Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Legenda Smoków
Autor Wiadomość
godlo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012 18:03
Legenda Smoków
Legenda Smoków


Fabuła/Opis:
Spoiler:

Dawno, dawno temu toczyła się nie ustronna walka ludzi ze smokami. Na ziemi również byli potężni magowie, ale tylko dwóch było najpotężniejszych, którzy potrafili kontrolować smoki. Jeden z nich chciał za pomocą smoków władać światem a drugi chciał pokoju. No i pewnego dnia stoczyli walkę, każdy z nich władał jakieś smoki jeden te bardziej złe a drugi te bardziej dobre, bo nie wszystkie smoki były złe! Walkę wygrał ten dobry, który za pomocą pradawnej magii, umieścił wszystkie smoki w krysztale i gdzieś umieścił na ziemi, zły mag zginął a ten dobry poświecił się, gdyż umieszczając smoki w krysztale musiał poświęcić swoje życie...

Mija 2000 lat od wojny ludzi ze smokami i po tym jak czarodziej zapieczętował smoki. W tych czasach ludzie nie wierzą w smoki, mówią, że jest to bajka tylko dla dzieci.

Nasz Bohater żyje sobie spokojnie z siostrą i Mama, we wsi. Pewnego dnia chłopca zaczepia jakieś człowiek mówiąc mu, że wioskę zaatakuje jakiś smok, lecz nasz bohater nie wierzy w smoki. Nieznany człowiek mówi nam, że mamy uciekać, bo tylko ode mnie zależą losy tego świata, ale chłopiec nie wierzy i idzie do mamy. I tak jak przewidział człowiek, smok zaatakował wioskę i zabił jego mamę i siostrę i wielu mieszkańców. Nasz bohater opłakuje mamę i siostrę i nagle pojawia się nie znany człowiek i mówi mu, że tylko on może pomścić rodzinę i uratować świat przed złem.



Postacie: Wkrótce! Są w trakcie robienia!

Screeny:
Spoiler:







Muzyka: Jeszcze nie wiem jaka!

Skrypty:
Spoiler:


- Tankentai Sideview Battle System [3.4e] [ATB: 1.2] By Enu
- HUD By Marlos Gama
- Basic Item Quality Colors of Awesome VX v1.1 By Leongon
- Wymagania broni i pancerza by Ayene
- Punkty co poziom By Requiem



Premiera Gry: Nie znana!
Demo: Wkrótce!
________________________
Robię nowy project
 
 
Diablo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 155
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012 18:14
Gra ciekawa. Fabula troche slabo opisana ale czuje ze za slabym opisem kryje sie spk fabula. Screeny bajeczne. Podalbys mi ten hud. Bo swienie zrobiony.
________________________



 
 
Viuu 

Project-Ayus




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012 23:31
Fabuła jest okropnie opisana, a do tego raczej nie jest zbyt ciekawa... Mapki zaś nawet ładne (chociaż to pewnie za sprawą tilesetu), ale ten HUD strasznie to szpeci. Właściwie po co HUD w grze w której nie ma walk na mapie? Nie rozumiem jaki to ma sens...
________________________



Spoiler:



 
 
 
tracersgta 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 45 razy
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 612
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 12:58
Fabuła jest dobra, tylko lepiej by ją opisać... Najbardziej razi stylistyka. Zdania zaczynane od "No i wtedy...", czy wyjaśnienie tego dobra i zua... Jeżeli chodzi o mapping to nie jest najgorzej, ale nie podoba mi się styl domów, czy zamków... Skryptów jest maluuuuuuuutko... Prawie, że nic... Zobaczymy jak to wyjdzie... Oceniłbym zapowiedź na 4/10.
________________________
I'm a tiger! I roar. I hunt, I climb, I eat, I wash, I sleep!

Gość, jeżeli pomogłem daj "Pomógł" ;-)
 
 
 
Vrona 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 236
Skąd: ty się tu wziąłeś?
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 17:16
Wygląda porządnie.Mapy są fajne,a fabuła trochę słaba,lecz ogółem to jakoś stoi.Rób,rób :D
________________________
Pomogłem daj "Pomógł",BIJAAACZ!



 
 
godlo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 30
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 17:55
Darknesss napisał/a:
Fabuła jest okropnie opisana, a do tego raczej nie jest zbyt ciekawa...
Masz racje jest okropnie napisana, lecz jakoś nie potrafiłem jej dobrze napisać.
Darknesss napisał/a:
ale ten HUD strasznie to szpeci. Właściwie po co HUD w grze w której nie ma walk na mapie? Nie rozumiem jaki to ma sens...
Bo z początku był ten system walk na mapie, lecz z niego zrezygnowałem a HUD tak jakoś został i chyba zostanie...
tracersgta napisał/a:
Jeżeli chodzi o mapping to nie jest najgorzej, ale nie podoba mi się styl domów, czy zamków...
Mogę Cie prosić dokładnie co się nie podoba? Przecież domek jak domek drzwi i okna i to wszystko...
tracersgta napisał/a:
Skryptów jest maluuuuuuuutko... Prawie, że nic...

A ile ma być tych skryptów? 20? 50? może 100? Planuje na pewno dodać "dziennik zadań" i może jeszcze jakiś.

Dzięki za opinie i proszę o dalsze komentowanie. :-)
________________________
Robię nowy project
 
 
tracersgta 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 45 razy
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 612
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 18:07
godlo napisał/a:

tracersgta napisał/a:
Jeżeli chodzi o mapping to nie jest najgorzej, ale nie podoba mi się styl domów, czy zamków...
Mogę Cie prosić dokładnie co się nie podoba? Przecież domek jak domek drzwi i okna i to wszystko...


Domy kwadratowe, okna postawione niesymetrycznie, zbyt duży dom, a więc na ścianach się wydaje, że jest pusty...

godlo napisał/a:

tracersgta napisał/a:
Skryptów jest maluuuuuuuutko... Prawie, że nic...

A ile ma być tych skryptów? 20? 50? może 100? Planuje na pewno dodać "dziennik zadań" i może jeszcze jakiś.


W moim projekcie jest 25 skryptów i gra nie jest zbytnio urozmaicona...
________________________
I'm a tiger! I roar. I hunt, I climb, I eat, I wash, I sleep!

Gość, jeżeli pomogłem daj "Pomógł" ;-)
 
 
 
Konfundus 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 39
Skąd: Verra w Helladonie
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 19:26
Hmm... mapki nie podobają mi się pod pewnym względem... czy oni naprawdę tak się starali nad drogami? Są one jakoś kwadratowe. Nie oceniam na razie.
 
 
 
Viuu 

Project-Ayus




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 20:06
godlo napisał/a:
Masz racje jest okropnie napisana, lecz jakoś nie potrafiłem jej dobrze napisać.

Ogólnie jest kiepska, spróbuj napisać ją jeszcze raz. Tym razem tak, aby zaciekawiła kogoś. Postaraj się ukryć niektóre fakty, by nie była tak oczywista. Myślę, że właśnie to powinieneś teraz zrobić... no i usuń tego HUD'a, jak tak bardzo chcesz jakiegoś mieć to poszukaj ładniejszego czy coś :P

Po za tym widzę, że niektórzy oceniają gry po ilości skryptów... -.-
________________________



Spoiler:



 
 
 
godlo 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 30
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012 17:20
Prace nad grą trochę wstrzymały, ale nie długo znów ruszą. Nie długo pojawi się trochę zmieniona fabuła. Pozdrawiam :D :-)
________________________
Robię nowy project
 
 
overhill 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 55
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012 19:51
Podoba mi się mapping, trzyma poziom.
Rób, rób. ;-)
________________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene