Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Christopher Vail: Black Story
Autor Wiadomość
Christo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 88
Skąd: Londyn
Wysłany: Nie 25 Gru, 2011 20:59
Christopher Vail: Black Story
Christopher Vail

Black Story



Wprowadzenie:
Straciłem projekt single i multi "Christopher'a Vail'a: Zagadka Zaginionego Berła", przed wrzuceniem do neta. Próbowałem go odwzorować, lecz nie udawało mi się to, więc stworzyłem nową, lecz trochę podobną historię.

Fabuła:
Jest rok 1893. W wiosce Allai jest coraz gorzej. Nowa władza chce podporządkować sobie wszystkich, lecz nie wszyscy się poddali. Powstała grupa buntowników próbujących obalić nowe rządy. Przywódcą wszystkich był Dragoni, młody chłopak, który ma dziedziczyć tron. Gdy Christopher Vail Senior siedział na skraju mostu i rozmyślał dlaczego żyje zjawia się Dragoni i mówi, że czas wszystko odmienić i wysyła Vail'a na misje uprowadzenia. Po wszystkich wydarzeniach rodzina Vail'ów ukrywała się w katakumbach lecz Christopher Vail Junior postanowił wyjść na świat. Wtedy zaczyna się wieczna ucieczka.

Screeny:




Data wydania:
Na razie dużo nie powiem na temat pełnej wersji, ponieważ sam nie wiem kiedy ją wydam. Na pewno nie w tym roku, tylko w 2012. Natomiast demo może dam w sylwestra jak się wyrobię, a po screenach widać, że jeszcze dużo pracy nad dopracowaniem szczegółów, postaci oraz fabułą. W starym projekcie pracowałem nad multi, ale zrezygnuje w tym.
 
 
 
Virandar 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 69
Skąd: z Polski :P
Wysłany: Wto 27 Gru, 2011 23:12
Hm... Jak dla mnie mapki są troszkę niedopracowane. Fabuła niczego sobie, chociaż musiałem dobrze się wczytać, aby ją zrozumieć. Bardzo mi się podoba NeoFace(chyba tak się nazywa ten skrypt), chodzi mi o styl wypowiedzi, nie w ramce tylko tak jakoś ciekawiej. Wracając jeszcze do map, czy cały czas mapy będą miały taki szary kolorek? Więcej się wypowiem gdy zagram w demko. Powodzenia.
 
 
Christo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 88
Skąd: Londyn
Wysłany: Sro 28 Gru, 2011 15:34
Nie będzie cały czas w czerno-bieli. Zobaczymy też inne kolory :D. Mroczny klimat też zostanie wprowadzony jak w starym projekcie.
 
 
 
Diablo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 155
Wysłany: Nie 04 Mar, 2012 18:58
Cóż mogę powiedzieć? Jesteś po prostu jednym z Guru makera na tym forum i tyle:) Zagram na 100%!
________________________



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene