Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Sob 28 Sty, 2012 07:57
Edycja swoich postów
Autor Wiadomość
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 20:15
A tak naprawdę wielki problem poprosić moda o edycję postu? jakoś nie widzę potrzeby możliwości edycji.
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 20:27
A dlaczego miałoby jej nie być? To na prawdę dziwne, że jest zablokowana, bo jakoś nie widzę, żeby ktoś spamował czy coś. A z resztą, to na ogół ci co tak atakują to nie wiedzą, że jest opcja "Edytuj". Było kilka takich przypadków.
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 22:02
A wcale nie kilka codziennie trafiają mi się osoby, które nie umieją użyć opcji edytuj, a poza tym ja nie widzę przeszkód jak ktoś mi pisze na pv by edytować jego posta i zmienić coś, więc nie widzę powodu by to wprowadzać i tylko zaśmiecać mi czy adminom skrzynkę "obrazkami" bo on mnie obraził i edytował. Jest zablokowane i dobrze.
________________________

 
 
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 22:05
Tak jak napisał Vrona.
Czy widziałaś ostatnio jakąś "akcję", gdzie gość kogoś obraził?
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 22:12
Nhadala napisał/a:
A wcale nie kilka codziennie trafiają mi się osoby, które nie umieją użyć opcji edytuj, a poza tym ja nie widzę przeszkód jak ktoś mi pisze na pv by edytować jego posta i zmienić coś, więc nie widzę powodu by to wprowadzać i tylko zaśmiecać mi czy adminom skrzynkę "obrazkami" bo on mnie obraził i edytował. Jest zablokowane i dobrze.



Wystarczy napisać na pw w jakim temacie i ewentualnie numer postu, chociaż to jest niepotrzebne, gdyż administrator widzi Historię edycji :ehe:
________________________



 
 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 22:15
Po tym jak zbanowano kilku uspokoiło się póki co, co jednak nie oznacz, że takie sytuacje nie będą miały miejsca, ale przed tym jak banowano była sytuacja z tematu, gdzie ty sam dostałeś ostra i kilku jeszcze, więc nie mów, że nie ma takich sytuacji. Wystarczy, że ktoś komuś napiszę "dosadną" krytykę i zacznie się najazd słów cenzurowanych kropkami, albo pisanych tak by cenzura ich nie wychwyciła, a później wystarczy edytuj i ja przecież nic takiego nie napisałem. Chcecie edytować proszę moje pv zaprasza, ale póki co skorzystało z tego niewielu, a jakoś nie robiłam im problemu.
________________________

 
 
 
 
CrasheR 




Pomógł: 123 razy
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 22:17
Chyba nie czytałaś mojej wiadomości...

Cytat:
administrator widzi Historię edycji :ehe:


Więc nic takiego nie przejdzie...
Cytat:
a później wystarczy edytuj i ja przecież nic takiego nie napisałem.
________________________



 
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 22:20
Właściwie coś w tym jest, bo taki może się wypierać i będzie trzeba mu udowodnić, albo nie wiadomo co takiemu odbije. Jak na to spojrzeć z tej strony, to przez to administracja, szczególnie Sei i Ayene mogliby mieć więcej roboty. Mimo wszystko takie przypadki są rzadkie, więc nadal jestem za.
________________________

 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 22:25
Czytałam, tylko to da im więcej roboty niż obecnie mają. Bo będą musieli sprawdzać czy edycja postu miała miejsce i później wystawić odpowiednie upomnienie czy ostra, a jak wiemy chcemy ich odciążyć od pracy, by np. Ayene mogła pracować nad skryptami, a nie zajmowała się sprawami "bo on edytował", czy SeI zamiast pracować nad grą jakoś nie widzę by przesiadywał na forum i sprawdzał każdą edycję postów czy sytuację, w której miała ona miejsce. Nikt do tej pory nie próbował kontaktować się z pomocą (z wyjątkiem tak licznej grupy, która mieści się na palcach jednej ręki), by edytowali ich pierwszego posta i jakoś do tej pory pisaliście nowe wiadomości. Moim zdaniem jedynie pisanie do moda czy pomocy wam powinno wystarczyć, ale nikt z was nawet ani razu nie napisał, więc nie możecie nawet wspomnieć, że próbowaliście i się wam nie podoba tego typu rozwiązanie. Z wyjątkiem Feniks nikt z tego tematu się ze mną nie kontaktował by edytować swojego posta.
________________________

 
 
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 23:05
Feniks, co się ma wypierać? Admin widzi i już...
Nhadala, ja piszę do Ayene w sprawię edycji posta.

Z resztą, zawsze można włączyć opcję "Raportuj", pozwalającą na zaraportowanie postu do moderatora.
Ty mogłabyś dostać prawa do podglądu historii edycji, więc Ayene, czy Sei, nic by nie musieli robić.

@BTW:
Równie dobrze można kogoś zbluzgać i wygasić post. Wychodzi praktycznie na to samo.
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 23:13
O! Właśnie, można raportowanie zrobić! I czujność z moderatorów i pomocników przechodzi po części na zwykłych użytkowników. :)
Czyli tutaj też można ulżyć stróżom Ultimy. :>
________________________
 
 
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 18:21
Melvin, Masz za słabe argumenty, by przekonać mnie do swojej racji, to że nie ma to ostatnio miejsca nie oznacza, że nie będzie miało :) a z wygaszeniem postu, to nie to samo :), Edycje przeprowadzisz szybciej, jak wygaśnięcie postu ;d, ale to nie o to tu chodzi, prawda jest taka, że było by dużo i nie zdrowo, tak jak mówi Nhadala, Moderatorzy bardziej by mieli 2 razy więcej roboty jak mniej , gdyby ktoś edytował dane posty w celach ukrycia swoich złych słów na przeciętnego użytkownika, i nikt nie kontaktuje się, by edytować jakiś post, i nagle potrzebna wam edycja swoich postów :), jak dla mnie zły pomysł, który nie powinien wchodzić w życie :)
Tylko nie wyjedźcie zaraz z Demokratycznym głosem ludu :roll:
 
 
Melvin 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1063
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 19:50
Bardock18, więc tak. Napiszę co o tym myślę i poprę argumentami.
To forum jest dość małe, więc i aktywnych userów też nie jest dużo. Jeśli jednak znajdzie się, załóżmy 1 troll na 200 użytkowników, to i tak mało. Natomiast na innych forach - choćby forum przema, edycja postów jest możliwa i przydaje się do wielu sytuacji. Np napisałem jakiś post a pod nim dostałem odpowiedź. Żeby nie spamować nowym postem, edytuje mój poprzedni i dodaję dopisek "@DOWN:" i piszę wiadomość do gościa niżej. Rozumiem, że jeśli się chce takie coś dodać, też piszemy do modów? To co, że trafi się np 10 userów, którzy będą atakować w postach innych? To i tak bardzo mało. Z resztą to śmieszne i dziecinne, edytowanie posta po tym jak się kogoś zbluzgało. Jestem na naprawdę wielu forach i na żadnym nie zaobserwowałem, zmiany treści obraźliwego posta. Może dla tego, że praktycznie nikt tak nie robi, bo jak już wspomniałem, dowodzi to tylko głupoty usera i jego dziecinności, skoro wiadomo, że admin i tak wie jakich zmian dokonał. Na prawdę nie rozumiem dlaczego edycja jest wyłączona. To trochę śmieszne, bo wygląda tak jakby ktoś się bał, że nagle wszyscy zaczną atakować innych a potem edytować. Jeszcze raz podkreślam, iż nie spotkałem się z tego typu zachowaniem. Owszem, widziałem jak ktoś kogoś obraził a potem dostał bana, ale mu to wisiało, bo było to jego chyba 200 któreś multi, więc... No ale odbiegam od tematu.
Druga kwestia jest taka, że skoro brakuje moderatorów do sprawdzania "poprawności" posta, może by kogoś zatrudnić? Skoro brakuje, należy zasilić grupę. A jest sporo użytkowników nadających się na tą robotę. Czekamy na odpowiedź SeI'a...
________________________
MelvinClass:
Spoiler:

 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 19:56
Melvin napisał/a:
A jest sporo użytkowników nadających się na tą robotę.

Co masz przez to na myśli? :roll: Ja tu tylko sprzątam. :roll:
________________________
 
 
 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Sob 28 Sty, 2012 07:57
Temat przekazany do rozstrzygnięcia.

Zamykam.
________________________

 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene