Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Sob 05 Maj, 2012 20:24
Fabuła-Ocencie:)
Autor Wiadomość
Freed 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 4
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012 09:41
Fabuła-Ocencie:)
Witam. wracam po 2,5 roku przerwy (pod nowym nickiem, anonimowość:))
Proszę was o to , żebyście ocenili krytycznym okiem moją fabułę. Podpowiedzcie co można zrobić . Od razu napiszę ze błędy w interpunkcji itd bd naprawiał później :)
Peace!


Alaeria. kraj z nieprzebytymi lasami pelnymi zwierzyny , rozleglymi plaskowyzami i lakami.Zamieszkuje go wiele ras, z Ludzmi na czele.
Nimfa Avaera, Opiekuje sie krajem w zaskakujaco skuteczny sposób i jest uwazana w niektórych stronach swiata za bóstwo.
podobno ma w posiadaniu artefakty o wielkiej mocy, nikt jednak nie wie o nich wystarczajaco duzo, ten temat jest owiany tajemnica .Czasem zjawia sie w róznych stronach swiata ,szybko znika. .Jednak od paru miesiecy sluch o niej zaginal a mieszkancy zostali sami , bez mocy magicznych artefaktów zapewniajacej wedlug przesadu ochrone Alaerii.
Zlo narasta z kazda chwila i nikt nie wie, co moze go spotkac.
W tym momencie swiat najbardziej potrzebuje bohatera.
 
 
leszekp321 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 49
Skąd: jesteś?
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012 16:25
Ciężko będzie ci to rozwinąć też próbowałem z fabułą tego typu i się nie udało proponuje zmienić też nazwę tej krainy Alaeria na coś innego bo język się plącze ciężko jest coś więcej o tym napisać bo mam mało informacji ale wygląda na to że gra będzie ciekawa jeśli uda ci się to rozwinąć bo to będzie najtrudniejsze (jak dla mnie)
 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012 17:41
Fabuła dobra, minimalnie oklepana.
Weź to faktycznie rozwiń, bo jest całkiem całkiem :-P
 
 
 
Freed 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 4
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012 18:10
wow , dzięki za miłe słówko:) . nie chciałem nic rozwijać za bardzo bo myślę że nie warto dawać wszystko na talerzu. "fszystko" będzie odkrywane w miarę grania, przynajmniej taka moja koncepcja .oczywiście trochę jeszcze rozwinę , to tylko zarys. . Alaeria - nie zmienię chyba ;D juz mam title animowane.xD .dzięki.
 
 
LordVitas 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 115
Skąd: Września
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012 18:57
Fabuła całkiem fajna. Podoba mi się że jest to nimfa a nie jakiś tajemniczy mag. Niestety (wg mojego zdania) znów ratuje się świat. Bardziej, o wiele bardziej podobałoby mi się gdyby "Bohater" pod nieobecność nimfy próbował owe artefakty klepnąć. Ale co tam. Fabuła jak dla mnie dobra.
________________________
...
 
 
Freed 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 4
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012 15:41
ależ bohater wlasnie będzie musiał klepnąc te przedmioty :) ale to ma wyjsc w trakcie gry :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene