Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Przygody Bobka Fetorka
Autor Wiadomość
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
  Wysłany: Pią 15 Lip, 2011 02:43
Przygody Bobka Fetorka
Przygody Bobka Fetorka


Fabuła:
Maly Bobbek już jako miałe dziecko był odrzucony przez innych. Rówieśnicy śmiali się z niego i nie bawili się z nim ponieważ strasznie śmierdział. I dlatego nadano mu przydomek Fettorek. Bohater podrósł, lecz zapaszek również stawał się coraz bardziej dokuczliwy. Zdesperowany Bobbek za ostatnie pieniądze kupił plastikowy miecz i przebranie łowcy nagród. Wybrał się do samego Lorda Viaderko, aby ten pomógł mu. Ten obiecał usunąć Fetor, ale w zamian za to Bobbek musi pojmać Handkę śpiewającego Solo latającego Gimbusem Millenium. Oczywiście nasz łowca przeżyję wiele przygód zanim spotka Handkę. Ale czy przestanie śmierdzieć? To zależy tylko od was.

by Stanior


Sam scenariusz został pobrany ze strony rpgmaker.pl , iż chciałem się złapać że tak powiem za coś lekkiego postanowiłem właśnie dlatego wybrać ten. Wiele początkujących makerów bierze się od razu za wielkie przedsięwzięcia z czego 90% się do samej swojej gry zraża. Dlatego postanowiłem wziąć coś z domieszką humoru . Jeśli chodzi o tą fabułę jest ona o wiele mnie rozbudowana od mojej o ile to na górze można nazwać fabułą bardziej by tu pasował napis "Pomysł na grę".. nie ważne.

Coś o postaciach :

Bobek Fetorek :
Jako młodzieniec nie miał znajomych przez swój charakerystyczny ,a Wręcz nie przyjemny zapach , dali mu przez to przezwisko Fetorek od Fetor czyli cuchnący oddech problem polegał na tym że nie tylko jego oddech był nie do wytrzymania . Zdespoerowany młodzieniec prosi o pomoc samego władcę ciemności , zła i okrucieństwa Lorda Viaderko by ten pomógł mu z jego kompleksem. Jednak zły czarodziej też oczekuje czegoś w zamian od Bobka , ma on pojmać piękną pannę o imieniu Hadka. Młody chłopak nawet nie wie na co się podjął. Dotrze to do niego dopiero gdy zrozumie że ścieżka zła nie jest jedyną alternatywą by mu pomóc.


Lord Viaderko :
Lord Viaderko jest to najpodlejszy i najgorźniejszy człowiek całej krainy po której porusza się nasz bohater. Wpłynie początkowo bardzo źle na naszego bohatera spowoduje ,że Bobek nie będzie myślał o czynach tylko o tym że jeśli to zrobi będzie bliżej pozbycia się okrutnego zapachu. Jednak sam władca ciemności nawet nie wie jak zdjąc z niego ten niezbyt dobrze pachnący „urok” . Równie dobrze wie że niesprostał by zadaniu porywając córkę sławnego śpiewaka a niegdyś byłego wojownika z którym z resztą sam przegrał . Piękna panna miała by być przynętą na którą by poszedł by Solo (Ojciec Hadki) . Wszystko by się udało dyby Fetorek go niezdradził.

Panna Hadka :
Panna Hadka dziewczyna o niezbyt bystrej osobie. Dzieci też nie chciał się z nią bawić ponieważ miała wszystko dzięki tacie który jest wielkiej rangi śpiewakiem . Poznała Bobka kiedy się zgubiła w lesie , nie przeszkadzał jej smród bohatera za bardzo się cieszyła że ktoś ją odnalazł i w dodatku chce z nią rozmawiać. Po dłuższej rozmowie okazuje się że Bobek i Hadka mają wiele wspólnego i zaczyna między nimi kwitnąć miłość. Niestety okazuje się że jest to miłość tylko Hadki do Bobka gdyż on za wszelką cenę chcę ją porwać. Jednak gdy dochodzi do momentu w którym trzeba to zrobić Bobek się rozkleja i powoli zaczyna przechodzić na dobrą stronę.

Solo Bimber :

Solo sławny śpiewak jak i niegdyś jeden z trzech wojowników Bractwa Komandos . Postanowił zostać śpiewakiem kiedy pokonał największego wroga bractwa Lorda Viaderko jego oryginalny krzyk bojowy wystraszył większość wojowników przez co ogłuchli nawet jego towarzysze. Po niesamowitym zwycięstwie został wygnany z bractwa za kompletne pozbawienie słuchu swoich towarzyszy . Solo dzięki swojemu nie sam owitemu talentowi wzbudził u ludzi zachwyt przez co zaczął śpiewać na większą skalę niestety zawsze było tak że na występie nie przyszli już ci sami ludzie . Spowodowało to że większość ludzi jest w jego rodzinnym mieście jest nie co przygłucha co komplikuje sprawę z porozumieniem się.


Uważam ,że nie ma sensu robić dema bo gra będzie trwała nie całą godzinkę może półtorej...

Prosił bym o mocną krytykę i jakieś wskazówki , czytając parę postów mogę wywnioskować że niektórzy bardzo by mi pomogli gdyby powiedzieli coś od siebie...






 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011 10:07
Fabuła "śmierdząca" i... Współczuje Hadce:P Beznadzieja... 5/6
Bohaterowie porażka... 5/6
mapy gorsze niż w Liliput i siedmiu rywali ^^ 5/6

To co wyżej pisze, no prócz współczuć i ocen to brednie i pomówienia!
Wszystko mnie się podoba, wyluzowana gierka, nie poważny projekt. Zobaczym co z tego wyjdzie, czuwam nad tobą. Powodzonka :->
________________________

 
 
artekwnc 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 110
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011 10:28
Fabuła - 9/10 coś nowego ;)
Mapki - 8/10 - na ostatnim screenie za równo te domki i wgl coś mi brakuje ; p


Wygląda to bardzo fajnie, coś nowego, projekt ogólnie nie na poważnie - brawo ;] Może zagram : )


PS - Na ostatnim screenie - Grażyna wszyTSKo dobrze?
________________________
Quantino
 
 
 
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011 13:00
Dzięki za opinie , macie racje z tym miastem domki są za prosto ustawione , to miasto ma przedstawiać bród , syf itp,itd. dlatego chaotyczne rozstawienie domków musi tu być jak najbardziej..

A więc postanowiłem zmienić i odcień ekranu , zdaje mi się że wcześniejszy był jakiś taki brzydki i postanowiłem się pod stosować do waszej rady na temat bloczków co sądzicie ? wygląda to teraz lepiej ?

 
 
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011 20:17
Czemu nikt nie pisze ? ;->
Komentować,komentować :-D
 
 
Krashai 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 48
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011 20:21
Ej nie podoba mi się fabuła xd. Ale mapki niezłe xd
 
 
artekwnc 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 110
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011 20:50
Mapa już o wiele milej wygląda ;] Byle tak dalej!
________________________
Quantino
 
 
 
Rubicante 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 63
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011 21:06
Mi, mi, mi się podoba :mrgreen:
Szkoda tylko że nie ma linka do pobrania, ale jakby co to będe czekał! :-P

PS: Co do fabuły nie mam zastrzeżeń, już widzę że to będzie najmocniejsza strona gry. Jedyne co mi się osobiście nie podoba to to, że w screenie miasta niektóre wejścia do domków są na samej krawędzi, mnie to jakoś razi w oczy...
________________________
Umieszczam link do oficjalnego Bloga Zwiczych Opowieści: http://zwiodimus.webnode.com/
Ściągnij wszystkie wydane przezemnie gry. Zwicza paczka, zawiera wszystkie gry z serii Zwicze Opowieści i nie tylko: https://docs.google.com/open?id=0B4N6KsFzHdTlLVB3QlUybDV5RTQ (Waga 330 mb)
 
 
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011 23:54
Jeśli chodzi o te wejścia to tak .. już je poprawiłem jednak głupio jak każde będzie po środku więc dałem tak 2,3 po środku i 2,3 na krawędziach.. gra jest już zrobiona praktycznie w połowie sadzę żę tak za tydzień będą mógł ją za promować ktoś chętny na testera ?.. chciałbym by była to osoba mająca jakieś doświadczenie z RMXP

I wielkie dzięki za wszelkie opinie ..
Pozdrawiam
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011 00:00
Testera ci trzeba ^^ No dobra... Jak chcesz zobaczę czy gra jest warta zachodu ;)
A tak na serio serio to mogę ci to przetestować w najbliższym czasie. GG w profilu x)
________________________

 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011 00:00
Ja mogę.
Pisz na PW.
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011 00:41
Jeśli chodzi o testera to już zgłosił się Melvin i Darknes jeżeli jest ktoś jeszcze to pisać !
może być jeszcze jedna osoba :-)
 
 
Dr.man 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 3
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011 21:25
Rpg'owy minecraft, mapki zbyt kanciaste.
Fabuła jest inna i to mnie intryguję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene