Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Seivoth
Sob 02 Cze, 2012 10:44
System RPG VX - Shikima Kingdom
Autor Wiadomość
Yaslon 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 33
Wysłany: Czw 01 Gru, 2011 19:10
sorry:cenzored:
Ostatnio zmieniony przez Ayene Wto 06 Gru, 2011 09:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SaE 





Ranga RM:
2 gry

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 189
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011 12:24
Zamieściłyście jednak shikimię jako cut version ^^ Może lepiej. Teraz poczekamy na te masy komentarzy lol
________________________
Nie ma śniegu, a na ulicach pełno bałwanów ^^


 
 
 
Ozzma 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Stumilowy Las
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011 13:01
Powinno być jak w outrze, chyba że zmieniłyście i je?
________________________
 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011 16:48
Grając w wersję okrojoną miałam okazję przejść ją od początku do końca i wychwycić parę błędów, które od razu zostały poprawione. Odczucia wobec niej mam pozytywne i wiele razy zatrzymywałam się na jakimś zdarzeniu by się pośmiać - nie wszyscy rozumieją tego typu żarty - a scenki wręcz boskie :-D Pozostaje jednak mi przejść jeszcze pełną wersję. Pozdrawiam.
________________________

 
 
 
 
Theron 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 37
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011 12:22
Tak sobie wczoraj włączyłem, przeszedłem i... nawet ciekawa gra ( ito nie tylko przez sam pomysł sanctum coś tam (czy jakoś tak) :D ) choć nadal nie wiem co się z 4 oryginalnymi siostrami stało :D
________________________
Pomyśl, o czym myślisz i przemyśl czy warto sobie zajmować tym czas
 
 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Czw 22 Gru, 2011 13:16
Heh, dzięki za taki wysyp komentarzy! Tak się sraliście z tą grą, niektórzy wypłakiwali oczy i pisali, czemu mi to robicie, co ja wam zrobił(am)… Teraz wiem, że takich odbiorców 3eba traktować z przymrużeniem oka… oczu… No dobra, z zamkniętymi oczyma. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas na grę, i zechcieli skrobnąć choć zdanie w temacie.

PS: Ciekawa jestem tylko, czy pewne mądre przysłowie w tej sytuacji będzie miało rację bytu…
________________________

 
 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Nie 25 Gru, 2011 16:48
Hejterstwo może wynikać z niezrozumienia prezentowanych treści. To gra dla dorosłych i młodsi jej po prostu nie zrozumieją i nie będą się przy niej do końca dobrze bawić niezależnie od ilości cenzury nałożonej na gierkę.
 
 
MMS-S3 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 7
Wysłany: Nie 25 Gru, 2011 23:48
Zaraz, moment - po co ten censor?
Pozwólcie ludziom samym wybierać, jak będą spędzali wolny czas, czyli w co będą grali :->
 
 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Pon 26 Gru, 2011 21:11
Jeszcze moja ocena. Jak na gierkę erotyczną dla dorosłych w klimacie RPG z dużą dawką hardkorowego humoru w tym śmiesznych wierszyków gra spełnia rolę i robi dobre wrażenie. Szkoda, ze druga połowa nieco gorsza, (bo już poprowadzono inne postacie i je trochę mało rozwinięto), ale i tak 7+/10...słyszałem, że ma powstać kontynuacja...było by spoko ;p Więcej zbokolstwa i więcej głównej bohaterki ;p (moja osobista ocena 9/10.)
 
 
Rambo 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 35
Skąd: Wietnam
Wysłany: Pon 02 Sty, 2012 14:18
Po noworocznym leczeniu kaca wziąłem się za shikimę. Fabułka jest zakręcona jak wietnamczyk z beczce. Muzyczka raz taka, raz owaka w każdym bądź razie daje radę. Trochę męczyłem się na walce z moją śliczną SaE, ale za 3 podejściem dałem radę 8-) . Zaskoczyło mnie zupełne odwrócenie sytuacji w połowie gry, ale to na plus. Przyznam, że parę razy się zgubiłem, ale i tak jakoś mi się udało skończyć shikimę. Jest to gra pełna żenującego humoru, pewnie dla młodych odbiorców jest on niezrozumiały. Scenki xxx mmm... :-P to po części musiało być z życia wzięte. Teraz już wiem, że nic nie wiem :mrgreen: . Ogólnie shikima kingdom to jedno wielkie g ó w n o, podoba mi się :cool2: .
Oby tak dalej żołnierze! Liczę na kontynuację. Nie wiem tylko czemu dalej zastanawiam się nad tą grą :-? CZołem
________________________

 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Sob 07 Sty, 2012 18:41
Aż miło po3tać sobie od czasu do czasu tak miłe komentarze. Jesteście tacy "fspaniali" :lartarin: . Znowu pada kwestia kontynuacji. Jeśli nie będzie takich głupich gęsi, co wpierw pepsi-colą jakie to one pokrzywdzone nie są, ze względu na brak dostępu do tematu... Uff... ^^ To pewnie kontynuacja nastąpi. W sumie tylko "kminię", czy warto się produkować dla takiej garstki osób. W końcu i tak większość ma to głęboko w poważaniu. Niemniej "dziękófa" za komenta sis&bros ;-)
________________________

 
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Czw 19 Sty, 2012 17:13
Zacząłem już dawno grać w Shikime, ale mimo wszystko Rambo ma rację. Jako młodszy widz nie zrozumiałem jaki ma przekaz ta gra do tej pory. Nie przeszedłem jeszcze, więc ten komentarz jest pisany na ślepo. Jednak kiedy przejdę grę, napiszę kolejny komentarz, nie na ślepo. Mimo wszystko zgadzam się z Rambo, że młodszy widz(w tym ja) nie zrozumie tej gry. Pozdrawiam :przytul:
________________________

 
 
Talmidah 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 03 Lut, 2012 23:14
Mogę prosic o reupload ? :oops:
Jak wiecie pobieranie z Megaupload nie jest już możliwe. ~
________________________

 
 
Cyklop 




Nagrody:
UFT3 Winner

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 54
Skąd: ???
Wysłany: Sob 04 Lut, 2012 12:37
Tu masz inny host http://www.mediafire.com/?6xt5xz4j1i3i1bf
 
 
Talmidah 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 04 Lut, 2012 14:05
Dziękuję bardzo :->
________________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene