Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda kotka(i) Mia.
Autor Wiadomość
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
  Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 15:22
Przygoda kotka(i) Mia.
Od autora słów kilka
Witam. Chciałbym zaprezentować moją pierwszą produkcję stworzoną na potrzeby konkursu Ultima Tournament II. PKM tworzyłem przez tydzień, pomimo większej ilości czasu. Dlaczego? To proste, brak chęci do pisania dialogów :-P
Jak to ja lubię tworzyć czasem kontynuacje gier, które mi się podobały, kiedy je stworzyłem, a i kontynuacje naturalnie dłuższe, więc druga część gry powstanie :mrgreen:


O grze słów kilka
Przygody Kotka(i) Mia to pierwsza część przygód zwierząt z małej wioski, temat przewodni powieści to naturalnie przyjaźń, ale mam nadzieje, że to was nie odstraszy.

Fabuła:
Tytułowa kotka Mia zostaje wyrzucona z domu i ,,napadnięta" przez innego kota z kurą. Zostaje jednak uratowana przez Jackiego(psa) i razem wyruszają w podróż.

Zrzuty:
Spoiler:


Spoiler:


Spoiler:



Download:
http://www.mediafire.com/?dy7bgkk7z3ozr64
http://www.sendspace.com/file/jqz0xb
http://www.fileserve.com/file/87C8hMb
________________________

Ostatnio zmieniony przez Nhadala Sro 11 Lip, 2012 18:43, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Wto 23 Sie, 2011 21:23
Nom...
Mapy jak na RTP mi się podobają.
Fabuła fajna i przyjemnie się grało.

Nie wiem co tam ludzie pisali, że im się coś zacina... Chyba mają komputer 1B RAM'u i system Windows 94.

Muzyka - Bardzo mi się podobała. Ładny klimat. Zwłaszcza ta z Gothica 3. Wkurzające było tylko to ćwierkanie ptaków - BGS.

Podsumowując, wyszło całkiem ładnie ;-)
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Śliwka 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 59
Skąd: Ś-Cie
Wysłany: Sro 24 Sie, 2011 10:44
A ja powiem w skrócie, że gra bardzo mi się podobała ;) Mi tam ćwierkanie nie przeszkadzało xD
 
 
landrynek0014 



Preferowany:
RPG Maker VXAce

Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 12
Wysłany: Sob 15 Paź, 2011 21:12
Powiem tak:
Fabuła 10/10
Mapy 10/10
Reszta 10/10

Gra jest bardzo ładna i bez żadnych bijatyk.
Podoba mi się zakończenie.

Polecam te grę
________________________
Projekt:The Ultima Adventure
Mapy:1%
Postacie:0%
Bronie:0%
 
 
landrynek0014 



Preferowany:
RPG Maker VXAce

Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 12
Wysłany: Sob 15 Paź, 2011 21:18
Oczekuje na drugą wersje tej ładnej gry
________________________
Projekt:The Ultima Adventure
Mapy:1%
Postacie:0%
Bronie:0%
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Sob 15 Paź, 2011 23:21
Świetna gra mówiąca o przyjaźni ;-) nieco denerwowało mnie to chodzenie po mapie, głównie ze względu na przeszkody, ale ze względu na fabułę, jestem w stanie to wybaczyć :roll: tak trzymaj! :I
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Sob 15 Paź, 2011 23:29
Jedziesz dalej, fajna przygodówka wychodzi :->
Żeby tylko królik, czy tam gołąb mi lampy nie przypominał, pisałem ci na GG przy okazji UT :mrgreen: :P
Trochę zagadek dodaj (sokobanem bym nie pogardził) i będzie git ;-)
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Sob 15 Paź, 2011 23:42
Mm... Widzę, że się paru osobom podoba, a ja po długiej dosyć ciszy. Postanowiłem zrobić parę gierek przygodowych, a rpg zostawię do czasu, aż nie nauczę się kontrolować chaosu i wszystkich myśli związanych z tworzeniem rpg.
Czy powstanie druga część PKM?
Nawet o tym nie myślałem, ale kto wie... Jak już się nauczę rzeczy opisanych powyżej i wydam parę gier. Być może i jest szansa na kontynuowanie tej produkcji, ale nie zapominajmy - pierwsze ma największy urok.
Dlaczego przygodówki?
A bo dlatego, że to dzięki nim nauczę się wszystkiego, co jest potrzebne, abym mógł stworzyć naprawdę grywalne i przyjemnie RPG.
Czy kontynuuje Smoczy Powrót?
Wydanie tej gry jest moim celem. Ale, aby móc go zrealizować bez dziecięcych podnieceń, muszę jeszcze się wiele nauczyć.(Nie mam na myśli zdarzeń, ani samego programu) - krótko: Nie musicie się obawiać, postaram się z całych sił, aby zrealizować cel.
________________________

 
 
Credo 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 4
Wysłany: Pią 11 Lis, 2011 20:44
Mi się gierka spodobała ^^ Jak pisał Melvin - te ćwierkanie troszkę denerwuje po dłuższej rozgrywce. Ale ogólnie rzecz biorąc nie mam nic do zarzucenia. Fajny pomysł na grę. Dobrze by było, gdybyś wydał drugą część gry - na pewno zagram!
 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Nie 18 Gru, 2011 13:37
Szkoda, że ta gra powstała na konkurs mogła by być z tego niezła opowieść i do tego wzruszająca NA TEMAT świata oczami zwierząt i przyjaźni.


Pograłem chwilkę, ale gra mi się zawiesiła na przejściu w lesie. Drugi raz zagrałem i w tym samym miejscu gra mi się zawiesiła. Musiałem ctr+alt+del...


Gdyby zrobić taką grę od zera nie jako żadna konkursówka, bez pośpiechu mogło by być coś niezwykłego, a tak zostaje konkursówka z bugiem i wzruszającym pomysłem na opowieść...

jak by to powiedzieć zmarnowany potencjał, ale tak to jest jak się marnuje swoje pomysły na jakieś konkursy....



RADY:

Naprawić buga.
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Nie 18 Gru, 2011 21:21
To nie bug, większości nie zacina gry, ale przy nowej wersji postaram się to naprawić. I tylko mapy były robione w pośpiechu, ale ok ^^
________________________

 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Nie 18 Gru, 2011 22:58
Dziwne z tym wywalaniem w lesie Oo.
Jak ja przechodziłem to mi troszkę przylagowało a Wam wywala? Może macie kompa z 100 MB RAM'u... Nie wiem. LoL.
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Pon 19 Gru, 2011 00:11
Feniks napisał/a:
To nie bug, większości nie zacina gry, ale przy nowej wersji postaram się to naprawić. I tylko mapy były robione w pośpiechu, ale ok ^^


sugeruje wykorzystać talent do nowej gry nie robionej na konkurs.
Doceniłem szlachetność pomysłu. Gry konkursowe nie za bardzo mnie interesują.
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Pon 19 Gru, 2011 07:27
Dziękuję za sugestie :) Nadal tworze i nie zamierzam przestać i tym razem bez pośpiechu ^^
________________________

 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Sro 11 Lip, 2012 16:00
Prosiłbym o aktualizację 1 posta(W całości)
Spoiler:


Od autora słów kilka
Witam. Chciałbym zaprezentować moją pierwszą produkcję stworzoną na potrzeby konkursu Ultima Tournament II. PKM tworzyłem przez tydzień, pomimo większej ilości czasu. Dlaczego? To proste, brak chęci do pisania dialogów :-P
Jak to ja lubię tworzyć czasem kontynuacje gier, które mi się podobały, kiedy je stworzyłem, a i kontynuacje naturalnie dłuższe, więc druga część gry powstanie :mrgreen:


O grze słów kilka
Przygody Kotka(i) Mia to pierwsza część przygód zwierząt z małej wioski, temat przewodni powieści to naturalnie przyjaźń, ale mam nadzieje, że to was nie odstraszy.

Fabuła:
Tytułowa kotka Mia zostaje wyrzucona z domu i ,,napadnięta" przez innego kota z kurą. Zostaje jednak uratowana przez Jackiego(psa) i razem wyruszają w podróż.

Zrzuty:
Spoiler:


Spoiler:


Spoiler:



Download:
http://www.mediafire.com/?dy7bgkk7z3ozr64
http://www.sendspace.com/file/jqz0xb
http://www.fileserve.com/file/87C8hMb

________________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene