Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Possessed
Autor Wiadomość
PaC 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 61
Skąd: z pod wodospadu
Wysłany: Nie 22 Maj, 2011 16:05
Possessed
FABUŁA:

20 lat temu w królestwie Quarhadron trwała wojna pomiędzy ludźmi a demonami...
Ludzie schowali się w stolicy, Stonehagen.Pewnego dnia Demony wysłały swojego najlepszego wojownika, samego księcia, miał na imię Sukabu.
Zburzył on całą stolice, połowę ludzi zabił... a niektórych spalił żywcem.
Pewien nieznajomy mag powiedział że pokonać go można tylko zamykając go synie pierworodnym z królewską krwią.I tak uczynili.Wzięli 3 letniego syna, zastępce tronu, a mag rzucił zaklęcie. W jednej chwili demon "wleciał" do ciała dziecka, a go porzucili w lesie.
20 lat później, młody Leon budzi się w swoim domu, i popędził w stronę farmy pana Cleston'a.
Leon pomagał mu w utrzymywaniu farmy, Pan Cleston'e był dla niego ojcem.
Gdy już dotarł do farmy zobaczył wielu strażników, i palącą się farmę.
Dowiedział że Pan Cleston'e nie żyje. Jeden z mieszkańców stwierdził iż widział Leona tej nocy i że to on zabił Pana Cleston'a. Leon uciekł z miasta i schował się w lesie, wtedy spotkał nieznajomego maga. Po dłuższej rozmowie Mag mówi Leonowi że to on zabił swojego "Ojca" . Okazuje się że to Leon był zastępcą tronu, to w nim zamknięto Sukabu, i on próbuje się wydostać.Leon szuka sposobu by wypędzić demona ze swojego ciała.

Bohaterzy:

Leon:
23 letni chłopiec, zamknięty w sobie, nie lubi rozmawiać.

Pan Cleston:
wychował Leona, znalazł go w lesie, był dobrym człowiekiem z chęcią pomagał innym.

Sukabu:
Książę demonów, tkwi w ciele Leona.

Skrypty:
Walka w czasie rzeczywistym
Thomas Edisson
Neo save system
Wyświetlanie zmiennej w pasku

Info:

W grze klikając klawisz Q będzie można zmienić się w demona,
w niektórych momentach gry, walczymy po dobrej stronie jako Leon, a czasem jesteśmy zabójczym, żądnym krwi demonem.

SS'y:
http://zapodaj.net/ecff807dc9ed.bmp.html
http://zapodaj.net/604bc62c1b77.bmp.html
http://zapodaj.net/5c8c84026b04.bmp.html

Demo: nie wiem
Pełna wersja: nie wiem
________________________
Obecny tajny projekt:
Ostatnio zmieniony przez Ayene Nie 22 Maj, 2011 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Nie 22 Maj, 2011 16:28
Hmm...
Fabuła jest wciągająca i ciekawa. Mnie najbardziej zaciekawiło w niej (wszystko :D) daje ci za nią 6/6.
Podoba mi się ta zamiana w demona, aczkolwiek ciekawi mnie czy będzie można się zamieniać kiedy chcę odkąd mag nam wyjawi prawdę? Czy nie będziemy w stanie tego kontrolować do czasu kiedy będziemy wykorzystywać moc demona na swoją korzyść? Czy po prostu nie będziemy tego kontrolować? Bo inaczej po co samemu zamieniać się w demona? :P
Bohaterowie jak najbardziej odpowiedni do fabuły. Szczególnie Leon, nie dziwie mu się, że nie lubi rozmawiać i jest cichy.
Pan Cleston hm... właściwie wiem o nim wszystko co chciałbym wiedzieć, ale czegoś mi tu brakuje.
Sukabu jako demon, bardzo dobrze odgrywa swą rolę w ciele Leona, mrocznie i bez litości.
Historia i fabuła(jak wspomniałem wyżej) gry jak najbardziej mi się podoba, zobaczymy jak z wykonaniem:)
Mapy hm... nie lubię kwadratowych wnętrz, ale to nie wpływa na moje nastawienie do gry. Z chęcią zagram i w demo i w pełniaka.

edit; co dokładnie oznacza ten tytuł? Bo jakoś mi nie pasuje do gry wcale a wcale.

Pozdrawiam.
________________________

 
 
PaC 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 61
Skąd: z pod wodospadu
Wysłany: Nie 22 Maj, 2011 17:20
DarknessXIII, W demona będzie się można zamienić jak pasek się zapełni ;] po zabiciu każdego wroga powiększa sie pasek o ileś tam i jak jest pełen to można się zamienić na jakiś czas ;D
A tytuł oznacza "Opętany"

EDIT:

nowi bohaterowie!

July
Młoda elfka wygnana ze swojego rodu, była oskarżona za używanie magii w celu oszukania mieszkańców miasta.Ona sama nie przyznaje się do tego. Cudem uległa kary pozbawienia śmierci.

Killik
Pochodzi z biednej rodziny, pracuje na pirackim statku żeby zarobić i pomóc chorej matce.
Jest zwinny i wysportowany, potrafi walczyć przeróżnymi kijami i włóczniami.
________________________
Obecny tajny projekt:
 
 
Viuu 

Project-Ayus




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 14:55
Fabuła nie jest taka zła, mapki są nie najgorsze (moje w sumie nie lepsze :P). Bohaterzy, są trochę zbyt krótko opisani, a po za tym cała zapowiedź jest strasznie chaotyczna. Najbardziej gryzie mnie jedno zdanie:


PaC napisał/a:
Cudem uległa kary pozbawienia śmierci.


Też bym uległ takiej karze, w końcu dzięki niej był bym nieśmiertelny...
Zdanie powinno raczej wyglądać tak:
"Cudem uniknęła kary pozbawienia życia." lub tak: "Cudem uniknęła kary śmierci.".

Po za tym mam nadzieję, że wyciśniesz coś porządnego z tej fabuły. Ja mam już kilka pomysłów co by mogło być w niej dalej xD. Jak będziesz miał jakieś problemy odnośnie fabuły to pisz do mnie na PW lub GG.
________________________



Spoiler:



 
 
 
PaC 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 61
Skąd: z pod wodospadu
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 17:09
Darknesss, tak masz rację pisałem opis tej postaci na szybko, i mogłem się pomylić ;D

co do fabuły, to ja mam już wymyśloną całą grę, dialogi spisane w zeszycie i teraz pozostaje tylko przenieść to do mejkera :lala: no i zrobić mapki ;]
________________________
Obecny tajny projekt:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene