Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Nie 27 Lis, 2011 12:40
pomoc ze zrozumieniem skryptu
Autor Wiadomość
Zeno3939 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 27
Skąd: Rzeszów.Zen
Wysłany: Wto 27 Wrz, 2011 20:26
pomoc ze zrozumieniem skryptu
Otóż , pewnego dnia , za górami , za lasami , żył sobie gość o nicku Zeno3939 . Pewnego razu znalazł skrypt który zawrócił mu w głowie . Dzięki niemu mógł robić cuda z grą . Ale zły autor posta nie dodał dema i Zeno musiał zwrócić się o pomoc do was .

A teraz po ludzku : Znalazłem skrypt na łączenie charów . Akurat był mi potrzebny . Ale autor posta nie dodał dema a na google translatorze nie wolno polegać . Sam nie znam aż tak angielskiego a brat wyjechał( i tak by mi nie prze tłumaczył .....) . Szukałem na forum ale tu tylko jedna osoba pytała o to i nie uzyskała odpowiedzi takiej na jaką ja liczyłem . W każdym razie powierzam wam link do skryptu i błagam na kolanach o wytłumaczenie jak mam np zrobić w typowym zdarzeniu że gdy np zakładam ubranko i przez wywołanie skryptu char zmienia wygląd np wyskakuje mu ubranko :D .

Prosił bym o prze tłumaczenie skryptu i napisanie jak mam go wywołać w zdarzeniu ( prosił bym o tak ładne wytłumaczenie jak w skrypcie "walka w czasie rzeczywistym lub "cykl dnia i nocy" bo tam jest wszystko ładnie i zrozumiale . ) .ok OTO LINK


(Dla chętnych : jak chce ci się to zrób demo :P )
Jeżeli temat powinien być w pomocy to przepraszam .
 
 
plasebo 



Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 13
Wysłany: Sro 28 Wrz, 2011 21:38
Jak to autor nie zamieścił dema?
Chodzisz do podstawówki czy gimnazjum? Pytam o to bo
nie umiesz czytać!
Widzisz, że znajomość angielskiego przydaje się nawet w czytaniu forum! Albowiem napisano na końcu wspomnianego posta:
modern algebra napisał/a:
See Attached for a technical demo. There is not much to it - it is solely so that you can look through and see how events, items, etc are set up.
Zaprawdę powiadam Ci, musisz się zarejestrować wpierw by na forum RMRK załączniki widzieć i dema ściągać.
Może zamiast zajmować się pie*dołami i udziwnionymi grami zabrałbyś się za naukę, co? Angielskiego języka na przykład...
 
 
jp145 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 19
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011 14:44
Dokładnie :-P
________________________
Pro Elo
 
 
Zeno3939 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 27
Skąd: Rzeszów.Zen
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011 16:36
tym mnie zraniłeś . Sorry ale nie przyglądam się aż tak szczegółowo , i nie lubię spędzać czasu na stronach do których nie mam zaufana ( np ta strona ) .

Edit : i tak tam nic nie ma . Tam gdzie jest napis demo nie ma nic oprócz napisów które zacytowałeś . A za rejestrowany jestem .
 
 
plasebo 



Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 13
Wysłany: Pią 30 Wrz, 2011 00:04
Porada
Nie chciałem Cię zranić, tylko zwrócić uwagę by zacząć myśleć.
Załączniki do postów wyglądają tak samo na rmrk.com jak i na ultimateam.pl. Poniżej masz zdjęcie gdzie szukać owego załącznika. Aby zobaczyć cokolwiek powinineś kliknąć [Pokaż] i poczekać aż załaduje się obrazek.
Spoiler:

Link do załącznika wyróżniłem czerwoną (tudzież cynobrową) ramką na samym dole tego długiego screenshota.
A do której witryny nie masz zaufania: RMRK czy UltimaTeam? Bo ja uważam rmrk obok rpgmakervx.net i rpgrevolution.com za najbardziej przydatne i najbardziej chyba rozwinięte fora sceny RMVX.

P.S.
Powinieneś dużo rozmawiać i spędzać więcej czasu ze swoim bratem, by polepszyć Wasze relacje skoro uważasz, że nie chciałby przetłumaczyć dla Ciebie nawet jednej strony tekstu.
 
 
Solo Lee 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 8
Wysłany: Pią 30 Wrz, 2011 05:43
Re: Porada
plasebo napisał/a:

P.S.
Powinieneś dużo rozmawiać i spędzać więcej czasu ze swoim bratem, by polepszyć Wasze relacje skoro uważasz, że nie chciałby przetłumaczyć dla Ciebie nawet jednej strony tekstu.
Facet jest genialny!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene