Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Gildia: Sanktuarium
Autor Wiadomość
Johny 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 2
Wysłany: Sob 14 Maj, 2011 23:12
Gildia: Sanktuarium





Przede wszystkim zapraszam na oficjalny profil na facebooku Gildia: Sanktuarium .Znajdują się tam materiały wprowadzające nieco głębiej. Dzięki niemu możemy stale obserwować zmiany w grze a także na nie wpływać.

Fabuła krąży wokół tytułowej gildii i wydarzeń początkowo nie związanych ze sobą. Kierując grupką awanturników szatkujemy wrogów i odkrywamy poszczególne elementy układanki. Rozgrywka została podzielona na poszczególne rozdziały. Pierwszy to Sanktuarium, nazwa tajemniczego miejsca które niedługo odwiedzimy. Czeka także na nas ciągle rozrastające się miasto Moorin i wiele intrygujących miejsc jak stare podziemne tunele.

Styl graficzny jest typowy jak na rpg makera. Produkcja nagradza na każdym kroku za naszą ciekawość i pracowitość. Posiadamy domek którego wnętrze można modyfikować a z czasem odblokowywać ułatwienia. Mamy też szereg drobnych umiejętności jak przygotowywanie mikstur, tworzenie oręża, gotowanie czy ścinanie drzewek. Z czasem będziemy wpływać na otaczający nas świat a także tytułową gildie.

Planowany termin ukończenia prac to końcówka roku 2011.

Warstwa fabularna i technologiczna projektu wymaga jeszcze wielu dalszych przemian. Świat wymaga dopracowania detali.
________________________
Prezentacja Gildia:Sanktuarium

http://youtu.be/LLTFCA-o7os
 
 
Christo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 88
Skąd: Londyn
Wysłany: Nie 15 Maj, 2011 12:29
Może rozwiniesz fabułe o jakieś postacie,co się wydarzy, a nie, że będą roździały itd.
 
 
 
Mantiq 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 48
Wysłany: Nie 15 Maj, 2011 12:38
Cytat:
Przede wszystkim zapraszam na oficjalny profil na facebooku Gildia: Sanktuarium


A gdzie link?

Cytat:
Fabuła krąży wokół tytułowej gildii i wydarzeń początkowo nie związanych ze sobą. Kierując grupką awanturników szatkujemy wrogów i odkrywamy poszczególne elementy układanki


Będzie jak w CS na botach?

Cytat:
Produkcja nagradza na każdym kroku za naszą


Chyba za twoją.

Cytat:
Z czasem będziemy wpływać na otaczający nas świat


O nie :-/ znów to :!:

I jeszcze jedno.Drugi screen.
Po co jest wyświetlana twarz?
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Nie 15 Maj, 2011 12:45
Ze strony graficzniej nie wygląda źle, jakich tilesetów użyłeś?
Nie mam się za bardzo czego przyczepić, zbyt wiele wad w tym nie widzę.
Fabuła z początku wydaje się prosta, przydałoby się opisać bohaterów gry i w szczególności ich przeszłość.

Post Scriptum: avatar masz źle wstawiony :lol2:
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Rubicante 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 63
Wysłany: Nie 15 Maj, 2011 16:33
Prezentuję się super, titlesety są ładne. Mapping po tych tych 2 screenach, widać że porządny.
Niepokoi mnie jedynie to, że chcesz tak dużo w tej grze zamieścić: Kowalstwo, profesje blablabla i tp. No ale zobaczymy jak to wyjdzie :-P

Powodzenia w tworzeniu.
________________________
Umieszczam link do oficjalnego Bloga Zwiczych Opowieści: http://zwiodimus.webnode.com/
Ściągnij wszystkie wydane przezemnie gry. Zwicza paczka, zawiera wszystkie gry z serii Zwicze Opowieści i nie tylko: https://docs.google.com/open?id=0B4N6KsFzHdTlLVB3QlUybDV5RTQ (Waga 330 mb)
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Sob 04 Cze, 2011 23:09
Rubicante napisał/a:
Niepokoi mnie jedynie to, że chcesz tak dużo w tej grze zamieścić: Kowalstwo, profesje blablabla i tp.

Pozwól, że wyjaśnię ci coś elementarnego...
Im bardziej rozbudowana jest gra, tym bardziej jest grywalna dla bardziej wymagających graczy (przykładowo mnie, lubię takie aspekty, gdzie musimy się odpowiednio przygotować do walki, ważąc kilka mikstur i wykuwając specjalny ekwipunek ^ ^) Także nie rozumiem twojego podejścia, że gra musi być krótka (to też zauważyłem w kilku innych twoich postach), jak najmniej skomplikowana i tym podobne.
A do autora postu mam bardzo rzadko przeze mnie używany zwrot ostatnimi czasy:
Czekam na grę, z chęcią zagram ^ ^
(Łoo człowieku, możesz teraz czuć się dumny :lol2: )
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Nie 05 Cze, 2011 01:18
Ressurection!, jemu w
"
Cytat:
Niepokoi mnie jedynie to, że chcesz tak dużo w tej grze zamieścić: Kowalstwo, profesje blablabla i tp. No ale zobaczymy jak to wyjdzie :-P
"
chodziło o to, że to nie koniecznie może się udać, a autor może się pogubić(na początku też myślałem tak jak ty) chyba się nie mylę ^^
Aczkolwiek zgadzam się też z Ress'em, im bardziej rozbudowana tym lepsza grywalność 8-)
Fabuła cienko opisana, w zasadzie prócz szatkowania nic innego nie przykuło mojej uwagi.
Mantiq, też mi się wydaję to trochę nudne(chodzi o wpływanie na "świat") Rozumiem na wydarzenia, ale świat to już nuda :D mimo wszystko projektuj dalej, pozdrawiam.
________________________

 
 
Aruka21 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 129
Skąd: Samo dno piekieł.
Wysłany: Nie 05 Cze, 2011 09:38
Gra patrząc po screenach to prawdziwe cudo, fabuła mówi dużo i wprowadza nas w tą całą sytuację, ale nie zdradza zbyt wiele za co wielki plus.
Już nie mogę się doczekać kiedy wypuścisz demko.
A napisz jeszcze jakich skryptów zamierzasz użyć.

ps. Ja do tego titlesetu użył bym dużych charów ale niczego Ci nie narzucam ;-) .



Pozdrawiam Aruka21 :-D
________________________
Mój aktualny projekt: Edeon
Oto link:http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?p=73129#73129

Zyska Sławę Królem Będzie,
Kto Się Uświadomi We Śnie,
Kto Zdobędzie Szczyt W Błękicie,
Będzie Tym Co Jest Na Szczycie.
 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 05 Cze, 2011 11:41
Fabuła mogła by być opisana do tego stopnia, iż mamy początkowy, główny cel, a dopiero później mamy dodatkową...

No chyba, że gracz wychodzi z amnezji i trawił do więzienia za to, że zabił inną osobę i za wszelką cenę chciał się dowiedzieć czy to on, więc wraca na miejsce zbrodni.
No to taki przykład. ;->

Poza tym mapki, całkiem przyzwoicie zrobione, a w dialogach wyczuwam poczucie humoru (na czym gra zdobywa popularność :sly: ).

Chętnie dowiedziałbym się jaki klimat panuje w grze i jaka jest muzyka, z góry dziękuję.
________________________
 
 
 
 
Rubicante 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 63
Wysłany: Nie 05 Cze, 2011 17:37
Tak, chodziło mi o to że Autor zapewne nie wyrobi się z tak rozbudowaną grą, zazwyczaj tak jest, nie mówię że rozbudowana gra jest zła, ale o wiele trudniej jest ją zrobić i dlatego rzadko pełne wersje po demku wychodzą :-P

Niekiedy mniej rozbudowane gry są lepsze, bo wychodzą ;-)
________________________
Umieszczam link do oficjalnego Bloga Zwiczych Opowieści: http://zwiodimus.webnode.com/
Ściągnij wszystkie wydane przezemnie gry. Zwicza paczka, zawiera wszystkie gry z serii Zwicze Opowieści i nie tylko: https://docs.google.com/open?id=0B4N6KsFzHdTlLVB3QlUybDV5RTQ (Waga 330 mb)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene