Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Nie 27 Lis, 2011 12:48
Parę rzeczy nie kapuję .
Autor Wiadomość
reshi 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 28
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2011 13:54
Parę rzeczy nie kapuję .
Witam tworzę grę i mam pytanko prośbę o skrypt o link do skryptu lub o pomoc więc na początek poszukuje skryptu ze jest tak ze gdy jest walka to drużyna np jest po prawej a przeciwnicy po lewej i tam widać postać po prawej i po lewej postać (jedna przykład postać to wilk a druga nasza) o taki skrypt potrzebuje o skrypt z drzewkiem umiejętności i jak go wgrać bo jeden znalazłem niestety mi nie działa i proszę o pomoc jak go wgrać i ostatni chyba czy da się zrobić by był deszcz,dzień i noc tyle bym chciał jak znacie jakiś skrypt który pomoże mi w tych dniach itd to bardzo będę dziękował naprawdę i plizka nie mówcie ze sam mogę poszukać bo ciągle szukam ale tych rzeczy znaleźć nie mogę .
 
 
Zeno3939 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 27
Skąd: Rzeszów.Zen
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2011 15:15
wejdź na podforum skrypty i tam szperaj . A instrukcje są umieszczane w skryptach i w tematach ze skryptami . Wystarczy poszukać
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Sob 10 Wrz, 2011 12:25
http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=1914
Tutaj masz spis.
Do takiej walki o jakiej mówisz najlepszy jest Takentai, ale nie poradzisz sobie z nim. Wybierz RSSBS, którego na liście niestety nie ma. Ale tutaj pomoże forumowa szukajka
Drzewko umiejętności? Jest - By Deity.
Noce i dnie? Pod taką nazwą znajdziesz ten skrypt. Deszcz? Deszcz możesz ustawić na zdarzeniach przyciskiem "pogoda"!
Nie wiesz, jak dodać skrypty? O tym też już było! http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=1896
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
reshi 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 28
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 14:15
Więc teraz narodził się new problem mam tak że na początku gry jest rozmowa z takim gościem jest ta rozmowa bowiem wymuszona i w niej wybieramy imie wiec mam pytanie czy da sie tak zrobić by było że to imię co wpiszę pokaże się w tekście pod ?
 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 14:52
Epicko. Powinno być jak w twierdzówce 1.00. Pod polem pisała legenda co dany skrót robi.
bohater... pisz: \n[1] Wtedy pokaże imię bohatera nr. 1.
 
 
 
reshi 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 28
Wysłany: Czw 22 Wrz, 2011 19:24
Więc new problem znowu xD mam problem taki że mam wybieranie klasy nie i gdy wybieram klasę to powinno zmienić umiejętności na te drugiej klasy lecz mi kurde nie zmienia jedyne co robi to zmienia z człowiek na np łucznik lecz umiejętności nic a jak nabijałem lvl to dupa i tak nie wbijały nie wiem co robić .
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Czw 22 Wrz, 2011 19:26
Heeeee???
A te klasy to w bazie ustalasz?Jak tak, to powinny7 być tam różne umiejętności... I dla bohatera ustaw krzywą doświadczenia, to też ważne jest.
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
reshi 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 28
Wysłany: Czw 22 Wrz, 2011 19:44
Ehh dobra kit z tym jakoś sobie poradzę lecz powracam do tego wyświetlania ponieważ jak chce to napisać wyskakuje \n 001 czy tam jak ustawiam \n 1 lub \n1 \n001 i nic ! zawsze wyskakuje to samo .
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Czw 22 Wrz, 2011 19:46
\n[1], czego w poście imć Finwe nie zauważyłeś? Nawiasów nie zauważyłeś! Dodaj je, a będzie po problemie.
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
reshi 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 28
Wysłany: Pią 23 Wrz, 2011 11:30
Ok już wiem xD na razie nie potrzebuję pomocy ale pewnie zaraz się odezwę :D .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene