Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Black Hope
Autor Wiadomość
Christo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 88
Skąd: Londyn
  Wysłany: Pią 29 Lip, 2011 19:12
Black Hope
Black Hope
Dawniej: "The Secret Project"


Fabuła:
Kate jest normalną dziewczyną mieszkającą na wyspie obok Japonii. Od swojej przyjaciółki dostała wiadomość, aby przygotować wszystkich na nadejście samurajów nazywających się "Czarną Nadzieją". Szkoła ma zamiar przygotować się i zwyciężyć. To dlaczego chcą podbijać wyspy będzie dla Kate wielkim zaskoczeniem.

Screeny:

Spoiler:







Demko:
!!!POBIERZ!!!
Demko jest bardzo ograniczone większość jest przedstawiona jako filmik. Konsolka będzie ukryta w pełnej wersji.
 
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011 19:52
Faranir napisał/a:
Kate jest normalną dziewczyną mieszkającą na wyspie obok Japonii.

Ona jest Japonką, czy może jakiejś innej narodowości? Bo coś jej to imię nie brzmi zbyt japońsko.
Faranir napisał/a:
Szkoła ma zamiar przygotować się i zwyciężyć. To dlaczego chcą podbijać wyspy będzie dla Kate wielkim zaskoczeniem.
A, spok- czeekaj chwilę, jaka znowu szkoła? Tak od niechcenia zarzuciłeś tym terminem, nie wyjaśniając jego pochodzenia... Że jakieś Dojo, uczelnia, zwykłe liceum? Jak dla mnie lekko za krótkie na fabułę. I mógłbyś ogólnie dać jakieś info o tym studiu - założenie, kto w nim jest (stawiam 1-2 osoby xD), te sprawy? ^^
Screen 1: te efekty świetlne, strasznie rozpixelizowane... x.x Dziwna ta mapa na ogół jest. Dodaj eventy na wodospadzie symbolizujące płynny przepływ wody. Zauważyłem Samurai DLC, zgadłem? ^^
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Tony 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 38
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011 20:02
Mam 1 Pytanie
Jak zrobiles ta konsole jak wy wiecie to tez piszcie

Bardzo dobrza jakbyście to zrobiili Na PW (UltimaTeam)
Z Góry Dzięki :lol:

A tak przykoazji niemoge sie doczekac :-)
________________________
Lubie Placki
*Gram w Miencraft*

Pozdrawiam Tony
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011 20:18
Tutaj masz jakąś konsolę, nie sprawdzałem.

Co zaś gry się tyczy:
Kate mieszka na wyspie obok Japonii (zaraz, zaraz, czy aby Japonia nie składa się z wysp? I jak ktoś już zauważył, dlaczego Kate? Nie mogła być, nie wiem, Ketuino?), koleżanka mówi jej o nadejściu samurajów z Czarnej Nadziei (Dlaczego zawsze czarni? A poza tym, skąd ona o nich wiedziała? W kontrwywiadzie robi, czy jak?). Szkoła ma zamiar się przygotować (Aaa... To ona nie tylko mieszka na tej wyspie, ale też chodzi do szkoły! Dzięki za info! Swoją drogą, już widzą bandę kujonów atakujących samurajów całkami i niewymiernościami w mianowniku... No nie sprecyzowałeś jaka szkoła, to może być i liceum profilowane na mat-fiz!)
Fabuła nic nie mówi o fabule. Fajny nam się paradoksik robi, nie?

Screeny:
1. Wodospad, deszcz, chyba noc... Jakieś kratki o różnym natężeniu pomarańczowego i nic nie widać, oprócz czegoś, co wygląda jak... Hmm... Kolumny porośnięte różowym bluszczem? Bo drzewa chyba jednak mają pnie, czy coś takiego...
2. Deszcz. W tej Dżapanii to gorzej niż w Anglii mają! Ale ogólnie niezła mapka
3. Deszcz. Chyba ma to tworzyć jakąś atmosferę mHroku...

Napisz coś więcej, bo to, co nam tu zaserwowałeś nie zasługuje nawet na miano zajawki...
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Azzerro 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Szombry
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011 21:54
Odpowiem za Faranira, bo razem tworzymy gre. Wszystko co nie jest wyjasnione w fabule to bedzie wyjasnione w grze, poniewaz chcielismy zrobic, aby przed premiera gra byla troszeczke tajemnicza. A piksele i inne niedociagniecia to bugi. Zostana usuniete :-D . Silnik zostanie troche podrasowany , poniewaz ja chcialbym dodac jeszcze troche klimatu co do rozgrywki na powietrzu oraz samej walki, ktora bedzie toczyla sie na wyspie, wodzie.
Na razie w demie jest noc, deszcz (wkrotce bedzie lepiej zrobiony), oraz lekka mgla i slabe efekty swietlne, ale to podrasujemy do maksimum...
________________________
 
 
MrDawnok 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 217
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011 08:31
Ale moglibyście chociaż ukazać lepiej fabułę.Myślisz że jak nie powiecie do jakiej szkoły chodzi to nie jest tajemnicze tylko dlatego gubię się w fabule.

Ale screeny nie najgorsze jak wspomniał Angius mHrochne!
________________________



http://www.forumgalonum.pun.pl/viewtopic.php?id=5

"Bliski przyjaciel, czy to nie właściwe określenie dla kogoś, kto już przestał być bliski?"
 
 
 
Azzerro 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Szombry
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011 09:34
Mozna sie domyslec ze to szkola ninia. Widac po screenach i po demku. Trzeba sie domyslic ;D
________________________
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011 16:09
Azzerro napisał/a:
Mozna sie domyslec ze to szkola ninia. Widac po screenach i po demku. Trzeba sie domyslic ;D

Sorry, ale tego nawet Kudo Shinichi by się nie domyślił O.o
Ja na tych screenach nic zupełnie nie widzę z ninja (na pierwszy rzut oka, musiałem sobie przybliżyć żeby zobaczyć stroje shinobi, a i tak nie widać za dobrze). Drugi screen: koleś w kabuto stoi tam na górze na prawo od napisu, ale to jest bardziej samurajskie... Mimo wszystko wypadałoby wyjaśnić tą szkołę : P
Co do imienia Kate: jeżeli naprawdę chcecie zostawić to imię, robić j-rpg itp. to proponuję chociaż Keito. Brzmi japońsko, a to to samo : P
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
chRobal 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 150
Skąd: się biorą dzieci ?
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 21:54
Cytat:
Mozna sie domyslec ze to szkola ninia.


Nie wiem nie znam się ale ale ninja (sorry ale muszę "wytyknąć" ci błąd ort. Ninja się nie odmienia i zawsze pisze się go przez j - jeszcze raz sorry ale to silniejsze ode mnie...)są chyba w Chinach a w Japonii są Samurajowie
Ju noł Naga-Suka Team itp. itd. etc. i inne trzy literowe skróty oznaczające coś mądrego...
________________________

 
 
Aruka21 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 129
Skąd: Samo dno piekieł.
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 22:12
Nie czepiajmy się niedociągnięć w fabule, u każdego takie są ;-)
Moim zdaniem gra ma potencjał, i liczę że się nie poddacie i skończycie ten projekt bo w pełną wersję chętnie zagram :-D

Moja ocena to 7/10

ps. napisz jeszcze jakich skryptów używacie :-)


Pozdrawiam Aruka21 :papa:
________________________
Mój aktualny projekt: Edeon
Oto link:http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?p=73129#73129

Zyska Sławę Królem Będzie,
Kto Się Uświadomi We Śnie,
Kto Zdobędzie Szczyt W Błękicie,
Będzie Tym Co Jest Na Szczycie.
 
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 22:36
Aruka21 napisał/a:
ie czepiajmy się niedociągnięć w fabule, u każdego takie są

Nie zgodzę się tu, jako że po to autor wystawia coś na forum, aby ludzie pomogli mu dostrzec błędy w grze i je poprawić, poza tym się mylisz. Jak ktoś naprawdę sobie siądzie przez parę godzin i pomyśli nad fabułą to nie zrobi niedociągnięć, wyczerpując temat. ^ ^
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
MrDawnok 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 217
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 08:07
Cytat:
wyczerpując temat.

Bardzo.

Może słówko od autora?



A co do Ninja on faktycznie byli w chinach jednak nie da się zaprzeczyć że wiele słyszałem
o japońskich zabójcach(bo taką mniej więcej pełnili role).Mam nadzieję że imię zmienione
bo jak wspomniane jest u góry Japonia to archipelag wysp.Hej a może Kate wyemigrowała :-P To była by odpowiedź na jej amerykańskie(chyba) imię.
________________________



http://www.forumgalonum.pun.pl/viewtopic.php?id=5

"Bliski przyjaciel, czy to nie właściwe określenie dla kogoś, kto już przestał być bliski?"
 
 
 
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 11:30
Ciekawe.. Ale słabo widać trochę...Nie podoba mi się to że tutaj wielka jakaś wojna Ninja ,i nagle tekst "15 minut później" trochę głupie moim zdaniem.. uważam że takie określenie nie powinno być użyte w tego typu grze.. bo brzmi jakoś tak dziwnie
 
 
Christo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 88
Skąd: Londyn
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 11:50
Zrobiłem 15 minut później, ponieważ chciałem, żeby nie było na razie pokazanych walk ;D
 
 
 
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 12:05
A no to spoko.. już się bałem że będzie tak w pełniku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene