Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Ping-Pong
Autor Wiadomość
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
  Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 01:30
Ping-Pong
Ping-Pong


Fabuła
Klasyczny Ping-Pong.

Zdjęcia
Spoiler:

Menu
Spoiler:


Gra
Spoiler:



Pobierz

Inne
Podczas gry, wciśnięcie klawisza ESC, X i Num 0, spowoduje wyjście do menu, i utratę postępów.
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 03:28
Klasyczny ping-pong. Może i w rmie to jakaś nowość, ale ogólnie to nic nowego.
Co mi się nie podoba? Yy... Nie mi dane oceniać, tylko specjalistom od ping-ponga.
Co mi się podoba? Yy... :co:

+
- Brak bugów - co jest oczywiste.
- Zawsze coś na nudy...

-
- Łatwy poziom trudności - Monooootoooniaa.
- Średni poziom trudności - Woolnooo
- Wysoki poziom trudności - Łatwoo
Czyli poziom trudności.
Ja bym chociaż dodał poziom "Hardcore" o czym ci mówiłem... Zrobiłbyś szybszych przeciwników i kulkę o 40% szybszą...
Co jeszcze mam pisać. No jakbym miał to oceniać(nie ma czego) to dałbym 1/6, bo co to niby jest... Ping-pong i tyle.

Powiem tak. Ostatnio nieźle się opier****** Melvin. Robisz minigry jako pełne wersje. Zacznij robić coś, a nie nic. Jakbym miał o tobie mówić, to powiedziałbym, że nie zrobiłeś żadnej gry. Tylko minigry lub dema.

Chciałosięniemałejreckitosiędostało.


Oczywiście, zawsze należy się jakiś szacunek, że tobie się chciało robić takie coś. Robisz to co chcesz i nikt ci nie zabroni. Ale mam nadzieję, że ten komentarz pomoże ci w...(domyślisz się)
________________________

 
 
Ness0 



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 18
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 09:58
Jakby RMSmak to zobaczył, to by tańczył jak orangutan.
Gierka ciekawa, tylko że nigdy nie mogę trafić na stronę przeciwnika. Zawsze jakimś cudem musi odbić. ;-(

Widzę że trudności to tylko zmiana szybkości piłki i przeciwnika. Skuteczna ta gra na nudę, powiem szczerze. Oceniam na 3.5/6.

@EDIT
Fabuła mnie urzekła. 8-)
 
 
 
Rambo 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 35
Skąd: Wietnam
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 10:03
Bieda z nędzą! Widać twórczy zapał autora :kable:
________________________

 
 
LordVitas 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 115
Skąd: Września
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 11:40
Cytat:
Bieda z nędzą! Widać twórczy zapał autora


Twórczość to w pewnym sensie jest. Zamiast klasycznych RPG w makerze
robi coś innego. Może to wygląda na łatwe do wykonania le pewnie takie nie jest
________________________
...
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 11:41
Feniks, to była ostatnia :-D
Ness0, no RMS, by zwariował xD
Rambo, :D
vitas, nie było trudno.

Dzięki za ocenę!
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
LordVitas 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 115
Skąd: Września
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 12:56
Cytat:
buahahaha... Takie coś jest proste... Przynajmniej dla mnie ^^

No ja nigdy nie robiłem czegoś takiego co by się miało wyrużnić.
Nie znam za bardzo zasad tworzenia gier logicznych, ping-pongów i innych takich
więc zdawało mi się że trudne. Nie jestem najlepszy i nigdy nie będe
ale... Spójrz na mój opis i czytaj moje nowe motto życiowe.
________________________
...
 
 
LordVitas 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 115
Skąd: Września
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 15:16
Cytat:
I Vitas, jak dyskutujesz o innych rzeczach to wygaszaj posty;

Wygaszać? Wiesz nie jestem jeszcze zabardzo w tym forum ogarnięty
________________________
...
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 16:39
Feniks, dostrzegasz problem, ale sam (między innymi) go powodujesz...

Tę mini grę widziałabym bardziej jako dodatek do czegoś większego. Niekoniecznie RPG, mogłaby to być nawet symulacja życia gołębiarza lubiącego odbijać piłeczki (bez skojarzeń :-PP ). Zdecydowałeś się jednak zamieścić na forum projekt, który powstał pewnie w przeciągu jednego dnia ;-) Gdybyś nieco więcej nad nim popracował, dodał jakieś elementy wyróżniające to coś od gier na Pegasusa pewnie gra spotkałaby się z większym entuzjazmem... chociaż co ja piszę, daję Tobie rady, choć moja sytuacja wygląda podobnie ;-) Niemniej wyszedł Tobie dobry czasoumilacz. Weź się jednak za coś fabularnego :aww:
Pozdro.
________________________


 
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 16:47
Ayene, dzięki za ocenę.
Te "minigry", zrobiłem po to, żeby doszkolić się np w robieniu menu etc i po to żeby RMS się wkurzył xD
Właśnie pracuję nad Maledetto.
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
RedCode12 



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 50
Skąd: Z Fabryki Skilla
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 16:50
Ja oceniam 5/6 Bardzo mi się podoba. Bo takie gry na nudę są bardzo fajne. to na tyle. pozdro
 
 
 
Kasia13 




Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 24
Wysłany: Pon 07 Lis, 2011 17:07
(np; arkanoid - rozwinięta wersja ponga, także ayene nie ma racji, bo do pegasusa to tu brakują lata świetlne - pegasusowa wersja ponga czyli ARKANOID jest bardzo rozbudowaną grą), ale jednak kolejny 29230523 klon ponga jest..

Grałam już w ponga na atari. Gratulować ? Celu w odgrzewaniu kotletów, które na prehistorycznych maszynach wypadły lepiej (wspomniany PEGASUS) nie odnalazłam i myślę też, że nic przydatnego w kwestii rpga taki projekt raczej nie daje, ale jak ktoś lubi niech robi MOŻE znajdą się osoby, które się ucieszą grając po raz 438953485 w gry, na zapomniane już niemal konsole. Takie retro wspomnienia/sentyment itp.

Jednak przed robieniem takich minigier warto się zastanowić czy warto i przejrzeć bibliotekę gier na pegasusa-nesa (czy przypadkiem nie są ciut lepsze...albo identyczne) Będziecie tak kopiować gry na atari2600 w końcu w XP znikną kolory zrobi się czarnobiały a rozdzielczość spadnie do 100x100 pikseli :lol2:
________________________
Konto szaleńczej wojowniczki
 
 
Verita 




Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 12
Wysłany: Pią 11 Lis, 2011 19:43
Eeeee... normalnie brak mi słów. Widziałam taką grę na sinstar'ze i była dodatkiem do tej gry. Trzeba było śpiewać raz wysoko, a raz nisko by odpić piłeczkę. Poza tym skopiowany pomysł z klasyki przeniesiony na RPG Maker XP, no to może ja wezmę FF i skopiuje fabułę i powiem, że sama to stworzyłam :-D Wolałabym zobaczyć coś nowego dennego niż odgrzewanie staroci. Pozdrawiam.
________________________
Uwolnić orkę :!:
 
 
 
Kasia13 




Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 24
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 13:01
On zrobił tę grę, żeby wpisali go do twórców na rmxp.pl. ZnaLAZŁ jakiś marny gotowy skrypt i tylko podmienił grafiki. On tu nic własnego praktycznie nie zrobił. Przeszukał gotową listę skryptów i po prostu zmienił grafiki. Zwyczajny oszust, a jeszcze starał się utrzymywać, że zrobił całą grę od zera...żałosne...Co jest jeszcze żałosne to nieprzemyślane zasady na rmxp.pl które night rozwinął w kierunku jakim miały być rozwinięte, ale nie pomyślał logicznie układając szczegóły...kolejny raz...teraz byle kto wrzuca skrypt zmienia kolory/grafiki żeby wpisali go do twórców gier...i znów bezsensowna demotywacja na rmxp.pl ale tak to jest jak adminują dzieciaki o czym już pisałam...Melvin ta gra jest marna jest kserem kopią śmiesznej gry która ma 40 lat i ty tylko zmieniłeś jej grafiki nic więcej...dobrze wiesz, że praktycznie nikt w to nie będzie grał...to dokładnie jak użytkowniczka wyżej napisała...tylko że twój wysiłek jest prawie zerowy..w grach niczym się nie wykazałeś...robisz byle shit myśląc o wpisaniu do rangi twórca na rmxp.pl stąd zrobiłeś te pseudo gierki pong i labirynt...(wystarczy zrobić 2 marne gry by mieć kolor niebieski na rmxp.pl stąd właśnie melvin zrobił takie crapy...już wiecie dlaczego ? To oszust i patrząc na te gry to można powiedzieć, że w trolowaniu lepiej się sprawdza...bo gry robi na odwal sie dla jakiejś śmiesznej rangi na rmxp.pl czego się właśnie dowiedzieliście...Mam nadzieję, że NIGHT się obudzi i zmieni zasady...bo nawet troll oszukuje by udawać twórcę robiąc w godzinkę 2 gry i dostaje rangę, a to już jest po prostu żenada)


Jesteś tylko marnym oszustem i trollem i mdli mnie na twoją myśl trollu. Jak dla mnie robiąc 100 takich przeróbek nie zasługiwał byś na tę rangę.


http://www.rmxp.pl/index....33.msg94021#new
________________________
Konto szaleńczej wojowniczki
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011 13:23
Po 1: Wtedy nie wiedziałem o tej grupie.
Po 2: W titlu napisane jest, kto jest autorem skryptu a ja nie twierdziłem że zrobiłem wszystko od zera.

Wiem RMSmaczku, że ty zrobiłeś wiele dobrych gier... Szkoda, że ich nie widziałem.
Nie obchodzi mnie czy ktoś będzie w to grał. Zrobiłem ją aby mieć przyjemność z tworzenia, oraz jako przerwa w moim głównym projekcie.

Napisałeś bardzo długi post. Praktycznie nikt go nie przeczyta. Przegrałeś.
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene