Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
The epic story
Autor Wiadomość
robertos76 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 3
Wysłany: Pią 24 Cze, 2011 16:47
The epic story
Wstęp:

Witam.

Rozwinięcie:

Chciałbym wam przedstawić taką moją grę tworzoną od ponad roku. Dlaczego tworzyłem ją aż tyle? Odpowiedź jest w grze, w opcji "OD AUTORA". Taaak...
Ta gra nie jest jakimś wielkim dziełem, po prostu miałem pomysł na grę i musiałem ją skończyć, nie lubię czegoś zaczynać i w połowie wyrzucić projekt.

Fabuła Główna:
Nie oczekujcie od tego czegoś wielkiego, wszystko było robione na spontanie... Powinienem tutaj walnąć cały tekst z mapy "OD AUTORA".
Ale streszczę ją jakoś. Pewnego dnia chłopak wracający do domu, został wciągnięty do innego świata - w którym dowiedział się że jest tak jakby "Wybrańcem".
Podczas swojej pierwszej misji, spotkał na swojej drodze wiele przeszkód. Na świat został wyciągnięty pewien demon, który chce zniszczyć planetę. Widząc naszego bohatera, chce go zabić iż jest jedyną osobą która jest wstanie ją zniszczyć. (Typowa fabuła)
Przed śmiercią naszego bohatera, ratuje nas pewna tajemnicza postać teleportując do pewnego miejsca w którym wcielimy się w przodka naszego bohatera i dowiemy jak zniszczyć tą o to złą osóbkę.
Tak, tak fabuła wygląda chaotycznie bo tak jest.

Fabuła dodatkowa:
Do gry wrzuciłem także dodatkową fabułę, iż normalnie gra jest krótka - taka mała odskocznia od innych gier. Trwa góra godzinę, więc każdy może w nią zagrać za jednym zamachem i później ją zbluzgać. :)
W tym o to miejscu, spotkamy się z problemem narkotykowym, który opanował całe miasteczko. Iż burmistrz miasta zabronił palenia marihuany, a mieszkańcy miasta lubią tą roślinkę, walczą o jej legalizacje.
Więc będziemy mogli wybrać dwie drogi, pomóc mieszkańcom miasta zalegalizować roślinę lub burmistrzowi zostawić zakaz.



Czas gry:
Jak pisałem, gra jest krótka - iż mamy wakacje, wolę zakończyć grę teraz i po wakacjach zająć się drugą częścią.

Opis rozgrywki:
Niet! To nie jest typowy RPG, to bardziej gra przygodowa. Mało będzie tutaj chodzenia, rozmów z NPC'tami, milionami questów - gra jest liniowa aż do bólu, macie na tacy główny wątek przedstawiony. Po zakończeniu głównego wątku, możecie sobie odpalić wątek poboczny.
Miałem zrobione questy poboczne w głównym wątku, ale nie ogarnąłem jednej sytuacji. W jednej mapie miasta, usunąłem już wszystko co zrobiłem i skopiowałem mapę. Wtedy się skapnąłem co zrobiłem, musiałem w dwóch mapach robić wszystko od początku. Odechciało mi się robić bardzo długi quest, z kilkoma ścieżkami rozmowy.


SCRENY:
http://img715.imageshack.us/img715/6210/unoa.jpg
http://img713.imageshack....34/97842089.jpg
http://img135.imageshack.us/img135/5476/tril.jpg

Zakończenie:

Nie oczekujcie po mapingu i fabuły czegoś wielkiego! Ta gra jest odskocznią od poważniejszych gierek, miała to być parodia - wyszło coś nieśmiesznego.
Na resztę pytań odpowiem w grze, pewnie zobaczycie w menu "OD AUTORA" odpalcie to i ogarnijcie!



SOUNDTRACK:
Assassin's Creed 2
Assassin's Creed 2: Brotherhood
Zero no Tsukaima
Angel Beats
CSI: MIAMI (xD)


Skrypty:
Pominięcie menu
Animowany Title
Paski (D:)
Chyba tyle...

DOWNLOAD:

http://www.sendspace.pl/file/e084725af11278d91d4494e

Przepraszam za rozmiar próbowałem go zmniejszyć, nie da rady. Zmieniałem format z MP3 na inny, żeby mniej zajmowało.








Gdy skończycie grę, napiszcie co o niej sądzicie. I bez zbędnych cenzur, ta gra jest do DUPY! Sam tak o niej sądzę. :P Ale miło się ją tworzyło. :)
 
 
robertos76 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 3
Wysłany: Pią 24 Cze, 2011 17:17
A i odpowiedzi na wszelkie pytania będą tutaj:
http://img818.imageshack....64/37958133.png


Wrzucę później na inny hosting, no i jeszcze raz ta gra jest dla osób którzy lubią sobie odskocznie od innych poważnych gierek. :P


DOWNLOAD LINK#2:

http://www.mediafire.com/?14do63bz324t05m



Moja własna ocena gry:
Wcielę się w kogoś innego i ocenię tą o to grę:

Cytat:
Nie wiem co sobie twórca myślał robiąc grę nie mając napisanej fabuły! Przecież to kupy się nie trzyma!. Parodia? Parodia czego?! To wcale nie jest śmieszne, rly.


Emmm....



Cytat:
Wspomnę coś o mappingu, początek gry? Koszmar... Później widać że twórca gry coś poczytał poradników i zobaczył co robił źle a co dobrze, gdy już się nauczył czegoś w mapkach to mógł chociaż przerobić starsze mapy! Ale nieee... Nie chciało mu się, tak sądze.
Fabuła? Kto wymyślił to gówno!? Chociaż nie jest tak bardzo do dupy jak kilka innych gier, gdzie fabuła nie trzyma się kupy w ogóle.
Jedynym plusem tutaj jest Muzyka, piękna... Jasper Kyd %#?* coś pięknego, a połowa jego muzyki jest w tej grze, zatem polecam! :P

Tak bym ocenił tą grę, czekam na wasze oceny. :)




@EDIT

Nie wiem co jest, ale nie można wczytać gry. Dlatego najlepszą radą jest zaczęcie gry i skończenie za jednym zamachem. Próbowałem to naprawić, ale nie jestem wstanie. D:
 
 
robertos76 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 3
Wysłany: Nie 26 Cze, 2011 11:25
Nie jestem wstanie już poprawić tego błędu, ale dzięki że chociaż zwróciłeś na niego uwagę. :)
 
 
Ecik 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 17
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011 17:59
Forever Alone :mrgreen: rety pierwszy raz widz e,żeby ktoś wdał się w rozmowę z...sobą....
________________________
Locke: Poznajesz tę okolicę? Tędy wracaliście?
Sawyer: Jasne. Tam leży mój ulubiony liść. Jak mógłbym zapomnieć.
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011 18:21
Może jakieś rozdwojenie jaźni.... Czy coś :-P
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Ecik 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 17
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011 18:51
robertos76, jeśli twoja jaźń jest rozdwojona to zapanuj nad mrokiem w sobie! Dasz radę!
________________________
Locke: Poznajesz tę okolicę? Tędy wracaliście?
Sawyer: Jasne. Tam leży mój ulubiony liść. Jak mógłbym zapomnieć.
 
 
Speed 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011 23:15
bardzo mnie gra wciagnela zrobisz czesc 2.?

Chce sie dowiedziec co sie stalo z dziewczynka itp... itd...
 
 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Pon 19 Gru, 2011 13:56
Pobieram. Może coś co nie odstraszy ;p

Dzięki za taką grę. Mój antywirus zaczął alarmować o obecności wirusa w plik gry...
Wyświetliło parę ekranów reklamowych i wywaliło z gry.


Dzięki za kolejny udany projekt. Naprawdę staracie się tu z grami nie powiem ;p

Kolejne 40mb transferu zmarnowane ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene