Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 11:17
Niesamowita Galeria Darkusia
Autor Wiadomość
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 02:26
Ja bym ograniczył to przyciemnianie dachów, a także uważał z mieszaniem trawa-droga, bo kilka pojedynczych "źdźbeł" często pojawia się ni stąd ni zowąd na środku ścieżki.

A przede wszystkim ograniczyłbym pisanie każdego posta pogrubioną czcionką, mamy nawet o tym zapis w regulaminie, wiesz?
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Darkfault 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 54
Skąd: Strefa Zacności
Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 02:42
Angius napisał/a:
Ja bym ograniczył to przyciemnianie dachów, a także uważał z mieszaniem trawa-droga, bo kilka pojedynczych "źdźbeł" często pojawia się ni stąd ni zowąd na środku ścieżki.

A przede wszystkim ograniczyłbym pisanie każdego posta pogrubioną czcionką, mamy nawet o tym zapis w regulaminie, wiesz?


Mógłbyś coś więcej powiedzieć o dachach? Co jest z nimi nie tak?
Pojedyncze źdźbła pojawiają się, owszem - ale staram się je usuwać jak widzę :)

Myślałem, że te które zostały aż tak nie odstają, ale zaraz usunę i zobaczę jak to będzie wyglądać.

Co do pisania pogrubioną czcionką - przyzwyczajenie, wybacz.
 
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 02:47
Dachy... Cóż, ja bym na warstwie z przyciemnieniem dał więcej gaussa, na oko około 15-stu i mieszanie zmienił na twarde lub miękkie światło, jak trzeba to i krycie zmienił. Wydają mi się te cienie za ostre, ale to może tylko subiektywne odczucie.

A skoro zdałeś sobie już sprawę z tego, że piszesz pogrubioną czcionką, to łaskawie nie klikałbyś tego guziczka z literką B?
Pkt. 36 Regulaminu Forum:
Cytat:
Zabronione jest przesadne formatowanie tekstu.
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Darkfault 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 54
Skąd: Strefa Zacności
Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 02:57
Angius napisał/a:
Dachy... Cóż, ja bym na warstwie z przyciemnieniem dał więcej gaussa, na oko około 15-stu i mieszanie zmienił na twarde lub miękkie światło, jak trzeba to i krycie zmienił. Wydają mi się te cienie za ostre, ale to może tylko subiektywne odczucie.

A skoro zdałeś sobie już sprawę z tego, że piszesz pogrubioną czcionką, to łaskawie nie klikałbyś tego guziczka z literką B?
Pkt. 36 Regulaminu Forum:
Cytat:
Zabronione jest przesadne formatowanie tekstu.


To rozumiem. Dzięki, spróbuję tak - zobaczymy jak wyjdzie.
Ja zawsze z cieniami mam taki problem, że albo dam za ostry, bo wydaje mi się, że go nie widać / albo za miękki, bo wydaje mi się, że odstaje za mocno.

Być może jak dam więcej gaussa wyjdzie trochę lepiej.

Co do regulaminu - ten punkt jest niejasny według mnie [ja bym pod niego podciągnął zmianę grubości i koloru co literkę, jakieś wielkie czcionki, czy krzykliwe kolory, a nie zwykłe pogrubienie], ale w porządku.
Postaram się tu nie używać bolda, skoro przeszkadza. :<
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene