Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Sro 26 Wrz, 2012 10:45
Elementy tilesetów
Autor Wiadomość
Critetus 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 11
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2011 08:59
Śliczne, szczególnie wrażenie robią rośliny. Kiedyś z nich na pewno skorzystam :)
________________________
Uśmiechnij się, jutro będzie gorzej...

Projekt: Kanashii ame
 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011 20:42
Dziękuję za nowe komentarze ;-)
Kolejne materiały dodane do pierwszego postu :aww:
________________________


 
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011 20:48
Kurde, piękne. Jak Ty je robisz?
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011 20:52
Wszystko robię w Photoshopie :aww: Doszłam do tego jak robić 'drewniany' wzorek, więc teraz mogę wiele rzeczy posklejać z najzwyklejszych desek ;-)
________________________


 
 
 
Eleanor 




Ranga RM:
1 gra

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lut 2011
Posty: 73
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011 10:13
Nie będę tu opisywać mojego zachwytu tylko powiem ci, co wygląda dziwnie - szare części "nagich drzew". Tak nienaturalnie. Ja bym polecała używać jakiegoś ciemniejszego brązowego wpadającego w szarość. Poza tym nie ma jakichś błędów, więc oby tak dalej! Twoje prace są naprawdę godne podziwu.
________________________


 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011 00:30
Dzięki za komentarze :aww:
Dodano nowe tile - Szafki :klaszcze:
________________________


 
 
 
tracersgta 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 45 razy
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 612
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011 07:31
Nie no, wszystko piękne ^^ Da się to pod VX podciągnąć?
________________________
I'm a tiger! I roar. I hunt, I climb, I eat, I wash, I sleep!

Gość, jeżeli pomogłem daj "Pomógł" ;-)
 
 
 
Vrona 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 236
Skąd: ty się tu wziąłeś?
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011 12:21
Ofkors,wystarczy skleić ^^
________________________
Pomogłem daj "Pomógł",BIJAAACZ!



 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011 14:58
Pod względem stylu moje prace bardziej pasują do VX-a. Zważywszy jednak na to, że nie są to gotowe Tile, umieściłam prace jako materiały do XP, gdyż daje on więcej możliwości maperskich. By użyć tego w VX-ie trzeba by było niestety edytować tile, ewentualnie wstawić np. szafki jako Character (jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę edytować grafikę, by pasowała do VX-owego chara). Pozdro :aww:
________________________


 
 
 
Virandar 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 69
Skąd: z Polski :P
Wysłany: Nie 18 Gru, 2011 12:53
Ooo :-o Jakie ładne :-D Masz talent, Ayene ;-) Z pewnością użyje w moim projekcie.
 
 
Mike 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 3
Wysłany: Pon 11 Cze, 2012 00:47
Ayene, czy podpisujesz się również nickiem Celianna lub Lunarea? Bo jeśli nie, to śmiem twierdzić, że część z Twoich prac jest zwyczajnie kradziona... :-/
Edit: To nie złośliwość, nie odbieraj tego jako atak na Twoją osobę, po prostu już widziałem niektóre z tych "płytek", i nawet wiem gdzie! ;)
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Pon 11 Cze, 2012 07:04
Gdyby tak było, Lunarea i Celianna dawno by mi fakt kradzieży wytknęły, zwłaszcza, że na zagranicznych forach również swoje prace zamieszczam. Jedyną uwagę jaką Celianna zgłosiła, to podobieństwo w wykonaniu niektórych elementów podłóg, ale nie martw się, ten fakt sobie wyjaśniłyśmy w tym temacie.
Jeśli jednak nie wierzysz, że moje prace wykonuję sama, zachęcam do obejrzenia video tutoriali .
BTW, troskliwość ludzi o takie rzeczy jest po prostu niesamowita.
________________________


 
 
 
lolek 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 34
Wysłany: Pon 11 Cze, 2012 07:39
Mike napisał/a:
Ayene, czy podpisujesz się również nickiem Celianna lub Lunarea? Bo jeśli nie, to śmiem twierdzić, że część z Twoich prac jest zwyczajnie kradziona...
Edit: To nie złośliwość, nie odbieraj tego jako atak na Twoją osobę, po prostu już widziałem niektóre z tych "płytek", i nawet wiem gdzie! ;)


@Mike

Te płytki były PODOBNE do prac Celianna a NIE TAKIE SAME. A płytki podłogowe mogą mieć podobne wzory, bo w zasadzie wszystkie podłogi z desek są podobne.

Rzucasz jakieś oskarżenie i nie podałeś DOWODÓW (tzn. linku). A to, że widziałeś podobne płytki podłogowe to nie znaczy, że masz wskakiwać na forum i oskarżać kogoś o kradzież. Najpierw wypadałoby się zapytać.

Mike, ledwo dwa posty i już sobie siary narobiłeś przez bezpodstawne oskarżanie naszej administratorki forum o kradzież. Myślę, że nick Mike nie będzie już lubiany (zresztą został założony zapewne tylko po to by rzucać bezpodstawne oskarżenia - pewnie jakiś były użytkownik z żalem o coś tam).

A teraz - spadaj.
________________________
ignorowani: master miller; Han Solo; Justin Biber
 
 
Mike 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 3
Wysłany: Pon 11 Cze, 2012 14:48
*Solo Lee* napisał/a:


Mike, ledwo dwa posty i już sobie siary narobiłeś przez bezpodstawne oskarżanie naszej administratorki forum o kradzież. Myślę, że nick Mike nie będzie już lubiany (zresztą został założony zapewne tylko po to by rzucać bezpodstawne oskarżenia - pewnie jakiś były użytkownik z żalem o coś tam).

A teraz - spadaj.


Wiesz, jesteś śmieszny. Nikogo bezpodstawnie nie oskarżam, a tylko chcę mieć pewność, że ktoś nie kradnie czyjejś ciężkiej pracy. Jeśli dyskusja to dla ciebie "siara", to najlepiej się nie odzywaj. Jak sam zauwarzyłeś jestem nowy, więc nie znam tutejszych użytkowników, ale rozumiem że na tym forum administratory są nietykalni i święci - nie można z nimi w ogóle słowa zamienić! I o ile nie mam pretensji do Ayene, która ładnie i grzecznie wszystko wytłumaczyła, o tyle takiego gbura jak ty dawno nie spotkałem. Pociesza mnie fakt że nie masz żadnej rangi moderatora/admina... Gościnność pierwsza klasa. A akurat tego nicku używam bardzo często i nie zamierzam z niego rezygnować. Co o mnie pomyślą inni, niech każdy oceni za siebie, w każdym razie nie wstydzę się tego - dodam jeszcze że na zagranicznych forach jestem znany pod nickiem "fizzly" (to tak żebyś wiedział kogo unikać)

A co do tematu: przykro mi Ayene jeśli uraziło cię to co napisałem, ale rzeczywiście jestem wyczulony w kwestii zżynania czyjejś pracy. A skoro o tym mowa: zarzuty wycofuję ;-)
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012 20:49
Uwaga! Nowe podłogi w pierwszym poście :aww:
________________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene