Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Seria z RPG Makera
Autor Wiadomość
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012 14:56
Mógłbyś po prostu zrobić do tego osobną serię. :ehe:
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012 15:08
Tyz prowda :-D
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012 16:36
Dzięki za wytknięcie błędów. W komentarzach masz kilka odpowiedzi na nie. Ale proszę wstrzymaj się z publikacją kolejnych odcinków z Dragon Tale dopóki nie wydam demka/pełniaka (dam cynk), gdyż ta wersja którą masz ma prawdopodobnie pewien bug związany z uciekaniem z walk który może spowodować zwieszkę gry (naprawione w wersji deweloperskiej).

Co do różnic w nazwie folderu/gry to oryginalnie miała się nazywać "Dragon Story: Tale of the Lizard King", ale okazało się że jest już gra na iPada nazwana Dragon Story, więc deczko tytuł zmieniłem.
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012 16:55
Ok, ok. Zresztą, wyrzuciłem grę z "Porażek", stworzyłem osobną playlistę. Szczerze to nie wiem, skąd wzięła się w moim magicznym folderze o.O
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
kijbejsbal 



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 0
Wysłany: Sob 01 Gru, 2012 21:08
Nie no ta gra. XD Smok i ma za zadanie likwidować myszy z zamku dla smoków ? Po co smokom zamek w ogóle. WTF MEN, a skoro to Smoki dlaczego miały by się przejmować myszami XD Design jest nieprawdopododpodobnie kiczny ponieważ cały sposób urządzenia wszystko jest typowo ludzki i ociera się o bandę naćpanych ludzi w strojach smoków, a nie prawdziwe smoki. Zastanówmy się przecież smoki wymagają innych warunków do życia. Niech taki kichnie i wszystko pójdzie z dymem. Tego rozwiązania nie usprawiedliwia przejęcie prawdziwego zamku, bo smoki są większe od ludzi hello...



Dlaczego smok decyduje się wypuścić więźnia, a posłusznie biegnie łapać myszki XD
Czy gdy król kazał mu lizać językiem WuCetki to też by poleciał natomiast poproszony przez gościa skazanego na wieszak, by zabił króla zgodził by się ? Wygląda na to, że tak XD

Tak ma wyglądać Story of great Lizard ? XD


Angius ty spaliłeś to robisz sobie jakieś jaja. Dlaczego wczytałeś sejwa, by grać jeszcze raz ten sam nudny motyw z łapanie myszy to nie było fajne jak Tom and Jerry, ale oglądania czesania się szczotką do zębów. To było słabe. Nie rób 2x tego samego co już pokazałeś. Po za tym dobre rób dalej, ale sprężaj się rób więcej. Nie wiem czy chcę oglądać dalej tego knotka, bo idzie złapać depry. Poleć jakieś leki lepsze na kolejny odcinek. Boje się, że będę miał koszmary po tym i gatek nie dopierę. Kaszaneksos. Nie powtarzaj grania tych samych motywów wycinaj taki szajs, bo to wkurza jak teletubisie ten motyw. Wiesz O.C.B.
 
 
Omnom 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 18
Wysłany: Sob 01 Gru, 2012 21:41
kijbejsbal napisał/a:
Nie no ta gra. XD Smok i ma za zadanie likwidować myszy z zamku dla smoków ? Po co smokom zamek w ogóle. WTF MEN, a skoro to Smoki dlaczego miały by się przejmować myszami XD Design jest nieprawdopododpodobnie kiczny ponieważ cały sposób urządzenia wszystko jest typowo ludzki i ociera się o bandę naćpanych ludzi w strojach smoków, a nie prawdziwe smoki. Zastanówmy się przecież smoki wymagają innych warunków do życia. Niech taki kichnie i wszystko pójdzie z dymem. Tego rozwiązania nie usprawiedliwia przejęcie prawdziwego zamku, bo smoki są większe od ludzi hello...


Nie mam pojęcia jak można wymagać realizmu (nie mówię o logice) od gier z gatunku RPG czy też pokrewnych.
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Sob 01 Gru, 2012 21:59
Cytat:
Nie mam pojęcia jak można wymagać realizmu (nie mówię o logice) od gier z gatunku RPG czy też pokrewnych.

To są te niepisane zasady gatunku rpg'a... masz z góry przyjęte bazowe charakterystyki ras. Bo czy robiąc kiedykolwiek grę lub pisząc powieść fantasy, nazwał byś rasę karłowatych, muskularnych brodaczy z toporami, pracującymi w kopalniach, elfami? Nie, nazwałbyś ją krasnoludami, bo takie są ogólnie przyjęte zasady RPG. Więc ty mi nie mów o braku logiki czy realizmu.

A, i właśnie, samo pojęcie REALIZMU... nie rozumiecie jednej rzeczy, że ten rodzaj realizmu jest po prostu inny. Nie patrzy się na to, że NIE DA SIĘ ABSOLUTNIE NIE BO NIE rzucać kulami ognia z dłoni, tylko jest to logiczne wytłumaczone. W każdym razie tak być powinno, że coś to zapewnia :roll:
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Omnom 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 18
Wysłany: Sob 01 Gru, 2012 22:45
Amelanduil napisał/a:
Cytat:
Nie mam pojęcia jak można wymagać realizmu (nie mówię o logice) od gier z gatunku RPG czy też pokrewnych.

To są te niepisane zasady gatunku rpg'a... masz z góry przyjęte bazowe charakterystyki ras. Bo czy robiąc kiedykolwiek grę lub pisząc powieść fantasy, nazwał byś rasę karłowatych, muskularnych brodaczy z toporami, pracującymi w kopalniach, elfami? Nie, nazwałbyś ją krasnoludami, bo takie są ogólnie przyjęte zasady RPG. Więc ty mi nie mów o braku logiki czy realizmu.


Lis chytry a sowa mądra?
Odtwórcze bawienie się schematami dla samych "żelaznych" zasad jest dla mnie co najmniej nudne. Oczywiście nie chodzi mi o podany przez Ciebie przypadek ale kto zabroni mi, dajmy na to, przedstawienie ogólnie przyjętych "dobrych" postaci jako "złych" i odwrotne?

[quote="Amelanduil"]
Cytat:
A, i właśnie, samo pojęcie REALIZMU... nie rozumiecie jednej rzeczy, że ten rodzaj realizmu jest po prostu inny. Nie patrzy się na to, że NIE DA SIĘ ABSOLUTNIE NIE BO NIE rzucać kulami ognia z dłoni, tylko jest to logiczne wytłumaczone. W każdym razie tak być powinno, że coś to zapewnia :roll:


O to właśnie mi chodziło. Ważna jest ogólna logika świata przedstawionego oraz zależność przyczynowo-skutkowa a nie realizm.
 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Czw 06 Gru, 2012 18:22
No i jest czwartek, a odcinka nie ma...
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 02:24
Dammit. Będzie. Będzie. Jutro. :-P
Nie mogę zwieść, zwłaszcza, że dziś zobaczyłem na stronie kanału to:
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Nie 09 Gru, 2012 17:49
Cytat:
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 02:24

Angius napisał/a:
Dammit. Będzie. Będzie. Jutro. :-P


Naprawdę?
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Sro 12 Gru, 2012 18:14
Jest nowy odcinek (:omgomg:)
http://youtu.be/MITRmvlUQ5U
Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy, to jest bowiem... Tfu! No oglądać po prostu :-P
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
aragorn7015 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 186
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Czw 13 Gru, 2012 15:41
Hawken się pobiera :D Nie słyszałem o tej grze nigdy, dopiero dzisiaj usłyszałem od Ciebie :P Mam nadzieję że będzie fajna...

[ Dodano: Czw 13 Gru, 2012 15:42 ]
Jeszcze tylko 9 minut :D
________________________
Jeśli pomogłem, daj
Spoiler:

POMÓGŁ



Uwielbiam się bawić na zdarzeniach w VX-ie... Więc jeśli masz jakieś pytanie jak coś zrobić na zdarzeniach to napisz. Jeśli będę wiedział to odpowiem
 
 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Czw 13 Gru, 2012 20:32
Szczerze mówiąc, nie podobał mi się ten odcinek jakoś. Po pierwsze - komentarze wyłączone (po co i na co?), po drugie raczej robiony odcinek na siłę.

Ja przerwałem oglądanie gdzieś tak po sytuacji z brakiem pliku w legendarnym sklepie, bo szczerze nie chciało mi się dalej oglądać (sama gra to też nie jest szczególnie jakaś porażka, może z wyjątkiem paru literówek).

Aha:

- "Łądniejsze" w opisie odcinka
- Tylnie wyjście w środku sklepu druida nie jest na piętrze, tylko w korytarzu (przynajmniej dla mnie to tak wygląda).

//edit: Aha i chyba ten plik który grę scrashował jest w RTP Twierdzowego XP, który był przez autora używany sądząc po nazwie biblioteki używanej przez grę (100J, zamiast 102E).
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Pią 14 Gru, 2012 16:27
Komentarze wyłączyła mi Camtasia, bo z pewnych powodów musiałem uploadować prosto z niej. Naprawiłem gdy tylko się zorientowałem.
"Łądniejsze" to skutek tego, że moja klawiatura pamięta lepsze czasy i alt nie odskakuje wystarczająco szybko, więc czasem się zdarza, że alt wpływa jeszcze na następną po polfoncie literę.
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene