Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Bloody Side.
Autor Wiadomość
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 12:06
Krashai, zajmij się robieniem gry a nie okładką.
Tak jak:
Angius napisał/a:
jak zobaczyłem gościa z pistoletem przy skroni i fioletową emo fryzurkę, to mi nerwy puściły.


Fabuła...
Cytat:
Zignorował to i szedł do przodu by wyjść na polowanie o żywność.



Mapping... 2/6.
Okrutnie walą w oczy.

Ogólnie... Jakby nie okładki to było by 3/6.

@BTW:
Krashai napisał/a:
jak mu spojrzysz się dłużej w oczy to on Cię nawet zaatakuje gdyż jak mi tłumaczyła jego stara

:?:
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Chaos 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: Sandomierz
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 12:18
No właśnie też mnie sfrustrowało, to co napisał Krashai.
Nie wiem czy chcesz poprzez tą grę zadrwić z tego chłopca, schizofremnia to na prawdę bardzo ciężka choroba.
Nie zamierzam Cię tu o nic posądzać, ale słowa jak "jak mi tłumaczyła jego stara" a potem drwienie poprzez minki.. są trochę nie adekwatne do sytuacji iż ten chłopiec jest chory.
Nie chodzi, że masz go za przeproszeniem po dupie całować za to, że jest chory, po prostu należy się mu szacunek, bo jeżeli ktoś walczy z taką chorobą, muszę przyznać, że należą mu się brawa.
Ale zakończmy ten temat ponieważ odchodzi to od tematu jakim jest Twoja gra.

Czekam na demko, ponieważ jestem ciekaw jak Ci wyjdzie ten motyw ;]
Pozdrawiam.
________________________
Żeby nie było...

Nie umiem robić gier !
-Brak wiedzy
-Brak chęci
-Brak siły
-Brak cierpliwości

Ale i tak kocham RPG MAKER'A <3


PIER**OL ACTA, ZOSTAŃ NINJA !
 
 
Krashai 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 48
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 12:48
Cytat:

@BTW:
Krashai napisał/a:
jak mu spojrzysz się dłużej w oczy to on Cię nawet zaatakuje gdyż jak mi tłumaczyła jego stara


Urwało się xd. Miało tam być ze może zaatakować gdyż jego after ego się kryje, nie chce się ujawnić...

Cytat:
No właśnie też mnie sfrustrowało, to co napisał Krashai.
Nie wiem czy chcesz poprzez tą grę zadrwić z tego chłopca, schizofremnia to na prawdę bardzo ciężka choroba.
Nie zamierzam Cię tu o nic posądzać, ale słowa jak "jak mi tłumaczyła jego stara" a potem drwienie poprzez minki.. są trochę nie adekwatne do sytuacji iż ten chłopiec jest chory.
Nie chodzi, że masz go za przeproszeniem po dupie całować za to, że jest chory, po prostu należy się mu szacunek, bo jeżeli ktoś walczy z taką chorobą, muszę przyznać, że należą mu się brawa.


Nie drwię z niego, to mój best friend ;p
 
 
Chaos 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: Sandomierz
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 12:51
Heh w takim razie przepraszam ;-)
Po prostu tak to zabrzmiało :-P
No nic, wracajmy do tematu gry :-D
________________________
Żeby nie było...

Nie umiem robić gier !
-Brak wiedzy
-Brak chęci
-Brak siły
-Brak cierpliwości

Ale i tak kocham RPG MAKER'A <3


PIER**OL ACTA, ZOSTAŃ NINJA !
 
 
Yaslon 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 33
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 15:47
Nie wiem skąd bierzesz swoje informacje dotyczące tej choroby, bo wszędzie gdzie ja sprawdzałem wyraźnie jest napisane, że schizofrenia i zaburzenia osobowości to dwie zupełnie inne sprawy. Ich łączenie to mit (jeden z wielu na temat tej choroby, właśnie jak ten o agresji - większość schizofreników nie stanowi zagrożenia dla otoczenia). Jeśli twój kolega faktycznie istnieje to ma najwyraźniej co innego.
 
 
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 17:07
popieram Melvina..przestań robić emo okładki i weź się za grę..jeżeli poukładasz wszystko by było tak jak ma być i skupisz się na robieniu gry a nie dodatkach..może wyjść coś ciekawego..temat gry odważny jak go zrealizujesz zależy tylko od Ciebie...
i skończmy temat o koledze schizofreniku sadze żę ktoś powinien wgl. wykasować te ostatnie posty coś takiego nie powinno być zamieszane. Zastanawiam się czy najlepszy kumpel mógłby napisać publicznie o takich rzeczach na forum..więc albo jest to twój zmyślony przyjaciel albo krashai...nie wiesz co to przyjaźń i zaufanie...;-]
 
 
Krashai 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 48
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 19:11
Albo skończcie off-topować na moim temacie. On się tego nie wstydzi -.-. Ba cieszy się chorobą- -.-
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 19:16
Krashai napisał/a:
Albo skończcie off-topować na moim temacie.

To wygląda na groźbę. A gróźb nie lubię...

Krashai napisał/a:
On się tego nie wstydzi -.-. Ba cieszy się chorobą- -.-

Że ku##a co?! Od kiedy to ktoś cieszy się chorobą? Chyba jest jakiś !@#$%, że się cieszy chorobą! Albo Ty jesteś !@#$%! Ja się nawet nie cieszę jak mam katar a co dopiero schizofrenia!?

Podsumowując...
Spoiler:

________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Krashai 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 48
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 19:31
Dostanę warna przez was xd. Tak on jest dziwny xd
 
 
Yaslon 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 33
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 19:56
Ok, wszystko już rozumiem, to proste. Autor tego tematu, Krashai, ma schizofrenię i wydaje mu się, że ma przyjaciela, który ma schizofrenię. Wyobraża sobie, że ten przyjaciel cieszy się z choroby i przez ten sprytny zabieg podświadomości samemu zaczyna cieszyć się z własnej choroby (Krashai, nie jego wymyślony przyjaciel). Teraz robi grę o sobie, ale jednocześnie nie chcę się przyznać do choroby by nie być odrzuconym/wyśmianym, dlatego posługuję się w dyskusji przyjacielem. Nadążacie?
 
 
Krashai 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 48
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 20:06
Yaslon napisał/a:
Ok, wszystko już rozumiem, to proste. Autor tego tematu, Krashai, ma schizofrenię i wydaje mu się, że ma przyjaciela, który ma schizofrenię. Wyobraża sobie, że ten przyjaciel cieszy się z choroby i przez ten sprytny zabieg podświadomości samemu zaczyna cieszyć się z własnej choroby (Krashai, nie jego wymyślony przyjaciel). Teraz robi grę o sobie, ale jednocześnie nie chcę się przyznać do choroby by nie być odrzuconym/wyśmianym, dlatego posługuję się w dyskusji przyjacielem. Nadążacie?


Ty chłopcze wiesz o czym piszesz o.O... Koniec off topu. Inaczej każdy dostanie warna wraz ze mną...
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 22:01
Yaslon, ma rację.
Cytat:
Ty chłopcze wiesz o czym piszesz o.O

Uzasadnij.
Cytat:
Koniec off topu. Inaczej każdy dostanie warna wraz ze mną...

Widzę, że lubisz groźby.
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 22:17
eh...dajmy chłopakowi spokój niech robi tą grę..wnioskując z ilości jego postów w dziale "POMOC" można wywnioskować że nie jest w tych sprawach ekspertem..Krashai jeżeli lubisz tworzyć to fajnie..na tym świecie tych ludzi zaczyna brakować proponuje byś zrobił tą grę tak jak ona Tobie pasuje czyli żebyś zrobił ją dla siebie..Bo widzę że masz problem z przekazywaniem tego co chcesz przekazać innym..Poobserwuj swoje zachowania,nastawienie do gier,filmów..obserwuj!!!
jakie towarzyszą Ci przy tym uczucia a dopiero potem staraj się je przekazać w swoim projekcie..niektórzy robią to przypadkiem..Masz wyobraźnie i to się liczy ! Wyobraźnia jest ważna ! Zostaje tylko do przećwiczenia logiczne myślenie i projekt możesz robić nawet bez skryptów..Moim zdaniem jeżeli gra nie będzie miała tego czegoś w sobie to 100MB muzyki i 20MB różnorodnych skryptów jej nie polepszą....
 
 
Chaos 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: Sandomierz
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011 23:46
Ej dobra all!
Ogarnijmy się, to nie jest forum medyczne tylko forum o grach RM
Więc ja popieram Daniel'a ma rację, niech Krashai robi grę i tym się zajmujmy a nie jego zmyślonym czy tam prawdziwym, chorym kolegą. Bo wychodzi, że nie miło mu jest gdy Krashai się z niego naśmiewa(Nie mówię tego, że Krashai się naśmiewa po prostu z waszych wypowiedzi na to wychodzi, bo sami szukacie sobie pretekstu aby to udowodnić), a na pewno nie pomaga mu to, że go obgadujemy na forum publicznym, a teraz skończmy ten temat.

Czekam na dalsze info na temat gry ponieważ zainteresowałem się nią tak szczerze Ci powiem, trzymaj się i rób grę!
Pozdrawiam
________________________
Żeby nie było...

Nie umiem robić gier !
-Brak wiedzy
-Brak chęci
-Brak siły
-Brak cierpliwości

Ale i tak kocham RPG MAKER'A <3


PIER**OL ACTA, ZOSTAŃ NINJA !
 
 
Krashai 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 48
Wysłany: Sro 10 Sie, 2011 18:19
Nowy Hud. Walka z przykładowym bossem. Tego nie będzie w grze ;).

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene