Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Sro 26 Wrz, 2012 12:05
Karcianka
Autor Wiadomość
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 21:02
noruj - zwyczajnie nie mam ochoty się kłócić.
 
 
leon2585 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 21:40
noruj napisał/a:
nie musiałeś dawać aż tak dobitnego przykładu, że nie potrafisz prowadzić dyskusji


Noruj, może nie jestem od ciebie starszy, ale nie obchodzi mnie to w tej chwili.
Jaki ty masz człowieku problem? Yoro jest miły, robi dla nas karcianke żebyśmy mogli się z czegoś pośmiać. Jeśli masz jakiś problem dotyczący tego że czasem się bawimy, to nie musisz patrzeć na ten temat, jeśli ci się nie podoba, to proszę wyjdź i nie wracaj (chyba, że ochłoniesz) bo nikt nie ma na tym forum zamiaru się kłócić. Ba, jeśli ci się tu nic nie podoba, to w końcu po coś nasi kochani admini zrobili przycisk "Wyloguj". Tak ciężko zrozumieć, że jak się coś nie podoba, to nie trzeba wyjawiać tego całemu światu i mać pretensje? Geez

Leon2585
________________________

http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=7332
Spoiler:


Witaj Gość.
Jestem Hubert. Mam 12 lat (2000) i projektuje gry w RPGM :)

Moj I Projekt: Lost Life (Postep na 10.07.2012)

Demo: Skonczone.

Pełniak 12%

Fabuła: 25%

Jestem początkujący, ale postaram się, by gra wypadła jak najlepiej ;)

 
 
 
lolek 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 34
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 22:10
noruj napisał/a:
Lol, Yoro ale nie musiałeś dawać aż tak dobitnego przykładu, że nie potrafisz prowadzić dyskusji, zamknięcie tematu było nad wyraz wymowne.


Noruj. Nie widzę powodu byś miał prowadzić dyskusje z kimś, kto tej dyskusji z Tobą prowadzić nie chce. Widocznie nie okazałeś się dostatecznie dobrym partnerem do dyskusji skoro siejesz bezpodstawnym pesymizmem na temat gry, która się wszystkim podoba. Do tego ten projekt dopiero powstaje i nie widzę powodu byś truł o tym, aby Yoro tej gry nie robił, ("bo nie umie i się nie zna"), ponieważ finalny kształt projektu nie jest znany.

Skoro Ci się projekt nie podoba to napisz, że nie jesteś zadowolony i zajmij się czymś innym.
________________________
ignorowani: master miller; Han Solo; Justin Biber
 
 
master miller 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 107
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 22:39
Noruj wszedł w trudny okres dojrzewania, wybaczcie mu jego bulwers :)

Dziewiczy wąsik, te sprawy :D
________________________
<----- Kliknij
 
 
leon2585 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 23:03
*Solo Lee* napisał/a:
Skoro Ci się projekt nie podoba to napisz, że nie jesteś zadowolony i zajmij się czymś innym.

TRUTH! Zgadzam się z tym co napisałeś, również jestem takiego zdania.
________________________

http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=7332
Spoiler:


Witaj Gość.
Jestem Hubert. Mam 12 lat (2000) i projektuje gry w RPGM :)

Moj I Projekt: Lost Life (Postep na 10.07.2012)

Demo: Skonczone.

Pełniak 12%

Fabuła: 25%

Jestem początkujący, ale postaram się, by gra wypadła jak najlepiej ;)

 
 
 
lolek 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 34
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 23:23
leon2585 napisał/a:
Jaki ty masz człowieku problem? Yoro jest miły, robi dla nas karcianke żebyśmy mogli się z czegoś pośmiać. Jeśli masz jakiś problem dotyczący tego że czasem się bawimy, to nie musisz patrzeć na ten temat, jeśli ci się nie podoba, to proszę wyjdź i nie wracaj


Też się zgadzam z tym co Ty napisałeś. Dobry styl załatwiania sprawy, podoba mi się. :faja:
________________________
ignorowani: master miller; Han Solo; Justin Biber
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 23:29
Nie żebym się czepiał, ale Yorek powiedział, że nie wie, czy to zrobi w makerze, bo ma małe doświadczenie, więc nie wiem dlaczego nazywacie to projektem :-P

Ale projekt to projekt, więc nie bierzcie tego za prowokacje czy coś, tak tylko się zaciekawiłem :->
Ja nadal czekam na nowe karty Yorek :shock:
________________________

 
 
lolek 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 34
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012 01:43
Feniks napisał/a:
Nie żebym się czepiał, ale Yorek powiedział, że nie wie, czy to zrobi w makerze, bo ma małe doświadczenie, więc nie wiem dlaczego nazywacie to projektem


Nie musi być maker - może być pdf :faja:
________________________
ignorowani: master miller; Han Solo; Justin Biber
 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012 14:27
Oj dzieci, dzieci. Master Millerku, twoje zaczepki są słabe naprawdę, okres dojrzewania mam dawno za sobą.


Cytat:
Jaki ty masz człowieku problem? Yoro jest miły, robi dla nas karcianke żebyśmy mogli się z czegoś pośmiać. Jeśli masz jakiś problem dotyczący tego że czasem się bawimy, to nie musisz patrzeć na ten temat, jeśli ci się nie podoba, to proszę wyjdź i nie wracaj (chyba, że ochłoniesz) bo nikt nie ma na tym forum zamiaru się kłócić. Ba, jeśli ci się tu nic nie podoba, to w końcu po coś nasi kochani admini zrobili przycisk "Wyloguj". Tak ciężko zrozumieć, że jak się coś nie podoba, to nie trzeba wyjawiać tego całemu światu i mać pretensje? Geez


Nie wiem kto was tego dzisiaj uczy, że wyrażenie własnych poglądów, opinii i krytyki to "kłócenie się". Motyw "jak się nie podoba to wyjdź" oczywiście jest stary jak świat i raczej nie świadczy dobrze o człowieku wygłaszającym takie poglądy. Yoro powininen być raczej zadowolony z tego, że ktoś traci czas na konstruktywnym krytykowaniu jego pracy, niż z tego, że kolejny dzieciak z ultimy napisze " SupER!! " podniecony tym, że jego nick widnieje na jednym z obrazków. Na tym polega dyskusja, a Yoro pokazał, że nie potrafi jej prowadzić. Na moje argumenty odpowiada "śmiesznymi" tekstami o kucykach i "na wspólnej".

Cytat:
Widocznie nie okazałeś się dostatecznie dobrym partnerem do dyskusji skoro siejesz bezpodstawnym pesymizmem na temat gry, która się wszystkim podoba.

Lolz. Co to ma do rzeczy, że coś się podoba wszystkim? Nie od dzisiaj wiadomo, że to co się podoba wszystkim ma zwykle zaniżone standardy, ale o nie o tym. Wróć do tematu i przeczytaj co napisałem o kartkach i co mi się w nich nie podoba, bo widzę, że wnioski wysuwasz sobie jak to się mówi - z dupy.
Cytat:

Do tego ten projekt dopiero powstaje i nie widzę powodu byś truł o tym, aby Yoro tej gry nie robił, ("bo nie umie i się nie zna"), ponieważ finalny kształt projektu nie jest znany.

Lolz. Czy ja mówiłem autorowi, żeby zaniechał projektu? Oceniłem jeden, jedyny aspekt kart, a mianowicie większą trafność w opisie kart do danych osób. Aspekt wizualny nawet pochwaliłem, ale widzę, że nie wszyscy dorośli do prowadzenia rozmowy i wolą zamknąć temat, a potem burzyć się, że no ''jak to Ci się nie podoba to sobie idź. ''
Ciao.
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012 14:59
noruj napisał/a:
Nie wiem kto was tego dzisiaj uczy, że wyrażenie własnych poglądów, opinii i krytyki [blah blah blah] Ciao.
Didn't read, lol
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
Ostatnio zmieniony przez Amelanduil Pią 06 Lip, 2012 19:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012 19:41
Lol, śmiechłem.
Nie mam więcej pytań.
 
 
master miller 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 107
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012 19:42
Noruj szukasz dziury w całym po prostu. Takie przypierdalanie się w myśl zasady, że tylko krytyka pomaga, choćby o %#?*.
________________________
<----- Kliknij
 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012 19:49
Ja nie szukam dziury w całym, ale lubię dyskutować i wymieniać się różnymi poglądami i śmieszy mnie takie zachowanie.
Skrytykowałem aspekt kart, Yoro obraził się, fochnął, zamknął temat (blokując przy okazji okazje innym do wypowiada się) i jedyne co potrafi powiedzieć to wkleić obrazek facepalma. No błagam. xD
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012 19:53
Szkoda słów, więc ponawiam -> :kable:
 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012 19:55
Yoro, czekam na JAKIKOLWIEK argument w tej sprawie, bo naprawdę się ośmieszasz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene