Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Aerith is Gone!
Autor Wiadomość
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
  Wysłany: Sro 14 Gru, 2011 23:12
Aerith is Gone!


Wracałem właśnie do domu, tak dawno nie widziałem Aerith.
Gdy wszedłem do środka zobaczyłem czarnego maga, który porywał moją ukochaną.
Zrozumiałem, że muszę ją uratować.
Nadszedł czas ... Jestem Cloud i uratuję moją ukochaną Aerith !


Rada:
1. Zwiedzaj dokładnie mapki.
2. Zbieraj pieniądze.
3. Zdobądź 7 maksymalny lvl.

(Ostatni boss ma 6000 HP!)


Spoiler:







Aerith is Gone! Easy Version, to jak sama nazwa wskazuje wersja łatwa mojej gry konkursowej. Zawiera nową lepszą grafikę postaci FF, drugi sklep (po arenie), główny boss posiada o połowę mniej HP (z 12k na 6k), mamy pomocnika imieniem Zack.
Zachęcam do zagrania i skomentowania mojej pierwszej ukończonej gry.



GRA ZAWIERA PODSTAWOWE RTP !

Download:
________________________



 
 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011 18:09
Gra jest... Prosta :lol2:
Sam grałem w wersję normalną i ubolewałem nad ogromną ilością złota którą traciłem po arenie, więc to jest plus.
Z Zackiem czasami jest za prosto. Czaasami po prostu wystarczy otoczyć bossa z dwóch stron i się leczyć używając umiejętności. ;-)
Uważam że jednak jest zbyt prosta. Mogłeś zrobić coś trudniejszego, bo przeszedłem bez wyświetlenia się Gameovera :lol2:

Ogółem: 6.5/10
 
 
 
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011 18:59
Gra jak napisalem jest wersją easy. Pierwotnej wersji chyba nikt nie ukończył. Po za tym była robiona na konkurs, a nie jako oficjalna gra.
________________________



 
 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Sob 17 Gru, 2011 19:47
Gra mi się zwiesiła jak przytrzymałem shift.
To znaczy na pierwszej scence...Ona nie może się skończyć, bo naciśnięcie shifta ją zmieniło i zablokowało w jakiś sposób XD


Wyraźnie pisało żeby nacisnąć shift by pobiec więc wcisnąłem XD Zamiast pobiec scenka się zepsuła i trzeba było resetować gierkę.



Udało się w końcu zagrać nie naciskając nic na scence. W scence działa system walki, więc można np: lutować mieczem XD Niestety wywaliło mnie z gry jak nacisnąłem na raz a i s.

Spróbowałem ponownie :lol2:

O co tu chodzi to tak naprawdę trudno powiedzieć. Na pewno chodzi o ratowanie jakiejś dziewczyny, ale gdzie jesteśmy i po co ją ratujemy i skąd wiemy gdzie iść i kim ona jest i kim w ogóle my jesteśmy kim jest porywacz, po co ją porwał to nie wiadomo. XD Fabuła naprawdę XD


Zacząłem grać. Dostałem las i pełno wilków, więc przebiegłem las bez walki i dobiegłem do bossa. Rozwalił mnie. Nie dostatecznie szybko go lutowałem. XD


W kolejnej próbie znów dobiegłem do bossa, ale lutowałem go dostatecznie szybko I GO ROZWALIŁEM XD W następnej planszy dostałem to samo, ale było bardzo ciemno i już nie miałem ochoty powtarzać tego samego tylko w ciemnościach, bo ledwo co widziałem.

Fabuła niejasna w ogóle, postaci też xd Gra to taki bieg przed siebie unikając walk, by uratować jakąś dziewczynę...tyle...

Kolejny raz widać słychać i czuć, że gry na konkurs powstają bez zaangażowania wg. mnie w klimat i opowiadaną historię ;p Możecie teraz zagrać i sami ocenić może się wam spodoba. Ja odebrałem tę grę jako serię poziomów, które trzeba przebiec unikając walk, by w końcu uratować dziewczynę. Ot wzięty gotowy skrypt poustawiane eventy na liniowych mapach i dołożone jakieś scenki ot gra...Nudno z deka ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene