Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
The Drakath Dragon Return
Autor Wiadomość
Diablo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 155
  Wysłany: Wto 29 Lis, 2011 19:11
The Drakath Dragon Return


Od Autora:
Gra jest zupełnie inna pod względem technicznym od jedynki. Moje umiejętności wzrosły.PS szukam testerów Beta.

Fabuła:
Gra opowiada o Garthir'ze (bohaterze pierwszej części gry). Wiele lat po zdobyciu przez niego pańswa Dragonshaje i podbiciu stolicy ludzie, którzy nie chcieli służyć Drakath'om (rasie demonów połączonych z ludźmi), pokonali najeźdźców i podbili ich. Garthira od razu chcieli zabić, ale on uciekł na wyspę. Według pradawnej przepowiedni : "Nadejdzie nie człowiek i nie demon, który ocali lud, który kochał...". Czy to znów będzie nasz bohater?Przekonasz się grając!

Fabuła opisuje początek gry i nie przedstawia akcji w przyszłości, więc narazie nie oceniajcie fabuły!!!

Screeny:

Spoiler:




Demo:
Demo nie zawiera prawie wogóle fabuły. Jest to wstęp do rozpoczeńcia gry. Fabuły proszę jeszcze nie oceniać, a podana wyżej jest na podstawie dema. Demo nie zawiera niektórych miejsc ze Screenów gdyż to pierwsza wersja.

Demo 1.0
________________________



 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011 19:26
Czyli, jak rozumiem, dajesz nam screeny lokacji, których nie ma w demie i fabułę, która... fabułą nie jest... No i w demku tejże nie ma również. De facto dajesz nam demo z mapami?

Skoro fabuły nie oceniać, to przystąpię do screenów:
1. Okna na wysokości pierwszego piętra? Że WTF? Od kiedy to wchodząc do domu najniższe okno masz dwa metry nad głową?
2. Drzewa rosnące na betonie, dziury w betonie wykopane wyglądające jak wykopane w ziemi i nagrobki piaskiem podsypane. Podłoże nijak nie pasuje. Drzwi zasłaniają okna.
3. Palmy i (?)Dęby rosnące obok siebie? Obiad na trawie? Ale dobra, nie czepiam się...
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Diablo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 155
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011 19:33
Angius napisał/a:
Czyli, jak rozumiem, dajesz nam screeny lokacji, których nie ma w demie i fabułę, która... fabułą nie jest... No i w demku tejże nie ma również. De facto dajesz nam demo z mapami?

Skoro fabuły nie oceniać, to przystąpię do screenów:
1. Okna na wysokości pierwszego piętra? Że WTF? Od kiedy to wchodząc do domu najniższe okno masz dwa metry nad głową?
2. Drzewa rosnące na betonie, dziury w betonie wykopane wyglądające jak wykopane w ziemi i nagrobki piaskiem podsypane. Podłoże nijak nie pasuje. Drzwi zasłaniają okna.
3. Palmy i (?)Dęby rosnące obok siebie? Obiad na trawie? Ale dobra, nie czepiam się...


Nowego demo nie daję, bo nie mam testera i byłoby pełno błędów. Chciałem tylko poinformować, że pracuję nad grą. Ocen jeszcze nie chcę, bo muszę poprawić to i owo.
Ale miłe komęty dla zachęty są mile widziane.

1.To nie beton tylko czarny-szary piach.
2.Palmy - no co?To wkońcu wymyślona kraina.Gdyby była prawdziwa to byś się czepiał palm czy smoków?
3.Zasłaniające okna drzwi - wkońcu to zniszczona krypta ...
4.Okna - nie wiem co ci nie pasi.nikomu wcześniej nie przeszkadzały okna.
________________________



 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011 19:36
1. Skoro to czarny/szary piach, to dlaczego po wykopaniu nagle w magiczny sposób stał się beżowy?
2. Napisałem, że się nie czepiam, taka była twoja wizja...
3. Zrób w domu okno i do połowy zasłoń je futryną drzwi :kable:
4. W tym temacie wypowiadam się pierwszy, więc nie wiem, o kim wcześniej mówisz...
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Diablo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 155
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011 19:40
Angius napisał/a:
1. Skoro to czarny/szary piach, to dlaczego po wykopaniu nagle w magiczny sposób stał się beżowy?
2. Napisałem, że się nie czepiam, taka była twoja wizja...
3. Zrób w domu okno i do połowy zasłoń je futryną drzwi :kable:
4. W tym temacie wypowiadam się pierwszy, więc nie wiem, o kim wcześniej mówisz...



Nie czytałeś wyżej? Post jest tylko informacją, a posty pod tematem mają być opinią na temat czy myślą, że gra wypali! Czy to PEŁNA WERSJA aby ją już oceniać? To tylko początek długiej drogi do stworzenia gry.
________________________



 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011 19:45
Czyli mam rozumieć, że to post, na który należy odpisywać "Wypali"/"Nie wypali"?
Skoro dajesz temat do zapowiedzi, to licz się z tym, że przyjdzie ktoś taki jak ja i wytknie błędy, chyba od tego jest to forum, nie? Ktoś wrzuca grę, ktoś inny pisze "to jest źle, to jest źle, to też popraw", autor poprawia i gra staje się lepsza.
Cytat:
Czy to PEŁNA WERSJA aby ją już oceniać?

A od kiedy to oceniamy tylko pełniaki, huh?
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
tracersgta 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 45 razy
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 612
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011 19:52
Hehe... Najlepsze te drzwi które zasłaniają okna :-P ... Poćwicz mapperstwo... No i logiki trochę :kable:
________________________
I'm a tiger! I roar. I hunt, I climb, I eat, I wash, I sleep!

Gość, jeżeli pomogłem daj "Pomógł" ;-)
 
 
 
Zazombik 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 19 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 120
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011 21:26
Cytat:
który ocali lud, który kochał
:kable: u mojej pani z podstawówki miałbyś 0 :-)
Screen 3- po znaku interpunkcyjnym dajemy spację.
________________________



 
 
Diablo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 155
Wysłany: Sro 30 Lis, 2011 15:36
Thx ortografię poprawię.
Mapki też. Mam prośbę!
Szukam testera!

Cytat:
który ocali lud, który kochał


sorrki. to przez to ,że się spieszyłem z pisaniem ;)

spoko nie załamujcie się! to nie pełna wersja a nawet tak dobry makerowiec jak np. CrasheR lub Squall się czasem myli.
(broń boże wam myśleć, że porównuje się do nich.ja jestem w makerze cienki w porównaniu do nich a przecież się dużo uczyłem)
________________________



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene