Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 11:08
Gothic
Autor Wiadomość
Killerczyc 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 199
Skąd: (Brak info.)
Wysłany: Wto 14 Gru, 2010 14:00
Kod:
Hej, to ja ten wujek, nie mogłeś napisać poster?

Myślałem że będziesz miał fafy :roll: , ale mogę Ci pożyczyć to przyszlajaj się w weekend...
________________________
Szukam kogoś do grania ze mną w Minecraft Multiplayer przez Hamachi - coś więcej w temacie
 
 
 
Loyd 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 27
Wysłany: Pią 18 Lut, 2011 16:08
Gothic 4 http://www.youtube.com/watch?v=20ff7ro2ZGc
________________________
Klikajcie i sie rejestrujcie!!! Prosze!!!!
http://filesget.pl/znajomy,3427.html

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do swojego podpisu.

http://grawbank.tk/84/andzio
http://stworzwirusa.tk/656/zdislaw
 
 
onimush3 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 164
Wysłany: Sro 13 Kwi, 2011 14:03
Hmm jestem wielkim fanem sagi gothic w gothic 1 się zakochałem, może wiadomo, grafika nie jest idealna, ale klimat i fabuła wciąga. Gdy usłyszałem o drugiej części, wiadomo, nie mogłem się doczekać. Po kupnie gry zabrałem się do gry i znów punkt dla firmy. Gra jeszcze bardziej powala! i wciąga! Lepsza grafa, lepsze bronie itp. Oczywiście musiał też kupić se dodatek gdy tylko się pojawił!

Pojawił się Gothic 3! Super. Jednak na drodze do niej stanęła mi przeszkoda! Mianowicie za słaby komp. Żaden problem! Kupiłem nowy i jazda! Hmm.. To co zobaczyłem w gothic 3 mnie powaliło. Piękne krajobrazy, dopracowane postacie itp. Miodzio. Jednak zauważyłem też że powoli firma zaczęła iść na prościznę. W grze zaczęły się pokazywać liczne bugi które można było poprawić poprzez liczne Patche!

Dodatek do Gothic 3 Zmierzch Bogów zapowiadał się ciekawie. Lecz od samego początku gry już zaczęło mnie odpychać od niej. Wiecznie jakieś Bugi! I nawet po instalce najlepszych patchy coś się waliło! Mimo to udało się przejść. szkoda że dodatek okazał się krótki bo ogulnie przeszedłem go w może w dwa dni?

No i na koniec. Długo oczekiwana premiera 4 części gry, Przyznam się że czekanie powoli zaczęło działać mi na nerwy! Tyle pogłosek tyle nazw że szok! A to Gothic 4 Genezis, a to Gothic 4, a to gothic 4 Renova! a tu proszę Arcania Gothic Tales.

Zanim jednak się pojawiła zakupiłem inny projekt tych firm! Mianowicie Risen. Przyznam się że gra mi się spodobała, w końcu ciekawy klimat, wiele szkół. itp. ale wrócmy do Gothic.

4 część czyli Arcania znów mnie powaliła!!! Wraca Bezimienny i nowy bezimienny! co? 2 bezich? Hmm brzmi spoko! Nowa super grafa, trudne walki, nowy system walk, ogromny świat, mógłbym wymieniać i wymieniać, ale gothic 4 powala.
________________________
Pracuję nad 2 częścią gry Ostatnia Powieść

Fabuła : Niezła ( jeżeli lubicie Assassin's Creed )
Skrypty: Sporo przyznam się.
Walki: Dużo i to trudnych!
Misje: Wiele głównych i pobocznych
Muzyka: Ciekawa, wpadająca w ucho
Graficzki: Kilka własnych i kilka pożyczonych
Wzorowanie się: Assassin's Creed, Final Fantasy
 
 
Mik34402 




Dołączył: 19 Maj 2011
Posty: 13
Wysłany: Sob 21 Maj, 2011 19:33
Gothic super. Grafika może nie idealna, ale fabuła gry wciągająca, sporo ciekawych stworów, zadań i jednym słowem super.

Gothic II + Noc kruka moje dwie ulubione części gry, teraz właśnie w nie giercuję.

Gothic Multiplayer. Od niedawna wyszedł Polski dodatek do gry Gothic II Noc kruka a mianowicie opcja Multiplayer. Gra bardzo ciekawa można powalczyć z innymi graczami a nie tylko ze sztuczną inteligencją. Puki co jest mało broni, ale trwają pracę nad aktualizacją mają ruszyć nowe zbroje, bronie, tarcza i hełmy!

Gothic 3 + Z.B poracha na całego, grafika itp jest cudowna, ale to już nie to samo...
no i Gothic 3 Zmierzch Bogów bardziej znany mi jako Upierdliwe Bugi! Gra niedopracowana na maksiora, oparta w 100% na silniku z Gothic 3 usunięto część rzeczy z 3 i dodano kilka nowych, i to tak na odp.... bowiem w grze można znaleźć sporo przedmiotów z 3 części których nie można albo podnieść, albo nic z nimi zrobić...
Kolejny minus Z.B To wiele postaci w grze nie ma imion, z wieloma nie można pogadać, a z jeszcze z innymi, nawet nie warto zaczynać.... bowiem na sam widok nas atakują.
- Kolejny minus to wiele razy spotykałem się z czymś takim jak dwóch takich samych typków w jednym miejscu, np przy zadaniu od Lee jak mieliśmy prowadzić oddział na atak, w tłumie znalazłem 2 lee, kolejnego w zamku, i jeszcze jednego gdzieś w lesie... a więc 4 Lee jednocześnie... ale bugów jest znacznie więcej...

No i Arcania Gothic 4 moim zdaniem nie zasługuję na to nazwę... Początkowo cieszyłem się na myśl o nowym bohaterze, i o tym że będzie miał jakieś imię... Ale po instalce powiedziałem kilka brzydkich słów których nie będę wymieniał z Beziego dali nowego Beziego? Co do.... Kolejna ciekawa rzecz.... Diego wygląda jakby miał z 500 lat! może to jakiś krewny Xardasa xD no i także w grze da się znaleźć kilka bugów o których nie będę wspominał. Dla mnie Gothic zakończył się na Nocy kruka po tym były już tylko wielkie potyczki i wielkie rozczarowania graczy...
________________________

 
 
jp145 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 19
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011 14:33
Zajefajna gra ;-) . Karzdą częśc przeszełem dzieśątki razy i nadal mi sie nie nudzi. :-P
________________________
Pro Elo
 
 
Xevo 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 43
Skąd: no ide
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011 17:10
Arcania Gotothic najlepsza
________________________

Best game ever!    
http://signup.leagueofleg...a947f1268417346
 
 
 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Pią 18 Lis, 2011 03:23
Ta gra jest nawet w CD action.
Podoba mi się klimat tej gry.

Gra statyczna jak przygodówka (jak dla mnie to jest przygodówka, a nie rpg)
i trochę mi tutaj brakuje jeśli chodzi o dzianie się w fabule i swobodę. Niby mamy otwarty teren, ale tak naprawdę to jednak akcja sprowadza się do biegania po nim w kółeczku, a walki do uczenia się na pamięć siły potworów i ich możliwości w walce by wiedzieć na jakim levelu do których można się dobrać...by zyskać expa by wracać do obozu na szkolenie a potem by szukać kolejnych po zwiększeniu statów, które pozwolą zaatakować większe bestie - a więc biegamy w kółko robiąc zadania i do obozu i w teren, żeby zwiększyć staty by móc podejść do silniejszych. Nie idziemy na przód my chodzimy w kółko po tym samym terenie, a walka jest tu chyba jakimś tylko wypełniaczem czasu, bo cała gra ma konstrukcje przygodówki. Zadanka i wątki są w wielu wypadkach wydłużane na siłę i przeciągane. Biegnij tu biegnij tam biegnij tam - zrób zadanka dla tych by móc tam wejśc... Ja po 20 godzinach łącznie przez kilka dni gry powiedziałem dość i odinstalowałem. Tak skończyła się moja przygoda z gothiciem...ZA klimatem tęsknie za samą grą nie, a wiem że to była dopiero 1/3 całości...fabuła praktycznie tam stała w miejscu, żeby nie powiedzieć, że w ogóle jej nie było - 20 godzin grania, żeby mnie wpuścili do zamku i dali lepszą zboroję. Co z tego wynikło ? Nic..

.Jak dla mnie ta gra to z deka porażka. Weźcie zbudujcie miasteczo w rpgmakerze nawrzucajcie ze sto ludzików, którzy każą wam znosić jakieś rzeczy z okolic dookoła i wstawcie tam parę potworków dookoła...gracz niech se chodzi robi te zadanka wraca się do miastek by naexpić i móc podejść do mocniejszych bestii..ot cały gothic...przewidywalny i schematyczny - nuda. Najbardziej pamiętam łażenie po kopalni to miało mocny klimat, ale reszta...a idź pan...choć nie ukrywam, że chętnie bym znowu pograł bo wartość odmóżdżenia i odrealnienia to jednak ta gra posiada. łatwo się klimatem zahipnotyzować dlatego co najmniej szóstka, siódemka, ale takie granie to chyba nie dla mnie...cóż pewnie i tak się w końcu skuszę i dam kolejną szanse tej grze.
 
 
RalofTemerczyk 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 47
Skąd: Żary
Wysłany: Pon 26 Mar, 2012 18:42
Gothic 1 - piękny klimat, oprawa graficzna może słaba, ale sobie tam przyjaciół znalazłem! Diego zachęcał, zachęcał i zostałem cieniem.
Gothic 2 + NK - supcio. Trochę poziom trudności zwiększyli jak dla mnie, ale klimat nadal ten sam. Oczywiście lepsza grafa. Najlepsza część na razie moim zdaniem.
G3 + Zmierzch "Bugów" - Straszne. Gothic 3 nawet okej. Tyle że za łatwe walki, słabszy klimat i chodzi o to, że łazi się po kontynencie i odbija miasta. Zmierzch Bogów. Jeszcze bardziej zbugowana gra. Bezi nagle włosy stracił i brodę??? Do tego grafika identyczna, a bugi ją pogarszają.
________________________
Żyjący projekt:
World of Horinhell
PLANY:
XAS ABS
Otwarty świat
Multum zadań pobocznych
Gra ukończona w 5%
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene