Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Sro 20 Lip, 2011 11:02
Ultima Tournament
Autor Wiadomość
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Sob 12 Cze, 2010 20:29
Dobra tam, nie chce mi się pisać, uzgadniać i w ogóle. Idę spać bo łeb mnie boli - od rana na kompie z godziną przerwy.
________________________
Kolekcjonuję "Pomógł". Jeżeli ci pomogłem i chcesz wzbogacić moją kolekcję, kliknij "Pomógł".
 
 
ravenone 



Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 60
Wysłany: Sob 12 Cze, 2010 20:32
Myślę, że ktoś z Gońca zajmie się podsumowaniem tego konkursu, o ile wszystkie projekty będą upublicznione.
Myślę, że lepszym rozwiązaniem było by głosowanie użytkowników niż wybór przez jury. Wtedy było by ciekawiej.
 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Sob 12 Cze, 2010 21:16
Jury w postaci speców od gier (graczy LUBIĄCYCH amatorskie gry fabularne) wydaje się 23242 razy rozsądniejsze, bo przynajmniej nie będzie oceniania po koleżkach. Bardzo sensowny pomysł szczególnie istotne, żeby jury nie było kolegami znajomymi osób, które te gry tworzyły. Potem gry pokażcie przy wynikach.
Dobrze, dobrze. Gratuluję dobrego organizowania mimo, że to mały konkurs. Już zaczynam was powolutku podziwiać za rozsądek, którego brakuje na forach, które tylko zajmują się rpgmaker...
 
 
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Sob 12 Cze, 2010 21:26
Na pewno nie dałoby się przesunąć terminu, chociaż o dzień lub dwa?
 
 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Sob 12 Cze, 2010 21:29
Przecież to bez sensu i niesprawiedliwe dla innych. A masz na to jakiś papierek, że jesteś UPOŚLEDZONY w gestii tworzenia gier ? Przecież to nie sprawiedliwe dla reszty. Widzisz, że ludzie już oddali prace przed terminem więc się da wystarczy mieć pomysł, a wydłużanie terminu dla wybrańców to po prostu oszustwo.
 
 
GameBoy 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 0
Wysłany: Sob 12 Cze, 2010 22:13
X, nie każdego zadowala zrobienie gry w RTP. :/ I tak BTW dzięki za jeszcze poprzedniego posta. Skończę to grę w terminie, po to żeby utrzeć Ci w końcu nosa. Chociaż znając życie, będziesz przyczepiał się do wszystkiego w tym do szczegółów, o których wcześniej pisałeś, żeby się nimi nie zajmować. :/
________________________
Purrrfect
 
 
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Nie 13 Cze, 2010 08:07
To do czego on się będzie czepiał to jego sprawa, rób rób, innymi się nie przejmuj. Ja liczę na to, że SI nie wygra bo się go obawiam ^^
________________________
Kolekcjonuję "Pomógł". Jeżeli ci pomogłem i chcesz wzbogacić moją kolekcję, kliknij "Pomógł".
 
 
GameBoy 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 0
Wysłany: Nie 13 Cze, 2010 09:09
Cytat:
To do czego on się będzie czepiał to jego sprawa, rób rób, innymi się nie przejmuj.

Krytyką się nie przejmuję, gorzej z hipokryzją, bo X pisał, żeby nie skupiać się na szczegółach, a jestem prawie pewien, że jak nie będzie miał się czego w mojej grze przyczepić, to zacznie wytykać szczegóły. ^^ Bo w końcu XP jest be i się robi na nim screeny, a nie gry.
 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Nie 13 Cze, 2010 12:50
Piszesz bzdury :faja:
Grałem w kilka gier w RMXP, które były dobre. Ile razy powtarzać mam nie liczy się program liczy się efekt końcowy ? Szczegóły ma się w nosie, gdy gra jest dobra takie fakty. Efekt końcowy zależy od pracy włożonej w każdą minutę gry nie od szczegółów i przede wszystkim od talentu, bo bez tego nieważne jak długo się będzie pracować wyjdzie kaszana. Dlatego sporo osób potrafi robić grę w krótkim czasie - zrobić grywalność i przekazać myśl, a cała reszta, która tego nie potrafi myśli, że jak zrobi ładniejsze ramki i mapki to wygra ? Jak w ogóle niektórzy mają czelność prosić o oszustwo jakim jest więcej czasu na tworzenie przecież to konkurs jest jak zrobi ktoś słabą grę to niezależnie od tego ile szczegółów napaćka to nadal będzie tak samo słaba gra, a jeśli będzie tworzył dłużej niż reszta śmiało będzie go można nazwać oszustem.
 
 
overhill 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 55
Wysłany: Nie 13 Cze, 2010 14:19
Cytat:
Grałem w kilka gier w RMXP, które były dobre.

Kilka? Nie sądzę.

Cytat:
Szczegóły ma się w nosie, gdy gra jest dobra takie fakty.

Możliwe, ale gry na konkurs powinno oceniać się pod każdym kątem i akurat twoja subiektywna opinia nie powinna mieć w ogóle znaczenia.

Cytat:
Efekt końcowy zależy od pracy włożonej w każdą minutę gry nie od szczegółów i przede wszystkim od talentu, bo bez tego nieważne jak długo się będzie pracować wyjdzie kaszana

Każda minuta gry to również przemieszczanie się po lokacjach. Gry typu Question, która ostatnio wyszła, wg Ciebie są dobre? Nie. Mają jakiś zalążek fabuły i grywalności, przez co mogłoby coś powstać, ale grafika odrzuciła.

Cytat:
Dlatego sporo osób potrafi robić grę w krótkim czasie - zrobić grywalność i przekazać myśl, a cała reszta, która tego nie potrafi myśli, że jak zrobi ładniejsze ramki i mapki to wygra ?


Cała reszta stara się dopieszczać gry pod każdym kątem. ;E

W ogóle, X nie rozumiem tych twoich wywodów w każdym temacie, do którego raczysz wejść. Nie raz już obserwowałem twoje lamenty i żale(choćby sprawa ze zjazdem twórców), ale imho to już jest nudne.
________________________
 
 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Nie 13 Cze, 2010 16:15
Nie chce mi się ripostować, bo wiem, że mam rację w końcu grałem w dziesiątki setki gier na rpgmakera moja kolekcja gier na rpgmaker to kilkadziesiąt gigabajtów i wiem w co tak naprawdę chcą grać ludzie w końcu gry robi się dla ludzi to towar, na który jest zbyt (bo jest dobry) albo towar na którego zbytu nie ma (bo to crap), ale skończyło się.


To już moje jedne z ostatnich wywodów XD Powiem ci, że na naszej scenie i tak nikt nie gra w te gry i dlatego kończy się na ocenianiu grafiki dlatego takie jest zainteresowanie tymi grami realne - kończy się na grafice, a granie to po koleżeńsku nie inaczej, BO INACZEJ po prostu się nie chce tak słabe te gry wychodzą z braku osób, które potrafią tworzyć zaskakującą porządną treść i przebieg gry.
 
 
cj2 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 261
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 14 Cze, 2010 13:45
A wyniki będą podawane kolejnymi miejscami np.:
1.jajco2
2.Czeliosss
...
czy tylko zwycięzca np.:
Zwycięzcą zostaje... jajco2!

I czy będą dawane punkty za pozczególne konkurencje np.:
jajco2: skrypty 5/6 grafika 5/6 fabuła ... ?
________________________
Porady dla twórców gier
Nie ma śniegu, a zgubiłem normalny avatar :I
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Pon 14 Cze, 2010 13:55
Nie możesz zwyczajnie poczekać i się przekonać?
 
 
GameBoy 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 0
Wysłany: Pon 14 Cze, 2010 14:01
Dobra wiadomość, zdążyłem na czas. :D Za niedługo wyślę ukończoną grę.
 
 
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Pon 14 Cze, 2010 14:56
Lepsza wiadomość, dziś mija termin. a SI nie dał jeszcze pracy. :D
________________________
Kolekcjonuję "Pomógł". Jeżeli ci pomogłem i chcesz wzbogacić moją kolekcję, kliknij "Pomógł".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene