Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Nie 01 Lip, 2012 14:44
Ultima Tournament II - Wyniki
Autor Wiadomość
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 09:58
Ultima Tournament II - Wyniki
Drodzy Użytkownicy!
W końcu nadszedł oczekiwany dzień zamieszczenia wyników rozstrzygających Ultima Tournament II (czyt. ceremonii koronacji :-P ). Zanim jednak przejdę do ujawnienia nicków zwycięzców obu głosowań (administracji i publiczności) chciałabym pokrótce napisać, na co administracja zwracała szczególnie uwagę przy wyborze swojego faworyta. Otóż najbardziej interesowała nas pomysłowość, wkład własny, grywalność, no i oczywiście zgodność pracy z tematem konkursowym.
I tak na przykład:

Axer stworzył przyjemną platformówkę, utrzymującą mniej więcej wyrównany poziom przez całą grę, o mało złożonej 'fabule'.

CrasheR postawił na grę, w której najważniejszą częścią jest walka. Niewielki związek z tematyką konkursu. Poza nowym ujęciem historii z FFVII nie było wkładu własnego.

CRISIS CORE, jako jedyny starał się wpasować w klimaty westernu. Wyszło dobrze, jednak rozgrywka wydawała się nie do końca przemyślana.

DarknessXIII nieco z pośpiechem opowiedział ciepłą historię o przyjaźni między zwierzętami. Praca pomysłowa, jednak po jakimś czasie traci na grywalności.

Eleanor, zaprezentowała grę z rozbudowanym wątkiem fabularnym, z nieco niepotrzebnie przedstawioną historią kota. Ciekawy materiał na grę, jednak po dużych przeróbkach technicznych.

Melvin, zaryzykował stworzyć grę, która ma ograniczoną liczbę odbiorców. Jeden z ciekawszych systemów 'rozrywki', niemniej zakończenie wydaje się być niedopracowane.

Nightcrawler, przedstawił zmagania inkwizytora w formie platformówki. Angielski humor to dobry wybór, wiele błędów jednak staje co chwilę na przeszkodzie w ukończeniu gry. Ostatnia plansza aż prosi się o bossa.

Preki, grę fabularnie zarysował bardzo dobrze, nieco gorzej z jej zakończeniem. Trudny system rozgrywki obnaża skalę niebezpieczeństwa, jaka czeka na kota ninja w potyczkach z psami.

Sabikku, postanowił podnieść nieco poprzeczkę już na samym początku konkursu. Shmup z udziałem inkwizytora to osobliwy pomysł. Gra techniczna, o ciekawym zabarwieniu humorystycznym.

Sojita, przedstawił dzień z życia kota Kuro. Wierne odzwierciedlenie japońskiego miasta. Ciekawie pokazane zmagania tytułowego bohatera. Gra ciężka ze względu na ograniczenie czasowe.

Mieliśmy duży 'zgryz' w wyborze najlepszej gry. Postanowiliśmy jednak jednogłośnie, że tegorocznym zwycięzcą Ultima Tournament II jest KLIK
Urzekł nas najbardziej aspekt humorystyczny, klimatyczna muzyka, system rozgrywki oraz wykonanie graficzne.
Gratulujemy zwycięzcy, nagroda powędruje wkrótce do profilu :aww: Ponadto w sprawie rangi specjalnej proszę o kontakt na PW.

Przechodząc natomiast do głosowania publiczności. Walka przez cały czas była wyrównana. Na przód wyłoniły się cztery projekty i już myśleliśmy, że ten wynik utrzyma się do samego końca. Przeważył jednak jeden głos, w związku z czym tegorocznym 'mis(s)terem' publiczności zostaje KLIK
Tabela wyników dostępna jest tutaj :arrow: KLIK
Nagrodą dla faworyta publiczności jest ranga specjalna, w której sprawie proszę o kontakt na PW.
Dodatkowo dla obu zwycięzców przewidziano nagrodę wyjątkową - immunitet na klapsy upokorzenia :-PP a na poważnie zasilenie grupy Winners.

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że zapewniliście nam kilka godzin niezapomnianej rozrywki. Mamy nadzieję, że w podobnym składzie (większym oczywiście) spotkamy się za rok, czyli na Ultima Tournament III :->

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

-------------------------------------------------------------------------------
Gry konkursowe do pobrania:

Życzymy przyjemnych zmagań. Upewnijcie się, że we wszystkie zagraliście :aww:
________________________


 
 
 
Cyklop 




Nagrody:
UFT3 Winner

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 54
Skąd: ???
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 11:05
Gratuluję wygranym. Miałem nadziję że wygra Nightcrawler, ale gra Axera też była dobra. Pozdro.
 
 
Dooz 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 22
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 11:07
Ja się pytam, czemu moderatorzy mogli brać udział?
Spoiler:

Przecież to oczywiste że dzieci na nich prędzej zagłosują niż np. takiego prekiego.

Mam nadzieję że ultima tournament III będzie bardziej przemyślane, ale czego się po tym forum spodziewać. Gratuluję jednak zwycięzcom.
________________________
Piszę poprawnie po polsku
.

:witch: :killer:
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 11:14
Proponuję sprawdzić wiek głosujących w profilu... jak widać część głosów powędrowała do osób, które w ogóle się na UF nie udzielają, więc bezpodstawne 'oskarżenia'. :aww: Ale czego spodziewać się po 'szufladkujących użytkownikach' ;-) Osobom, które mają do Nas uprzedzenia mówimy, dziękujemy... za cenne rady, bez nich byśmy nie istnieli :aww:
________________________


 
 
 
Dooz 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 22
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 11:32
Nie do końca o to mi chodziło. :P Dajcie edytowanie postów, no.
________________________
Piszę poprawnie po polsku
.

:witch: :killer:
 
 
SaE 





Ranga RM:
2 gry

Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 189
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 11:33
Hhjehje a jednak wygrał Axer ^^ miałam dylemat między trzema Sabkiem, Najtem i Axerem. Mieli wyrównane szanse a tu główną rolę odegrało szczeście ^~ Gratuluję wszystkim ^^
________________________
Nie ma śniegu, a na ulicach pełno bałwanów ^^


 
 
 
Tenac666 




Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 49
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 12:02
Ja też miałem trudny dylemat pomiędzy Axerem ,a Sabikiem... Gratulacje dla zwycięzców i uczestników konkursu może za rok też się zgłoszę..hm..
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 12:03
Hm... Ja raczej obstawiałem między Sabikkiem i NightCrawlerem. Koniec końców i tak wygrał Sabikku i czego się nie spodziewałem Axer. Gratuluję zwycięzcom i tym którym udało się stworzyć swój pierwszy bądź kolejny projekt. Pozdrawiam :->
________________________

 
 
Axer 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43
Skąd: się biorą n00by?
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 14:50
Wow... Nie wiem co napisać... Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali ^^
BTW. Sabikku, gratulacje.
 
 
Mokry_Cyc 



Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 0
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 15:11
Gratulujem zwycięzcom :D
 
 
CrasheR 




Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 15:54
Gratulacje dla zwycięzców. :P Szczerze mówiąc myślałem, ze nikt na mnie nie zagłosuje, ale okazało się, ze moja gra jednak się komuś podobała :-P
________________________



 
 
 
wojtas025c 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 106
Skąd: Lubin
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 20:18
Gratuluje wszystkim którzy wygrali. Mam nadzieje że w następnym konkursie będę miał udział choćby istny noob ^^
________________________
"Jestem jaki jestem i nic tego nie zmieni"
 
 
 
Unnamed 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 59
Skąd: from Hell
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011 12:33
gratulacje dla wygranych!
________________________
Time to Play :!:

 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Sob 06 Sie, 2011 17:44
Gratuluję zwycięzcom! :mrgreen:
Co prawda liczyłem na wygraną Nightcrawlera, ale to tylko zabawa przeca :aww:
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Ozzma 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Stumilowy Las
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011 14:56
Ja również liczyłam na kogoś innego, ale chwała wszystkim, którzy oddali pracę :przytul2:
Gratuluję
________________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene