Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Pon 14 Maj, 2012 16:16
Ultima Tournament II
Autor Wiadomość
RMSmak 




Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 67
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 14:56
Yoroiookami napisał/a:
RMSmak - ale z ciebie obwieś. :I

(Napisałem, żeby inni nie musieli, nie czeba dziękować.)


Niby na jakiej podstawie co ? A z ciebie oszust i lamer. Napisałem, żeby inni nie musieli nie trzeba dziękować. Zapisywać się na konkurs, żeby udawać, że jest się konkurencją, a potem powiedzieć, że nie ma się zrobionej pracy na konkurs ( w ostatnim momencie) , bo dzięki temu ludzie pomyślą, że stanowisz konkurencję przez cały czas trwania to jest chamstwo/oszustwo/lamerstwo. Przynajmniej mam arguement, A TO co napisałeś to zwykłe obrażanie użytkownika bezpodstawnie. Wstydź się :P


Lartarin napisał/a:
Niektórym, to zawsze coś nie pasuje. "Ze ściąganiem gier jest jak z ludźmi/elfami ^^. Niektóre z nich są ograniczone do 20 mega..." - Nieznany Mędrzec. Pozdrawiam sąsiadkę z naprzeciwka :lartarin: .


Nie mi nie pasuje tylko mojemu komputerowi :P Ja gry pobrałem nie dla siebie tylko dla was lol jak już napisałem, żebyście mieli więcej opinii w tym moją własną. Ja w takie gierki bym nie pograł z nudów lol także nie starajcie się tak z tymi wierszykami i cytatami. Możecie sobie zrobić następnym razem nawet limit 200mb naprawdę mnie to mało obchodzi. O ile pogram najwyżej pominę gierki większe > 20mb bo mi się nie pobiorą co mi totalnie lata i powiewa XD
________________________
RPGMaker jest tylko do JRPG. Kto tego nie rozumie niech znika precz.
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 15:25
Na takiej podstawie, że z ciebie obwieś :roll: i na dodatek strasznie agresywny.
 
 
CrasheR 




Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 15:31
RMSmak napisał/a:
Niby na jakiej podstawie co ? A z ciebie oszust i lamer. Napisałem, żeby inni nie musieli nie trzeba dziękować. Zapisywać się na konkurs, żeby udawać, że jest się konkurencją, a potem powiedzieć, że nie ma się zrobionej pracy na konkurs ( w ostatnim momencie) , bo dzięki temu ludzie pomyślą, że stanowisz konkurencję przez cały czas trwania to jest chamstwo/oszustwo/lamerstwo. Przynajmniej mam arguement, A TO co napisałeś to zwykłe obrażanie użytkownika bezpodstawnie. Wstydź się :P


To raczej ty powinieneś się wstydzić.
1. Nie oddałeś pracy.
2. Wymyśliłeś bajeczkę z cyrkiem.


Odwal się od Yoriego. On próbował nas zmotywować przynajmniej, a ty nas demotywowałeś. Ciągle pisałeś jaki to jest cyrk, a teraz mówisz, że gry osób, które mają inne zdanie niż ty są do d**y. Odwal się od użytkowników tego forum. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili dostać warn, a potem zakaz pisania. Z chęcią wręczę Ci takiego warna osobiście. Bez Ciebie przynajmniej utrzyma się miła atmosfera na forum ! Skoro Cię nie obchodzą te gry nie ściągaj, nie graj, nie pisz. Twoja opinia mało nas interesuje :-P


Yoroiookami napisał/a:
Na takiej podstawie, że z ciebie obwieś :roll: i na dodatek strasznie agresywny.


Popieram w 100%
________________________



 
 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 15:38
Cytat:
Nie mi nie pasuje tylko mojemu komputerowi :P
Jaka pewność, że to było kierowane do ciebie...? No ale skoro odpisałeś :lol2:

Cytat:
Ja gry pobrałem nie dla siebie tylko dla was lol jak już napisałem, żebyście mieli więcej opinii w tym moją własną.
Chcesz za to medal...? Nie no, żarcik :lartarin:

Na temat:
Informuję, że uczestnicy "UTII" w głosowaniu publiczności idą niemalże "łeb w łeb". Przypominam, że potrwa ono do godziny 23:59! Wszyscy, którzy mogą zagłosować, a nie oddali jeszcze głosów... mogą to zrobić ^^.
________________________

 
 
 
CrasheR 




Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 15:41
Zapomniałem napisać, że całą winę za nie oddanie pracy zrzuciłeś na organizatorów i uczestników konkursu...
________________________



 
 
 
RMSmak 




Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 67
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 15:47
Motywował was kłamiąc, że bierze udział w konkursie czyli tak jak wszyscy :lol:
a TO rozumiem już. :lol:

A ja nic nie mam do użytkowników forum piszę tam gdzie mnie coś interesuje i tyle lol.
Beze mnie utrzyma się miła atmosfera na forum. Mało szczera, ale na pewno miła XD
Opinia mało was interesuje...Ja myślę, że interesuje każdego kto zrobił przyzwoite gierki LUB CHCE dostać szczerą opinię na temat bugów i ogólnego funu z gry XD Kto zrobił przyzwoite gierki ? W rpgmaker to prawie niemożliwe XD
________________________
RPGMaker jest tylko do JRPG. Kto tego nie rozumie niech znika precz.
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 15:49
Nikt tu nie kłamał panie burak :mrgreen: miałem intencje zrobienia pracy.
To że nie potrafiłem niczego zrobić, to już nie moja wina i tylko ty masz z tym problem. (No i może Ozzma :roll: i organizatorki...i Darkness...Sabikk ma to w nosie...hmm...no)
 
 
RMSmak 




Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 67
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 15:52
Yoroiookami napisał/a:
Nikt tu nie kłamał panie burak :mrgreen: miałem intencje zrobienia pracy.
To że nie potrafiłem niczego zrobić, to już nie moja wina i tylko ty masz z tym problem. (No i może Ozzma :roll: i organizatorki...i Darkness...Sabikk ma to w nosie...hmm...no)


PANa BURAKA to ja właśnie zacytowałem. Tylko burak by w taki sposób motywował do działania pozostałych jak Pan XD
________________________
RPGMaker jest tylko do JRPG. Kto tego nie rozumie niech znika precz.
 
 
RMSmak 




Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 67
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 16:06
CrasheR napisał/a:
Jesteś uzależniony od emotek ? Czy po prostu jesteś Neo-Kidem ?

Yoroikami.


CrasheR napisał/a:

Gdyby wszyscy kłamali, nie było by 10 prac... Moim zdaniem to ty kłamałeś mówiąc, że oddasz pracę. Pracy nie oddałeś, a winę zwaliłeś na nas :-P


Ja wyraźnie napisałem, że nie oddam i dlaczego.


CrasheR napisał/a:

Zamiast zajmować się problemami polskiej sceny RM'a, powinieneś zająć się sobą i swoimi problemami. Nie wiem ile masz lat, ale powiem Ci, ze zachowujesz się jak rozkapryszona 14 latka, która nie dostała nowej płyty Justiny Bieber ...


A ja się nimi zajmuje ? :P Jeśli uznajesz kiepski poziom gier na konkurs to wygląda na to, że tak. Ojojoj, ale w takim razie to nie ja wytworzyłem problem..

P.S. Za co dostałem warna przecież to Yoroikami mnie zaczął obrażać schodząc z tematu...To nie on powinien dostać warna ?


LOL

Proszę weźcie usuńcie mi to konto XD to nie ma sensu. Ja jestem za bystry na gadki z mośkami, którzy nie rozumieją co się do nich pisze XD Jak tego nie zrobicie to ja zaraz sobie wpiszę losowe hasło i stracę do niego dostęp i tyle XD Po prostu taka rodzinna moderacja i "rozmówcy" nie są wg. mnie nie robią dobrego wrażenia, ŻEBY nie powiedzieć nie są warci mojego czasu lol :P Pograłem komentarz napisałem. Ayene saaaama się pytała co jest z grami, które się nie wypakowują dostałem szczeniacką odzywkę, że następny konkurs będzie na gry w assemblerze do 2kb. Dzięki i się zaczęło. Kiss my ass all
________________________
RPGMaker jest tylko do JRPG. Kto tego nie rozumie niech znika precz.
 
 
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 22:04
BUHAHAHAHAHA !!!
Nie no ostro..jeżeli na kolejnym konkursie będzie można opisać żałosną historyjkę to RMSmak, będzie moją motywacją BUHAHAHAHAHA mam nawet tytuł "Trol wśród nimf" BUHAHAHAHAHAHA akurat w takich historyjkach jestem dobry dostałem same uznanie u pani Eleanor za swoją gierkę pdt.Przygody Bobka Fetorka
"Miało być śmiesznie - wyszło żałośnie. "
 
 
GameBoy 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 0
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011 13:28
Uhm, ominęło mnie głosowanie, można jeszcze gdzieś ściągnąć wszystkie gry? Bo tylko część z nich ma tematy na forum, chyba że coś pominąłem.
________________________
Purrrfect
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011 13:30
Wszystkie gry dostępne są w tym poście :arrow: http://www.ultimateam.pl/...p?p=60605#60605 ;-)
________________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene