Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zapowiedź gry "Real people's hearts"
Autor Wiadomość
dorian112 



Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 9
  Wysłany: Pią 28 Wrz, 2012 19:54
Zapowiedź gry "Real people's hearts"
Wstęp:
Spoiler:


Jest to moja pierwsza gra w programie rpg maker vx, liczę się z dużą krytyką i oceną proszę mnie nie oszczędzać i mówić bez skrupułów.
Gra posiada 34 oryginalne przedmioty mające zastosowanie do tego dochodzi 20 broni ,15 pancerzy 20 Umiejętności Typu:Kowalstwo,Alchemia,Rzemiosło... reszty dowiecie się w grze fabuła będzie miała zwroty akcji nie będziecie wstanie się domyślić jak się skończy




Postacie:




Mirito Ingali

Dośc odważna osoba posiadająca:poczucie humoru, wyczucie czasu jest otwarta i szczera .Skłona do filozofowania miała za sobą trudne dziecinstwo zawsze towarzyszu mu jego pięcioletnia siostra Selina Ingali .W walce jest sprytny nie zawsze probóje walczyć posługuje się mieczem długim cięzkim jedno ręcznym.




Selina Ingali

Tchórzliwa,uparta i płaczliwa posiadająca:troskliwość i radość zawsze chodzi ze swym misiem którego często tuli jak się boi,lubi wszystkie zwierzątka często nie rozważna i lekko myślna.W walce jest słaba często trzeba ją bronić ale wiadomo to jeszcze dziecko,posługuje się sprawnie tarcza przyczym ma mały krótki sztylet.



Katrin Monozaki
Miła Wybuchowa dziewczyna która lubi czasem pozżędzić posiadająca:Promieny Uśmiech i Zdonlnośc negocjacji, często się wstydzi swoich małych wad i zalet.W walce zachowuje się jak nie poskromiona i dzika bestia posługuje się czarami i także cięzkim łukiem.

Fabuła:
Spoiler:


Akcja rozpoczyna się 5 listopada 1973 roku w którym rozpoczynamy opowieść jako młody chłopak który ma 21 lat,z rodzinnych przyczyn chłopak musiał udać się do wioski swoich krewnych wszystko jest spokojnie po paru chwilach okazuje się coś nie tak że ludzie tutaj są nie mili,skąpi,zażarci "każdego by utopili,ograbili lub bóg wie co jeszcze",okazuje się to że za sprawą dziwnego nagrobku ludzie zachowuje się dziwnie czy nasz młody bohater rozwikła sprawę czy mu się to uda?



Skrypty:
Spoiler:


Inventory Limited
Item Target





Screen:
Spoiler:

Pokój Jednego z bohaterów:


Karczma:


Wioska

 
 
PaC 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 61
Skąd: z pod wodospadu
Wysłany: Sob 29 Wrz, 2012 08:12
A więc tak:
Zaczne od map, mapy są puste i czasami źle zrobione (i za duże) np.ten stół czy lada w karczmie ma tylko górę a nie ma dołu :D No i jeszcze Atak klonów 0.0
Co do fabuły to jest średnia ale jak na pierwszą gre to dość pomysłowa xD Przynajmniej nie zabija się 10 raz demona która chce władać światem i ktoś go już zabił dzierżąc pradawny amulet od bogów. W opisie postaci jest trochę błędów, ale ogólnie zapowiada się dość dobrze :]
Nie wiem czy zagram (może jak poprawisz mapki...) no i ocena to tak 4,5/10 na zachętę xD
________________________
Obecny tajny projekt:
 
 
makerowiec64 




Preferowany:
RPG Maker 95

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 181
Skąd: się tu wziąłem?
Wysłany: Nie 30 Wrz, 2012 15:13
Pokój:Radzę ci wypełnić mapki jakimiś szafami,oknem czy czymś innym.
Karczma:O jejku,co się stało z tym stołem?! :-P
Wioska:Ona jest ładna.Poza tym:
Cytat:
probóje
pisze się:"próbuje",
bo to wyszło jakby boje czy bójki były pro :mrgreen:
I daj do tekstu trochę znaków przestankowych...
Tyle.
________________________
99 % świrów czyta mój podpis z ręką na myszce.
Nie odchylaj ręki - jest już za późno :haha:

Wiem,to mogłem zrobić w większym rozmiarze.Przypatrz się bardziej!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene