Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Czw 10 Lis, 2011 12:17
Tajemniczy Człowiek
Autor Wiadomość
Credo 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 4
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011 21:14
Tajemniczy Człowiek
1. Fabuła

Spoiler:



Podczas spaceru nasz bohater zauważył pewną leżącą osobę. Podchodzi do niej. Próbuje uzyskać jakiś kontakt, lecz na marne. Wyruszył do pobliskiej wsi, aby znaleźć pomoc. Spotyka pewną dziewczynę, która chętnie nam pomoże. Po powrocie do leżącego ciała, bohaterowie są zszokowani. W miejscu , gdzie leżał człowiek, nie ma nic! Postanawiają odnaleźć tajemniczą osobę. W tym celu wyruszają w długą i niebezpieczną podróż.



2. Screeny

Spoiler:

Postanowiłem dać tylko DEMO.



3. DEMO

Spoiler:

DEMO ma na celu zaprezentowanie mapek, oraz zapoznać gracza z fabułą.

DOWNLOAD:

* 4shared
* Dodam jutro!



Jest to mój pierwszy projekt w RPG VX ! Proszę o wyrozumiałość.
 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011 21:45
Uwagi:
Screeny powinno się zamieszczać w temacie.
Hosting. 4shared? To jak się nie mylę jedno z amerykańskich hostingów, więc pobieranie idzie bardzo powoli ( nie mówię już o komercyjności, typu tego że bez konta premium czekamy 70 sek i pobiera jakieś 10 minut ) jak pobiorę ocenię mapki.

Fabuła: Facet na spacerze znajduje człowieka. Nie może dostać kontaktu. Więc czy ta postać nie jest przypadkiem nieprzytomna? Nawet dobrze zrobił idąc do wioski, ale po jakiego grzyba, udaje się z nieznajomą w "długą i niebezpieczną podróż". Przepraszam, co to ma być? Babka usłyszała że podobno ktoś leży przy drodze, poszła i nikogo nie znalazła? Ja bym uznał że facet robi nas w konia. Z resztą, po co udawać się w podróż dla osoby której nie zna? Może to złodziej który chce go okraść, lub coś w tym stylu? A co do pierwszego projektu, cytuję Angiusa:
Cytat:
Jak zrobisz pierwszy projekt, wywal go do kosza. Drugi też. I trzeci. Dopiero przy czwartym możesz mieć pewność że nie jest zły.

Co do ostatnich słów, nie mam pewności. Jakby co Angius - popraw mnie i usuń to zdanie.
Ja dałem 1-szy, i widzę że był do niczego. Chce teraz by inni nie dawali pierwszych projektów, o takiej fabule.
EDIT:
Pobrałem demo. Po tym, jak chcę iść wzdłuż ścieżki wywala Game Over.
Edytuję to.
Brawo w lesie leży char do xp! W przeliczeniu to 4 metrowy człowiek ( ponad, porównując do vx.)
RTP co prz y tym hostingu demotywuje. Jedyne co dobre to hud. A następnie? W pustej mieścinie, z domami bez okien, w środku stoi jakaś baba. Podchodzimy, tłumaczymy itp. itd. Idzie z nami, gościa nie ma! Bohater o nie standardowym charze i face w menu, mówi bez face'a! Mówi że trza się udać w podróż... Dalej są napisy. KONIEC. Naprawdę, to jest za krótkie. Ile to robiłeś? Dzisiaj? Pewni tyle, bo bardzo mało jest.
 
 
 
Gordon 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 21
Skąd: Prypeć
Wysłany: Sro 09 Lis, 2011 15:11
Nie no, ten projekt to żart?

1.Fabuła - wszystko jest ok, ale po CHOLERĘ oni wybierają się w tą podróż? Według mnie tak powinno być:
-hej możesz mi pomóc?
-witaj, a w czym mogę ci doradzić?
-widziałem rannego i nieprzytomnego starca (lub kogoś tam) na szlaku
-oh! czy miał przypadkiem czarną chustę?
-tak, skąd wiesz?
-to mój ojciec!!

I wtedy by się to trzymało kupy... a tak... czy wy byście wyruszyli z jakimś nieznajomym kolesiem po człowieka którego w ogóle nie znacie i którego nie ma w miejscu gdzie go ten chłopak znalazł? ŁOT DE FAK?

2. Grafika: Noo, niespecjalna... a ta wiocha to porażka.
________________________
:) Aktualności&Zapowiedzi :(

Nothin' here.


 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Czw 10 Lis, 2011 00:02
Credo napisał/a:
Postanowiłem dać tylko DEMO.

A ja postanowiłem powiedzieć tylko, że temat jest nieregulaminowy, i masz wg. standardowej procedury 7 dni na poprawienie go, po czym wysłanie poprawionej wersji do członków pomocy z prośbą, aby screeny dodali.

A jak na moją logikę, to ja bym się nie trudził tyle, będąc na miejscu głównej postaci. Takie whatever, idę do domu, to mnie nie dotyczy, pewnie już ktoś go zabrał. Fabuła się nie nadaje.
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Czw 10 Lis, 2011 12:17
Jak napisali 'przedmówcy' :roll:

Temat nieregulaminowy. Dlatego zamykam, autor ma 7 dni na poprawę. Proszę o kontakt na PW. Niedopełnienie wymogu skutkować będzie wygaszeniem tematu.
________________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene