Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Lunatera: Lies of the Moon
Autor Wiadomość
Viuu 

Project-Ayus




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012 15:58
Cóż, jak pewnie wielu z was wie (pisaliśmy na SB), straciliśmy jakieś 30% gry. Jest to wina Amcia (pierwszy raz mogę to powiedzieć z czystym sumieniem).
W każdym razie, od tamtego czasu ("niefortunnego" usunięcia całego folderu z grą) nie zrobiliśmy nic... Zwyczajnie nie mieliśmy jak, Amcia przez długi czas nie było, a jak wrócił to nie mieliśmy czasu robić gry bo trza było się uczyć do poprawki... (pochwalę się, że zdałem bo dziś miałem, Amciu ma jutro, liczmy na to, że zda).
Cóż, więc wygląda na to, że od czwartku (30-tego) zaczynamy pełną parą przywracać dane które straciliśmy i robić dalej, by móc wydać jak najszybciej możemy. By jeszcze bardziej przyśpieszyć prace, przyjęliśmy nową osobę do grupy i przy okazji zaciągniemy do roboty resztę naszej grupy (tak, wcale nie jesteśmy dwu-osobową grupą, po prostu reszta się opie***la, do tej pory tylko my cokolwiek robiliśmy).
Tak więc Prolog wydamy jakoś Wrzesień/Październik tego roku. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie tak jak trzeba i nie będzie więcej problemów ^ ^

Pozdrawiamy,
Ekipa Project-Ayus
________________________



Spoiler:



 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012 18:16
Tak już bywa przy pracach drużynowych :aww: Ach ten Amciu :roll: Mam nadzieję, że szybko odtworzycie utracone dane. Powodzenia w dalszym tworzeniu.
________________________


 
 
 
aragorn7015 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 186
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012 17:51
Czy projekt upadł?
A co do gry, to świetne mapki, fabuła zaciekawiająca, Opis świata też fajny, ale najbardziej podoba mi się logo (Gratuluję Viuu)
Spoiler:

Całkiem ciekawa ta mapa :D

________________________
Jeśli pomogłem, daj
Spoiler:

POMÓGŁ



Uwielbiam się bawić na zdarzeniach w VX-ie... Więc jeśli masz jakieś pytanie jak coś zrobić na zdarzeniach to napisz. Jeśli będę wiedział to odpowiem
 
 
 
Viuu 

Project-Ayus




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012 18:20
Jakie ty straszne rzeczy piszesz. Oczywiście, że nie upadła. Po prostu zagonić Amcia do roboty jest ciężko.
Chociaż ostatnio nie jest tak źle, idzie całkiem sprawnie.
Jeśli dobrze pójdzie to może nawet w tym roku wydamy ten prolog :P
________________________



Spoiler:



 
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013 20:34
Update!
Od ostatniego posta minęło trochę czasu. Jesteśmy już dość blisko ukończenia prologu, hurra! Fakt, trochę ten Amel jest nieproduktywny, biorąc pod uwagę ile ten temat już tu stoi :roll: . Mamy jednak nadzieję, że nie będzie problemów ze zrobieniem Chaptera I szybciej, bądź co bądź najtrudniej jest zacząć to wszystko.

Ważna wiadomość!
Szukamy beta testerów! Final Deadline ukończenia gry narzuciliśmy sobie na 18.01. Po ukończeniu prac nad grą oddamy ją do użytku beta testerom, aby mogli ją przetestować, wyeliminować ewentualne błędy i podzelić się z nami swoją opinią. Beta testy będą trwały do 25.01.
Mamy już kilku beta-testerów, lecz uważamy że przydałaby się nam ich większa liczba. Prosimy nie robić spamu w temacie, zgłoszenia do testów przysyłajcie przez PW do mnie lub Viuu. Przede wszystkim szukamy osób kompetentnych, które potrafią rzetelnie testować gry, a nie po prostu chcą sobie zagrać w to wcześniej :lol2:

Przejście prologu... obstawiam na 2-3 godziny, ale prawdę mówiąc nie mam pojęcia, ile to może faktycznie zająć.

stay tuned~
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Domilos 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 62
Wysłany: Sro 30 Sty, 2013 22:40
Jak tam idzie wam tworzenie? Amciu się obija?
 
 
bluemike 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 23
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 13:48
A tak na marginesie: kim jest amciu jeśli można wiedzieć, kiedyś mówiło się u mnie tak na jedzenie :D ?

Ładnie projekt się zapowiada, więc czekam na ukończenie.
 
 
makerowiec64 




Preferowany:
RPG Maker 95

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 181
Skąd: się tu wziąłem?
Wysłany: Wto 12 Lut, 2013 19:38
Amciu to szanowny Amelanduil! :-)
________________________
99 % świrów czyta mój podpis z ręką na myszce.
Nie odchylaj ręki - jest już za późno :haha:

Wiem,to mogłem zrobić w większym rozmiarze.Przypatrz się bardziej!
 
 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013 19:41
No i co z Lajsami...? :-x CeGre...! Nał :lartarin:
________________________

 
 
 
Viuu 

Project-Ayus




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013 21:02
Taa... też chciałbym już to wydać...
Gdyby to tylko ode mnie zależało...
________________________



Spoiler:



 
 
 
logarytm 



Dołączył: 01 Mar 2013
Posty: 11
Wysłany: Pią 01 Mar, 2013 13:50
Kiedy komuś zależy bierze projekt w swoje ręce i nie szuka wymówek, ale tworzy. Tutaj imo PROJEKT jest w stanie pozostawionym na pastwę losu i porzucony, a jego autorzy się pogubili choć może się mylę, ale to mało prawdopodobne - ja przeważnie się nie mylę...chcę się mylić, bo pograł bym w to, ale szczerze wątpię, że kiedykolwiek to wpadnie w moje łapska. Zwykle robieniu "ambitniejszej" zapowiedzi przyświęca inny cel niż ukończenie gry, a kiedy zaczynają się wymówki z takiej zapowiedzi nie powstają gry i jest to już dobrze mi znana i często spotykana kwestia.


Nie bójcie się krytyki jeśli naprawdę kończycie choć to demko dzięki komentarzom będzie można wiele poprawić...(po co ja to w ogóle piszę xd)
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Pią 01 Mar, 2013 14:44
Kolejny znak, że stanowczo powinenem zabrać się do roboty!
Bardzo powoli idzie, fakt ._. gra powinna być już skończona, a to faktycznie przyznaję się z mojej winy tak się nie dzieje T^T
Jednak zapewniam, że krok po kroku, mozolnie i ślamazarnie coś robimy, projekt dalej jest w trakcie tworzenia, nie porzuciliśmy go.

Aż się do roboty zabiorę, w końcu piątek i takie tam... W przypadku Viuu to nie wymówka, bo to faktycznie nie tylko od niego zależy, projekt grupowy w końcu ^ ^
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Viuu 

Project-Ayus




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 01 Mar, 2013 21:46
logarytm, powiem tylko, że raczej się mylisz. Choć nie dziwię się temu, że tak sądzisz, po tym co odwalamy nie trudno o taką dedukcje. Ale mogę cię zapewnić, gra wyjdzie. Dopóki Amel nie zwariuje i nie pousuwa wszystkiego to wszystko będzie dobrze. Choć prace idą wolno (uwierz, zmusić go do roboty to niemały problem), to grę cały czas robimy (przynajmniej ja cały czas coś tam skubie... tylko że nie wszystko jestem w stanie zrobić sam).

A...
Nie boimy się krytyki... I nie będziemy dawać projektu w formie "dema" (czyli jak to już pisałem w "tucie" - alpha), bo mamy swoich testerów.
________________________



Spoiler:



 
 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Nie 03 Mar, 2013 13:33
Cytat:
Taa... też chciałbym już to wydać...
Gdyby to tylko ode mnie zależało...

To niedobrze, gra zapowiada się smakowicie, a wy chcecie zagłodzić Moi na death... :lartarin:
________________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene