Ekran tytułowy:


Green Live - Dom szalonego drwala:


Ostatnio zmieniony przez Ayene Czw 05 Maj, 2011 12:40, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
gomer 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 93
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 11:36
Daj screeny nik nie sciagnie bez ssów
________________________
Aktualny projekt : Księga zmarłych.

Mapy : 0,01 %
Skrypty : 0,00 %
Przedmioty : 0,10 %
Inne : 0,50 %

Niedługo dam filmik.

http://grawbank.tk/301/maciek_gomer kliknij prosze !
http://rpgmkhelp.ugu.pl/ moja strona ( nieukonczona )
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 11:45
Cytat:
1. Temat powinien zostać oznaczony ikoną adekwatną do stanu ukończenia gry - Zapowiedź / Demo / Pełna wersja (opcja podczas pisania tematu).
2. Treść tematu powinna składać się z:
- opisu fabuły,
- co najmniej 3 screenshotów (zrzutów ekranu) umieszczonych w tagach

Nieregulaminowy temat, nikt nie oceni. Masz tydzień na dorzucenie info w którymś poście i poproszenie moda o podpięcie do pierwszego postu.

Od siebie dodam to, co wielokrotnie już pisałem:
NIE PISZ O GRZE, JEŚLI JEJ NIE MA!
Ja tak widzę twój temat. Jest demo niby, ale:
1. Nie ma fabuły
2. Nie ma screenów
3. Nie ma najmniejszego słowa opisu
Ogółem to temat typu: "Cze, zrobiłem se gierke, ściongnijdzie i oceniajdzie!!!!!!!!!!111
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
MrBoomGood 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 292
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 11:49
Angius napisał/a:
Cytat:
1. Temat powinien zostać oznaczony ikoną adekwatną do stanu ukończenia gry - Zapowiedź / Demo / Pełna wersja (opcja podczas pisania tematu).
2. Treść tematu powinna składać się z:
- opisu fabuły,
- co najmniej 3 screenshotów (zrzutów ekranu) umieszczonych w tagach

Nieregulaminowy temat, nikt nie oceni. Masz tydzień na dorzucenie info w którymś poście i poproszenie moda o podpięcie do pierwszego postu.

Od siebie dodam to, co wielokrotnie już pisałem:
NIE PISZ O GRZE, JEŚLI JEJ NIE MA!
Ja tak widzę twój temat. Jest demo niby, ale:
1. Nie ma fabuły
2. Nie ma screenów
3. Nie ma najmniejszego słowa opisu
Ogółem to temat typu: "Cze, zrobiłem se gierke, ściongnijdzie i oceniajdzie!!!!!!!!!!111


Są screeny :)
 
 
 
gomer 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 93
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 12:10
Boze co za mapy, oczwicz juz ja robie lepsze
________________________
Aktualny projekt : Księga zmarłych.

Mapy : 0,01 %
Skrypty : 0,00 %
Przedmioty : 0,10 %
Inne : 0,50 %

Niedługo dam filmik.

http://grawbank.tk/301/maciek_gomer kliknij prosze !
http://rpgmkhelp.ugu.pl/ moja strona ( nieukonczona )
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 12:21
Dobra, post zaktualizowany, ciesz się, że dziś mam mniej zły humor...

Co do gry:
Cytat:
Wróżka teleportowała go do domu króla. Król, gdy zobaczył Rafała bardzo się ucieszył, i teleportował go
do swojego domu

Rozumiem, że król teleportował go do własnego domu? Tylko po co ktoś w domu króla..?
I nie za dużo tej teleportacji?
Cytat:
Mama Rafała nie wiedziała, że syn się odnalazł. Nic nie słyszała, ponieważ słuchała nowej piosenki Kamila Bednarka.

Wybacz, ale dawno nie czytałem takiego szajsu.
Potem to całe wysyłanie, posyłanie, szukanie... Gdyby miało to sens, to może i coś z tej fabuły by wyszło, ale to jest do granic naciągane, nierealne i...
To twój pierwszy projekt?
Screen w domu... Cóż... Gorszy mapping był chyba tylko w niesławnym Strarzniku... Chociaż nie, tam mapki były jako takie, tutaj... Podejrzewam, że gdybym posmarował touchpada makrelą i dał do wylizania kotu, to on zrobiłby to lepiej... Mapa jest PUSTA! Nic tam nie ma! Zastanów się, chciałbyś mieszkać w takim domu? Nie? To dlaczego ktokolwiek, choćby i szalony drwal (który też zapewne posiadł sztukę teleportacji) miałby mieszkać w takiej budzie? Nie, wybacz, budy wyglądają od środka lepiej...
Już widać, że to twój pierwszy/drugi projekt... Serio, nie wrzucaj takiego chłamu, bo tylko zaśmiecasz forum. Popracuj nad mappingiem, nad pisaniem fabuły, nad wszystkim, porób x projektów, stwierdź, że dwudziesty jest dobry, wrzuć go, czekaj na komentarze, stwierdź, że zarzucasz prace bo ci się nie podoba, zrób następne x projektów, wtedy wrzuć na poważnie. Serio, taka moja dobra rada.

PS. Wybacz, za ostre słowa, ale moja dobroć na dziś wyczerpała się po aktualizacji postu i czyszczeniu wątku...
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
MrBoomGood 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 292
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 12:24
gomer napisał/a:
Boze co za mapy, oczwicz juz ja robie lepsze

Patrz na te z Green Live 2 :faja:

Zamek w niebie:


Zamek na ziemi:
 
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 12:26
Te z dwójki już lepsze są, ale to mapy zewnętrzne, ciekaw jestem, jak się wnętrza prezentują.
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
MrBoomGood 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 292
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 12:35
Masz zamek w środku :D Jak już mówiłem Green Live jest cienkie :) Ale druga część pro będzie :)



 
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 12:38
No, mapki z dwójki niezłe, nie powiem... Trochę mi nie pasują schody bez zdarzeń zostawione samopas na środku i ta trawa we wnętrzu zamku, ale ogółem nie jest źle.
Ciekawi mnie tylko dlaczego skoro tu są takie mapy, to w jedynce masz taki sajs?
No i moim zdaniem fabuła też do gruntownego remontu. A najlepiej do rozpisania od nowa, zwłaszcza te fragmenty z Bednarkiem i n-krotną teleportacją...
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
MrBoomGood 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 292
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 12:39
Już Ci wszystko mówię... Green Live robiłem jak zaczynałem z tym programem, więc już map nie zmieniałem... To była moja pierwsza gra więc nie chciałem nic zmieniać :D
 
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 12:41
To zmień, bo jak już pisałem:
Cytat:
porób x projektów, stwierdź, że dwudziesty jest dobry, wrzuć go, czekaj na komentarze, stwierdź, że zarzucasz prace bo ci się nie podoba, zrób następne x projektów, wtedy wrzuć na poważnie. Serio, taka moja dobra rada.

Pierwszego nigdy nie wrzucamy, taka niepisana zasada i jak dotąd sprawdza się dobrze :-)
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
MrBoomGood 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 292
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 12:44
Hehe nie wiedziałem :D A w Green Live 2 smutna muza będzie i wgl. dużo osób umrze... Czytałeś może Harrego Pottera i Insygnia Śmierci? Stąd pomysł na dużo śmierci. Jeszcze nie wiem kto umrze, ale myślę, że zostanie Rafał, Maniek, Dominik i Ela :D W demo pierwszej części nie było o Eli :D Bo jest ona tylko na końcu gry :P
 
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 12:46
Dobra, dajmy jeszcze innym ocenić tę grę...
HP czytałem, owszem... Po tak sielsko, beztrosko i idiotycznie rozpisanej fabule nie spodziewałbym się przejścia w takie klimaty ale cóż, może to być plusem tej gry...
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
MrBoomGood 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 292
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 12:57
Angius napisał/a:
Dobra, dajmy jeszcze innym ocenić tę grę...
HP czytałem, owszem... Po tak sielsko, beztrosko i idiotycznie rozpisanej fabule nie spodziewałbym się przejścia w takie klimaty ale cóż, może to być plusem tej gry...


W jakie klimaty? Nie rozumiem twej wypowiedzi :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene