Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Nekromatron I
Autor Wiadomość
Diablo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 155
Wysłany: Czw 29 Mar, 2012 18:15
Nekromatron I

Fabuła
Spoiler:

Minęło już parę lat odkąd król Rhobar III wygnał bogów z naszego wymiaru. Podczas gdy był zajęty jednoczeniem Myrthany, Varantu i Nordmaru w Nieznanych krainach powstała cywilizacja. Nie wierzono tam w Innosa czy Beliara, ale wszyscy czcili pożądek Adanosa.
Assasyni pilnowali nekromantów. Nekromanci pilnowali zachowanie assasynów. Ale coś się zmieniło. Wśród assasynów zaczęły krążyć słowa : "On się przebudził, on powrócił". Wielki mistrz opętany przez Niego doznał wizji. Widział jak człowiek - wybraniec Adanosa kończy jego żywot. Wysłał go więc na samobójczą misję bez celu do Smoczej Grani, gdzie bitwę o miasto wygrywał Baaldar Potężny, jednak bohaterowi udało się go zabić. Mistrz nie chcąc dłużej czekać zabił Yarkendara. Nie wiedział jednak, że właśnie przyczynił się do swojej zguby...


Bohaterowie
Spoiler:

Yarkendar (wiem. kojarzy się z Gothikiem od razu) - były assasyn. Został wskrzeszony przez Daemoniusa. Jego celem jest zachowanie równowagi, która została zburzona przez jej pierwotnych strażników


Spoiler:

Daemonium - jeden z ostatnich nekromantów. Ożywia Yarkendara. Jednak jego intencje nie są tak czyste jak się później okaże



Screeny
Spoiler:



Demo

Już w krótce.

Specjalne prośby
1.Mam specjalną prośbę do jednego z guru Rpg Makera na forum, a mianowicie Crasher'a. Proszę wspomóż mnie swoimi boskimi grafikami w razie potrzeby!
2.Szanowni makerowcy! Mam do was wielką prośbę! Wytykajcie mi nawet najmniejszy błąd i bądźcie bezlitośni, bo chcę aby gra się wszystkim podobała! Tylko mam jedną prośbę! Nie czepiajcie się RTP!
________________________



Ostatnio zmieniony przez Yoroiookami Sro 04 Kwi, 2012 15:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Filven 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Kwi 2011
Posty: 30
Skąd: Mielec
Wysłany: Czw 29 Mar, 2012 19:12
Powiem tak na screenach za dużo nie widać, bo głównie menu... Dlaczego dodałeś tylko zdjęcie jednej mapy? Nie za dużo tych okien w budynkach? Jak coś się pali to nie tylko budynki, bo np. wiatr może przenieść ogień na pobliskie drzewa, suchą trawę itp. Chyba że się dopiero rozpala :-)
Fabuła? Dobro i zło to chyba już za bardzo oklepany temat? Niech zgadnę. Bohater na koniec pokonuje wszystkich złych i jest happy end? Chyba że mnie zaskoczysz i się mylę?
Podczas walki nie widać awatara asasyna...
Cóż poczekam na wersję demonstracyjną i zobaczę czy opłaca się czekać.
 
 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 29 Mar, 2012 19:16
Standard - Demo, ocenię.
Screeny ładne, podobają mi się.
 
 
 
kamokeg 



Preferowany:
RPG Maker VXAce

Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 43
Skąd: Włocławek
Wysłany: Czw 29 Mar, 2012 19:20
Gra zapowiada się bardzo fajnie tylko trochę za mało screenów map
________________________
 
 
Diablo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 155
Wysłany: Czw 29 Mar, 2012 19:21
Dorex napisał/a:
Powiem tak na screenach za dużo nie widać, bo głównie menu... Dlaczego dodałeś tylko zdjęcie jednej mapy? Nie za dużo tych okien w budynkach? Jak coś się pali to nie tylko budynki, bo np. wiatr może przenieść ogień na pobliskie drzewa, suchą trawę itp. Chyba że się dopiero rozpala :-)
Fabuła? Dobro i zło to chyba już za bardzo oklepany temat? Niech zgadnę. Bohater na koniec pokonuje wszystkich złych i jest happy end? Chyba że mnie zaskoczysz i się mylę?
Podczas walki nie widać awatara asasyna...
Cóż poczekam na wersję demonstracyjną i zobaczę czy opłaca się czekać.


Wcale nie happy end. Wiem że dobro i zło oklepane ale bohater będzie bardziej strażnik równowagi. I zdradzę że bohater na koniec gry zostanie demonem będzie służył Daemoniusowi :P

Dziękuję za krytykę. Jesteście the best.
________________________



 
 
Filven 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Kwi 2011
Posty: 30
Skąd: Mielec
Wysłany: Czw 29 Mar, 2012 19:25
Doom, No to mnie zaskoczyłeś. Poczekam na demo, a wiesz mniej więcej kiedy je dodasz?
 
 
 
Konfundus 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 39
Skąd: Verra w Helladonie
Wysłany: Czw 29 Mar, 2012 19:43
Hmm... to może ja. Znając się na screenach, mogę tobie powiedzieć, że "nieźle" ci wyszły. Jednakże mógłbyś wrzucić ich więcej. Title, title... no jak title. Skrypty... jak widać... nie widzę XD. Powiedzmy, że cię nie ocenie. Wrzuć więcej troszku map.
 
 
 
Diablo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 155
Wysłany: Pią 30 Mar, 2012 06:59
Wow. Calkiem ladne oceny. Demko wyjdzie dzis albo jutro, bo musze bledy poprawic. Screeny dodam dzis po szkole. Heh. Najbardziej mi brakuje teraz krytyki Angiusa.
________________________



 
 
bobi 



Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 14
Skąd: z UFO
Wysłany: Pią 30 Mar, 2012 13:47
Ciekawa fabuła.
 
 
Diablo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 155
Wysłany: Pią 30 Mar, 2012 13:47
Screeny

Spoiler:



PS. Demo może się opóźnić, gdyż zajmuję się też drugim projektem.
Angius chyba się na mnie obraził, bo widzę krytykę jego we wszystkich tematach tylko nie w moim.

Muzyka
Green Leviatan IV-II
Gothic 1,2
Machinae Supremancy
________________________



 
 
Filven 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Kwi 2011
Posty: 30
Skąd: Mielec
Wysłany: Pią 30 Mar, 2012 16:19
No teraz to po spojrzeniu na screeny można coś powiedzieć.

Doradzę ci coś (chyba dobrze) na 1 screenie widać takie coś: w lewym górnym rogu te skrzynie wyglądają jak by nachodziły na półkę z książkami, więc lepiej postawić półkę w kącie, a pod nią coś.
Tak samo półka z książkami na stołem w prawym rogu. Nachodzi tam na nią skrzynia. Więc lepiej cofnąć ją o kratkę do tyłu dla lepszego efektu.
Las no może być, ale ta rzeka trochę taka kwadratowa. W lasach też występują chyba też pniaki po ściętych drzewach nie? To też mógłbyś tam je dodać.
Pytanie. Korzystasz tylko z podstawowych RTP?

Ogólnie to dobrze ci ta gra wychodzi. Czekam na demo.
 
 
 
Diablo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 155
Wysłany: Pią 30 Mar, 2012 16:25
Bledy poprawie. Demko wrzuce w najblizszym czasie. Tak korzystam z rtp ale jak powiedzialo wielu madrych ludzi : Rtp nie jest zle. Sorry za ortografie, pisze z fona.

EDIT:

Pierwsze demo. Podejrzewam masę błędów. Oceńcie sami. PS Fabuła dopiero się będzie rozwijać i występuje w niej nawiązanie do serii Gothic i Arcania. Oto nowości, które wprowadzić mam zamiar:

-Nie liniowa fabuła (min 2 różne zakończenia)
-Misje poboczne
-Podróże między światem zmarłych a światem żywych
-Nekromancja

Nekromatron I Demo PL
________________________



 
 
darkengrand 



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 35
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012 16:41
Spk. Nikt nie pisze. Powiedzcie czy warto grac.
 
 
 
Diablo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 155
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012 18:32
A może ty ocenisz grę Valdali?
________________________



 
 
Filven 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Kwi 2011
Posty: 30
Skąd: Mielec
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012 18:55
Hmm na początku te napisy nie powinny być na czarnym tle, albo na jakimś innym?
Ten mistrz mówi z jego głowy, kosmosu czy coś?
Combinacja? Dlaczego nie Kombinacja?
Bieganie po dachach? Dobra może być. Przecież to jest assasino-nekromanta.
Dlaczego ci "strażnicy" atakują tylko jak jestem do nich twarzą?
Skąd on się tu wziął i co to się w ogóle pali? Dlaczego naszym celem jest ten Smoczy Lord?
Po zabiciu tego Lorda, cofam się do tyłu po murze i znowu wyskakuje "Zaatakuję go z góry".
Nie za dużo tych strażników? Dlaczego jak jeden mnie zaatakuje to bije mnie dwóch:?:
Bije sobie strażników i nagle bum gra się wyłącza...
O mapingu powiem tak: W niektórych miejscach jest okropny, ale mam nadzieje że poprawisz to w pełnej wersji.
Więcej błędów nie chcę mi się wymieniać, poczekam na poprawioną wersje dema, lub na pełną wersje gry.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene