Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Seivoth
Sob 02 Cze, 2012 09:44
System RPG VX - Shikima Kingdom
Autor Wiadomość
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
  Wysłany: Wto 15 Lis, 2011 19:26
System RPG VX - Shikima Kingdom


Gra przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich!


Prolog:
Miłośnicy "super" produkcji nie znajdą tutaj nic ciekawego... Dalej tak uważam. Gra jest nieco kontrowersyjna, co nawet mnie, jako twórcę nieco bulwersuje.

Realia:
Gra toczy się z jednym w Systemowych wymiarów, gdzie rządy sprawują kobiety.
Fabuła jest jak najbardziej liniowa. Jednak kilka z pozoru prostych dylematów tego Uniwersum, pozwoli nam poznać swoisty sposób rozumowania i radzenia sobie z problemami przez postaci występujące w grze. Jedną z głównych bohaterek jest młoda dziewczyna imieniem Oblivia, która rozpoczyna dorosłe życie poważnym sprawdzianem. Jest nim wizyta na zamku królowej Odetty. Wydarzenia których tam będzie świadkiem, oraz wiedza którą posiądzie na zawsze zmienią jej pogląd na otaczającą ją rzeczywistość.

Skrypty:
Jest ich kilka, ale nie czuję potrzeby, aby je wymieniać. Wszystko jest wymienione w opcji Autorzy.

Podziękowania:
AI-RPG, Ozzma, Sabikku, Yoroiookami

Uwaga!
Gra posiada bardzo wysoki wskaźnik ŻENUA. Wszyscy odbiorcy z małym współczynnikiem tolerancji na głupotę proszeni są o nieściąganie gry. Wszystko w niej zawarte należy traktować z przymrużeniem oka.

Przewidywany czas na przejście gry: 2 godziny (+/-)

PS: Zdaje sobie sprawę, że nie napisałam nic nowego. Jednak aby w zupełności zaznajomić się z fabułą, 3eba zagrać :lartarin:

Kilka screenów:
Spoiler:












Linki do pobrania:
Wersja cut :arrow: http://www.mediafire.com/?6xt5xz4j1i3i1bf (18+)
Wersja nieocenzurowana dostępna będzie po wysłaniu PW po pozytywnej weryfikacji wieku.

Wszystkim 18+ życzymy przyjemnej gry!
TagTeam
________________________

 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011 19:40
Chciałabym również dodać od siebie, że znaczek 18+ nie jest ani ciekawą ozdobą, ani chwytem marketingowym. Gra jest nieodpowiednia dla osób niepełnoletnich, ze względu na treści niecenzuralne (przemoc, wulgaryzmy, erotyka). Dziękuję.
________________________


 
 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011 21:10
e tam ja tam zagram sobie tak jak obiecałam :-D muszę przejść chyba, że gra urywa się tam gdzie testy były prowadzone to już przeszłam :-P
________________________

 
 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Sro 16 Lis, 2011 08:54
Testy? 'Nhadi', Ty grałaś może 10 minut ;-) Zagraj, jestem ciekawa Twojej opinii :->
________________________


 
 
 
Kasia13 




Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 24
Wysłany: Sro 16 Lis, 2011 14:03
Przeszłam całą grę. Gra jest niesamowita. Humor miesza się z erotyką. 2 godziny zleciały jak z bicza strzelił. Zaintrygowały mnie losy głównej postaci i jestem ciekawa co dalej...bo niczego tu nie możemy być pewni.Ładna grafa, pięknie dobrana muza, gorące sytuacje, bardzo śmieszne teksty wierszowane i humor sytuacyjny, oraz piękne menu i w grze jak i title. Fajne i zróżnicowane skille, aż chce się je oglądać. Wreszcie w grze zdarza nam się grać różnymi postaciami w różnych ich sytuacjach życiowych - gra się nieprzewidywalnie i ciekawie. Mnie fabuła zaskakiwała, a postać główna i jej losy miłosne zaintrygowały. Pewnie będą różne skojarzenia co do autorek gry w wyniku powstania tego tytułu, ale co tam ludzie warto w to zagrać. Wiem, że dodane są sytuacje erotyczne są gorące, ale autorki poszły na całość czegoś takiego w grach komercyjnych nie ma. Ja z otwartą szczęką skończyłam grę i z tęsknotą stwierdzając - czemu tak szybko się skończyło. Grałam z dwie godziny. Gdybym miała dać tu swoją oryginalną wersję komentarza był by co najmniej 2x dłuższy, ale na razie się powstrzymałam z jego wysłaniem. :-) Mam wrażenie, że niektórzy po prostu mogą być totalnie zaskoczeni realizmem przedstawionych scen i zaszokowani bo cóż gra się sprowadza do wiadomego. Mi się ta gra niesamowicie podobała, a sceny erotyczne jak z jakiegoś filmu :D

Spoiler:


Wreszcie - ta gra wydaje się jakimś manifestem przeciw mężczyznom. Cóż wy z nich zrobiłyście :lol2:

O co chodzi z tą cenzurą owocowo warzywną ? :lol2:


Co się stało z główną bohaterką ? Czy da się pokonać napotkane po drodze siostry ?


________________________
Konto szaleńczej wojowniczki
 
 
SaE 





Ranga RM:
2 gry

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 189
Wysłany: Sro 16 Lis, 2011 16:22
Hje hje wiedziałam, że będzie problem z udostępnieniem gry. Moim zdaniem powinno się dać dostęp wszystkim a to już ich sprawa czy w to zagrają, czy nie.

Nawet nie sprawdzałam jak to połączyłyście ^^ Pewnie dodałyście jeszcze wiele świństw lol.
Wypas. Czas żeby forum zmieniło nieco imidż. ^^
________________________
Nie ma śniegu, a na ulicach pełno bałwanów ^^


 
 
 
Unnamed 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 59
Skąd: from Hell
Wysłany: Sro 16 Lis, 2011 19:07
licze na odpowiednie proporcje fantasy i erotyki, a jak beda jeszcze kajdanki to popuszcze ze szczescia. juz sciagam
________________________
Time to Play :!:

 
 
Yaslon 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 33
Wysłany: Sro 16 Lis, 2011 20:11
Kasia13 napisał/a:
Wiem, że dodane są sytuacje erotyczne są gorące, ale autorki poszły na całość czegoś takiego w grach komercyjnych nie ma

Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak "eroge"?

Dla mnie największą wadą są dialogi, wychodzą IMO tragicznie szczególnie, jak próbują być poważne. A podczas scen erotycznych wychodzą przezabawnie, co w połączeniu z tę cenzurą (groszki?!) daje ogromny efekt humorystyczny.
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Pią 18 Lis, 2011 09:10
Yas, gdzieś Ty się dopatrzył 'dialogów, które próbują być poważne'? :co:
________________________


 
 
 
Yaslon 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 33
Wysłany: Pią 18 Lis, 2011 14:22
Może źle to sformowałem, chodziło mi o rozmowy królowej ze swoimi "rycerkami" i podwładnymi, które aż źle brzmią, nawet jeśli ten patos miał być taki z założenia.
 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011 12:24
Cytat:
O co chodzi z tą cenzurą owocowo warzywną ? :lol2:
Stwierdziłyśmy, że skoro gra u3mana jest w różowych kolorach, to przydałoby się dorzucić do tego coś słodkiego i odżywczego przy okazji ^^. Łagodzi to też efekt cenzury. Znalazło się również coś dla miłośników astronomii, nie napisałeś o gwiazdkach :lartarin:
Cytat:
Co się stało z główną bohaterką ?
Co się z nią stało...? Kto grał ten wie ;-) , a przynajmniej może się domyślać.
Cytat:
Czy da się pokonać napotkane po drodze siostry ?
Dać się da! Jednak sprawa ta, wymaga wiele "zachodu".
________________________

 
 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011 14:45
Ciągle zmienia się fabuła, prawie każda postać moją uwagę przykuła. Scenki świetne rozbierane wszystko warzywnie sprezentowane. Dla mnie to gra jest wyczesana pełno tu fantazji każda akcja ciekawie rozegrana. Podoba mi się, że tu nie można spodziewać się niczego, fabuła zakręcona i nie ma końca prostego. Postaci moją uwagę przyciągają , bo ciekawe historie i przygody miłosne przeżywają. To jest dla mnie jedna z najlepszych gier w jakie grałem w tym roku, tak właśnie się powinno makerować - w amoku. Czekam niecierpliwie na kolejne epizody ta gra prędko nie wyjdzie z mody XD. Liczę na nowe sexi skille zakręcone i bardzo erotyczne akcje odprawione.
To wspaniała i odważna giereczka za ten wyczyn do autorów idzie pochwałeczka. NA kolejne części zacieram ręce bo mnie wciągnęły postaci w sukience XD Gdybym miał określić gatunek tego dzieła była by to fantastyczno-magiczna-warzywna-erotyczno-komediowa epopeja. XD
 
 
Unnamed 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 59
Skąd: from Hell
Wysłany: Nie 27 Lis, 2011 11:36
Na cale szczescie nie popuscilem. szkoda ze nie bylo kajdanek a tylko kilka lightowych sytuacji. nie wiem po co jest 18+ bo i tak jest cenzura? to jak sex z gumka! ograniczylyscie facetom troche przyjemnosci, nie wiem czy to bylo dobrze przemyslane! Fabularnie gra to perelka, swiat rzadzony przez kobiety przypomina motyw z seksmisji, ale w waszym wydaniu jest duzo ciekawszy. Czuc ze swiat zyje a jego mieszkancy sa specyficzni wystarczy pogadac z kilkoma w miescie. Dobre jest to, ze jest kilka niedopowiedzen wiele osob wyrywa zdania z kontekstu i tylko rozmawiajac z kilkoma postaciami mozna to jakos poskladac w calosc. Walka jest ladna ale niepotrzebna. rozumiem, ze jest dodatkiem aby ktos nie zarzucil ze to nie gra rpg. dziewczyny od poczatku kozacza co calkiem dobrze im wychodzi i nawet pasuje do ich stylu bycia. shikima zabrala mi ponad 2 godziny i nie zaluje. Sklamalbym gdybym nie powiedzial ze gra nie miala tego czegos bo kilka godzin po jej przejsciu dalej sie nad nia zastanawialem. to w koncu oblivia zyje czy nie?! na koniec wywodu dodam ze najlepszy moment w grze to znalezienie zdjecia z torturowanym replikatorem. brawa!
gre ogolnie polecam fanom hentai'ow i nie tylko. Mocna 5! czekam na drugi epizod!
________________________
Time to Play :!:

 
 
Preki 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 12
Skąd: Siedlce
Wysłany: Czw 01 Gru, 2011 18:43
Hm... nie mogę ściągnąć. W połowie, czy jakoś tak, przerywa mi ściąganie z Waszego serwera.
 
 
 
SaE 





Ranga RM:
2 gry

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 189
Wysłany: Czw 01 Gru, 2011 18:58
Elo, megaupload nie działa tobie?
________________________
Nie ma śniegu, a na ulicach pełno bałwanów ^^


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene