Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Nie 15 Sty, 2012 21:17
Miasteczko Nowoczesne 4 i Miasteczko Nowoczesne 4-2
Autor Wiadomość
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 08 Sty, 2012 19:49
Wait, wait, WAIT! A niby czemu odciągam nowych? Cytujesz moment kiedy mówiłem żebyś się douczył. Powiedz co w tym złego :-/
 
 
 
Mateusz SSJ8 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 46
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 09 Sty, 2012 13:56
Finwe napisał/a:
Cytujesz moment kiedy mówiłem żebyś się douczył. Powiedz co w tym złego :-/


Jeśli perłą mappingu jest jego brak płynności, to ja wolę robić mapping na poziomie gniota.
Teraz robię Underground Sewer pierwszy akt. A w sequelu rozdział 8 zatytułowany "Spoko-i-nie"
________________________
Ryzykując, że zrobisz super gniota, możesz zrobić super hit lub super gniota.
 
 
 
Halabastra 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 7
Wysłany: Sro 11 Sty, 2012 22:50
Wymyśl może coś swojego a nie bierzesz wszystko z Green Levithan
 
 
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Sro 11 Sty, 2012 22:55
Ja w to nie grałem i nie zagram, gdyż moim zdaniem nie opłaca sie w ogóle pobierać.
________________________



 
 
 
kalix3.14 



Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 0
Wysłany: Sro 11 Sty, 2012 23:30
Genialne pomysły na fabułę i fajne muzyczki w starym stylu.
Słaba grafika. Człowieku masz głowę zrób hit. Jesteś genialny.

Trolle Wypier***ać. Nie jesteście w stanie zrozumieć genialności pomysłów w tej grze sądząc po waszych wypowiedziach, a bierzecie się za ocenianie gry, w której sobie pograliście screeny...Znajdźcie sobie jakieś forum dla przedszkolaków i powymieniajcie się obrazkami.
MateuszSSJ8 masz zarąbiste pomysły na wątki. Podoba mi się motyw z niedziałaniem artefaktów jeśli nie masz praw firmy tworzącej gry, z której artefaktów używasz. Świetne pomysły jest masa takich rzeczy w tej grze. Ogólnie jednak wrażenie psuje odstraszające zestawienie kolorów między planszami a menusami, ale często same lokacje też mogły by być bardziej zrozumiałe dla gracza np: wnętrza powinny mieć jasno pokazane drzwi do których można sie pokierować nawet jak to wnętrze jest tylko na filmiku. Wystarczy żeby na pierwszy rzut oka było jasne co prezentuje dane miejsce. Jeśli to pokój wystarczy dać jakiś stolik krzesła dywan, drzwi i może obrazek na ścianie ? Nie musi być ładna grafika wystarczy żeby była zrozumiała na pierwszy rzut oka.

A te trolle do minecrafta, albo do obory. Wiocha zawistne ludziki, wiocha...
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Sro 11 Sty, 2012 23:36
Rozumiem, że jesteś multikontem Mateusza? Bo nikomu normalnemu ta gra się nie podoba.
Nie wiem jednak co chciałeś przekazać nam tą wypowiedzą. Do kogo było to trolle? Do obory...?
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012 00:18
Cytat:
A te trolle do minecrafta, albo do obory.
Wiocha zawistne ludziki, wiocha...


Na forum tylko AI-Smak-Tech-Kasia tylko tak bardzo nie lubiła Minecrafa. Czyżby kolejne konto ?
________________________



 
 
 
kalix3.14 



Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 0
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012 02:28
Nikt normalny nie będzie tolerował jak inni oceniają grę po pozorach. To świadczy tylko o głupocie. Niejedna ciekawa gra ma grafikę nienajwyższych lotów. Przecież po za grafiką ta gra ma całkiem ciekawe wątki. Bardziej by tu pasowała grafika jak z jakiejś starej konsoli utrzymana w jednym klimacie, ale o tym że grafika to problem to już każdy wie. Jednak ocenianie gry jako całości pod kątem screenów to jest naprawdę wyraz głupoty. Minecraft ? Wszyscy w to grają. Dlaczego mam nie lubić Minecraft ?
 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012 06:18
Hmmm... Jak rozumiem na konsoli też były normalne grafiki z XP?
Ok, dobra. Podaj CHOCIAŻ JEDEN dobry pomysł na fabułę.
A teraz ludzie zrobię coś strasznego grając w tą grę...

@EDIT: Jestem zawiedziony bo obie gry nie chcą iść.
Przy pierwszym instalator się wiesza a w drugim...
Brakuje pliku!
Koleś, co ty miałeś z tą aktywacją? :shock:
Nie wiem po co bo nic nie pisząc aktywowałem.
Następnie wybrałem imię... I wywalił ten error...
 
 
 
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012 08:15
kalix3.14, jestem ciekaw jak ty w to zagrałes skoro instalator jest rozwalony, a w drogiej części brakuje pliku ;)


Po za tym jakie ciekawe wątki moze miec ta gra, skoro koles dopiero zapowiedział 4, a wczoraj powiedzial, ze planuje wydać 6 xD Albo ma tak super rozbudowaną fabułę, albo jedzie na ilość z gownianymi gierkami. Masz rację grafika to nie wszystko, ale w przypadku tej gry jest tak duża ilość negatywnych ocen, ze nawet nie chce mi się jej pobierać.
Raczej tak wiele osób nie moze sie mylić... :ehe:
________________________



 
 
 
Squall 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 107
Skąd: Ogród Balamb :P
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012 08:47
kalix3.14 napisał/a:
Nikt normalny nie będzie tolerował jak inni oceniają grę po pozorach. To świadczy tylko o głupocie. Niejedna ciekawa gra ma grafikę nienajwyższych lotów. Przecież po za grafiką ta gra ma całkiem ciekawe wątki. Bardziej by tu pasowała grafika jak z jakiejś starej konsoli utrzymana w jednym klimacie, ale o tym że grafika to problem to już każdy wie. Jednak ocenianie gry jako całości pod kątem screenów to jest naprawdę wyraz głupoty. Minecraft ? Wszyscy w to grają. Dlaczego mam nie lubić Minecraft ?


Ja też gram czasami w minecrafta i co? Ale skoro wrzuca koleś grę na forum to musi się liczyć z różnymi opiniami :-) Prawda? Publikujesz coś to licz się z tym że komuś się to nie spodoba - proste. O co ta cała awantura...
________________________

 
 
Axer 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43
Skąd: się biorą n00by?
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012 09:43
Powiem tak: Gra ujdzie w wielkim tłoku, ale fabuła i własne chary dosłownie leżą. Sonic i Naruto? A co ma murzyn do bawełny? Zupełnie bez sensu. Jak rysujesz postacie, to możesz użyć w GIMP-ie filtra HSV, który nadaje takie "prowizoryczne" cieniowanie. Gra na jakieś 4/10. To tyle z mojej strony.
PS Skoro jesteś dobry w Ruby, to może jednak zainteresujesz się robieniem modów do Minecrafta?
 
 
kalix3.14 



Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 0
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012 12:30
Ech fabuła jest świetnie przemyślana i zaskakująca. Postaci też mają swój własny klimat. Koncepcją gry jest umieścić kilka postaci z gier w jednym tytule i to jest fajne. Jasne, że to jest jakaś ciekawa koncepcja. Jedynym problemem jest wygląd otoczenia i kolorystyka. Najbardziej nie pasują te zielono niebieskie spirale na tle okna wiadomości.
 
 
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012 13:11
kalix3.14, Skoro tak stawiasz sprawę to polecam Kingdom Hearts. Znajdziesz tam wiele postaci disneya w jednej grze. Fabuła świetnie przemyślana :lol2: Może i tak, jeżeli ktoś lubi połączenia typu Mario i Alcatraz z Crysisa 2 xD
________________________



 
 
 
kalix3.14 



Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 0
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012 15:15
Crasher. To jest niezależna gierka, którą nie robi setka ludzi tak jak w twoim przykładzie, ale jedna osoba.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene