Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Czw 19 Lip, 2012 10:12
Japanime-Team
Autor Wiadomość
adzio96 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 41
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 09:31
Japanime-Team
Witam ! Chciałbym wszystkim przedstawić stronkę Japanime-Teamu. Prowadzimy go we trzech, niestety po naszym (prawie) upadku częstość wchodzenia na strone przez użytkowników spadła prawie do zera, więc szukamy nowych użytkowników. Możecie obserwować jak idą prace nad projektem, wkrótce będą różne konkursy, zabawy itp.
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO REJESTRACJI !! TO NIC NIE KOSZTUJE A DLA NAS TO WIELE ZNACZY :)


LINK: JAPANIME
________________________
Moje Aktualne projekty:
-Hero Of The Prophecy

Więcej na http://japanime.npx.pl
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 15:58
może się czepiam, ale na preinstaowanym silniku w systemie multisite nikt jeszcze dobrze nie wyszedł...
Jeśli chcecie zainteresować userów, to popracujcie nad stronką, bo to, co tam widzę gwałci mój zmysł informatyka. Bez wtyczek i dodatków daleko nie zajedziecie, a możliwośc ich instalacji i modyfikacji kodu strony daje tylko silnik wgrany na hosta przez FTP. Zresztą, sam dostęp do FTP szybko staje się nieodzowny.
Dlatego najlepiej od razu założyć stronę na cba lub prv, czy nawet webd lub 000webhost, bo z multisite nie da się potem przenieść zasobów i trzeba zaczynac od zera. Zresztą, strona jest na przestarzałej i niewspieranej wersji PHP-Fusion, 6.01.xx bodaj, podczas gdy wyszły już 7.00.xx, 7.01.xx i nawet 7.02.xx! innymi słowy, silnik jest trzy generacje w tyle.
Logo nijak nie pasuje do skórki, nawigacja jest prosta (by nie rzec prostacka) i jest po prawej (tak, to ma znaczenie - każdy jest przyzwyczajony do lewej strony), przez co spędziłem kawał czasu poruszając się po stronie permalinkami, bo nie mogłem jej znaleźć.
Szkoda, że zaczęliście od takiego systemu, który skusił was zapewne hasłem "bez programowania". Szkoda, bo macie już 30 userów i jeśli będziecie chcieli zrobić prawdziwą stronę, a nie prowadzić przestarzały substytut strony będziecie musieli zaczynac od zera.
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
adzio96 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 41
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 21:28
Właśnie tak myślimy nad tym ale prędzej myślę już o płatnej domenie (nazwa.pl) nie jest drogo. bo takie cba też nie będzie mieć dużo użytkowników. Co do Bannera to zgadzam się z tobą ze względu na to że zmieniłem skórkę strony i wgl. reszte a jeszcze nie zmieniłem bannera(loga)
________________________
Moje Aktualne projekty:
-Hero Of The Prophecy

Więcej na http://japanime.npx.pl
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011 21:30
Możesz założyć na darmowym cba i podpiąć pod to domenę, nie ma problemu. A jak już będziesz miał na jakimkolwiek darmowym hoście, możesz przenieść wszystko - łącznie z kontami użytkowników i materiałami - na dowolny inny. Radziłbym ci się przenieśc jak najszybciej, utrata 30-stu użytkowników boli mniej, niż 200...
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Pon 07 Lis, 2011 16:28
Wchodzę na tą stronę i widzę...
Cytat:
otóż teraz gier nie będzie się kupować za pieniądze duże tak jak wcześniej. Teraz gry będą w cenie 0,64zł - 3,66zł Płatność SMS. Ponieważ nabyliśmy SMSy premium możemy teraz sprzedawać link do gry za różne kwoty. Jednak pragniemy aby jak najwięcej osób zagrało w nasze projekty oraz jak najwięcej osób oceniło grę, chcemy ten link sprzedawać za symboliczną cenę.

Macie oryginalnego makera? bo jak nie, to takie sprzedawanie jest nielegalne. Co innego bezpłatne udostępnianie gry.
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene