Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Pią 20 Lip, 2012 23:36
Ultima Tournament III
Autor Wiadomość
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012 19:22
Zachęcamy zatem do udziału w głosowaniu publiczności.
Jak zostało podane na początku - w zabawie wziąć udział mogą jedynie osoby zarejestrowane na forum do dnia 01.06.2012 włącznie.

By zagłosować należy napisać wiadomość prywatną do Ayene lub Seivotha, w treści podając oczywiście nick osoby, na którą oddaje się głos.

Głosowanie trwa do 20 lipca (piątek) do godz. 23:59.
Wyniki zostaną podane 21 lipca (sobota) do południa.

Gry konkursowe do pobrania:

Życzymy przyjemnych zmagań. Upewnijcie się, że we wszystkie zagraliście :aww:
Dobrze by było, aby frekwencja głosujących była wysoka. Dzięki temu można nagrodzić osoby, które ostatecznie złożyły swoje projekty. Pamiętajcie, że wysłanie głosu zajmuje kilka sekund. Niektórzy tworzyli swoje gry kilka dni.
Pozdrawiam.
________________________


 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012 19:27
Mam takie pytanie, czy nie dałoby się trochę jednak terminu głosowania publiczności wydłużyć? Nie każdy jest tak zwanym "noł-lajfem" i wydaje mi się, że 3 dni to trochę mało czasu na subiektywne oceny wraz z prawidłowym przebiegiem życia poza internetem. Myślę że dobrze byłoby, gdyby takowe głosowania trwały z przynajmniej 5 dni.
________________________
 
 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012 19:29
Gry przecież nie są długie, w większości to kilkunastominutowe gierki. Trzy dni to czas optymalny.
________________________


 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012 19:40
Ja myślę, że się wyrobię ocenić te gry. Ale tak z góry pytałem. ^^
________________________
 
 
 
 
CrasheR 




Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012 19:49
No to czas wyłączyć klocka i brać się za wasze gry :lala:
________________________



 
 
 
Nhadala 




Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012 20:04
No to pora na grę, szykujcie się na ostry... ostrygi z pikantną opinią :-D Pozdrawiam i gratuluję wszystkim tym, którzy chociaż oddali to co mieli, a to w jakim to jest stanie już ja ocenię i zagłosuję. Miejcie się na baczności. Sądzę, że 2h na nie wystarczą :-P
________________________

 
 
 
 
Cyklop 




Nagrody:
UFT3 Winner

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 54
Skąd: ???
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012 20:17
Biorę się za gry. Fajnie że odkąd ostatnio byłem na forum trochę jeszcze przybyło.
 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012 20:29
I więcej buraków na pierwszej stronie... Na szczęście widać też coś świeżego. Gratki dla tych "wporzo". Biorę się za granie :lartarin:
________________________

 
 
 
Nhadala 




Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012 21:11
Pora na posta nim oddam głos. O to moje opinie o poszczególnych grach. Może i autorom nie przypadną do gustu, ale mam nadzieję, że jakiś wniosek z nich wysnujecie. No to start:

  • Avara - Tajemnice świata Zerias

    W grze kilka razy się zacięłam, ale ogólnie przyjemna dla oka. Polecam dodać kilka opisów bo np. przy kryształach nie wiadomo, co tak naprawdę mamy z nimi zrobić. Bez kilku zacięć grę wspominam bardzo pozytywnie.

  • Axer - 8 Bit Escape

    Jak dla mnie gra nie do przejścia, chyba poziom "Niszczyciela" w System - Pustkowia
    Chaosu jest prostszy od niej. Poddałam się po paru próbach z niecenzuralnymi słowami, ale na pocieszenie dodam, że są gorsi.

  • CrasheR - Krwawy Rytuał

    Na wstępie zapytam, czy ten przywódca celowo wygląda jak pirat? Pierwszy raz mnie zaskoczyłeś bo zrobiłeś grę wreszcie nie o postaci z serii gier Final Fantasy, brawa dla tego pana :brawa: Jednakże na tym plusy jak dla mnie się kończą, owszem lubię gry strategiczne i system walki mi odpowiada, jednakże Fire ball na jedną kratkę?! To nawet ja wiem, że to czar zasięgowy, więc powinno się z niego korzystać z daleka, bez potrzeby podchodzenia do przeciwnika. Po drugie tyle osób narzekało na to, że w grach chodzi tylko o walkę z przeciwnikami, ja po drugiej czy trzeciej walce zrezygnowałam z gry, gdzie zagadki? czy humor? Brak tego w twojej grze.

  • Cyklop - Rytuał Krwawego Księżyca

    Gra o ultimowiczach, cóż podchodziłam do tej gry nie wiedząc o tym i mile się zaskoczyłam. Humor przyjemny dla oka (denerwująca muzyczka na placu, więc ją całkowicie wyłączyłam), przedstawienie postaci prawie zgodne z oryginałem (Melvin - czarnoskóry nie wiedziałam :-) ). Jednakże jak mogłeś tak mało umieścić mojej osoby (za to powinien być ban :!: ), ale za moją puentę masz u mnie plusa, który niweluje bana :-P Gra dobra, nie posiadająca na moim kompie większych bagów. Na koniec pamiętaj "Edytuj posty bo będą ostry :!: ".

  • Feniks - Diary Of Secrets

    Gra z cyklu opowieści dziwnej treści. Idzie trochę zasnąć, bo nie wiadomo, o co tak naprawdę w niej chodzi. Jeśli posiadała jakiś morał czy coś w tym stylu to sory, ale najwidoczniej jest on dla mnie zbyt mądry :-P Statek jest kwadratowy i nawet nie widać jego połączenia płynnego z wodą. Patrzenie w morze dobre, choć te rybki jakby wykonywały pływanie synchroniczne :-D

  • Yoroiookami - Baśń o dziewczynie w Hadesie

    Dobry humor Batmanie :-D Gra śmieszna, krótka i dobra. Podobał mi się motyw z latarką i wtrąceniem motywu forumowego. Szkoda, że jak dla mnie za krótka, ale liczę na więcej :!:

  • Zazombik - Samuraj vs. Troll

    Gra = bag. Te dwa słowa dobitnie ją określają. Jak nie zagubienia w teksturze., to niewidzialne kwadraciki po serduszkach, robociki, które mnie spowalniały i to tak dobitnie, że musiałam kilkakrotnie do niej podchodzić. Walka z potworem ośmiornico - nietoperzem tak naprawdę nie wiem na czym polegała, a w pewnym momencie zacięłam się i choć miałam wielką cierpliwość do gry to zrobiłam jej jednego wielkiego DELET'A i stwierdziłam nigdy więcej nie zaistnieje na moim kompie. Gra nie do przejścia.



Taka jest moja subiektywna opinia. Możecie jej nawet nie czytać, bo przecież ja nigdy gry nie stworzyłam ;-) Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję tym, którzy jednak oddali projekty bez względu na to w jakim stanie :brawa:
________________________

 
 
 
 
CrasheR 




Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012 21:18
Nhadala, Moja gra nie miała być śmieszna, w końcu chodzi o krwawy rytuał, a zagadka jest jedna xD W starym domu. Co prawda myślałem o dodaniu ich większej ilości, ale nie miałem na nie pomysłu.

Cytat:
Fire ball na jedną kratkę?!


Nie wiedziałem jak to ustawić ^^ Mimo prób nie udało się więc tak zostało.

Edit:
No, a teraz coś o grach.
Wszystkie były fajne, więc był trudny wybór xD Wahałem się pomiędzy 2, ale w końcu udało mi się wybrać.

Yoro...
Cytat:
Miss ! Miss ! Miss ! Miss ! Miss ! Miss ! Miss ! Miss ! Miss ! Trafiłam !!!


Rozwaliłeś mnie tym, latarka też była świetna :lol2:
________________________



 
 
 
tracersgta 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 612
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 07:36
Nhadala, szybka jesteś :O Ja dopiero pobieram :P
________________________
I'm a tiger! I roar. I hunt, I climb, I eat, I wash, I sleep!

Gość, jeżeli pomogłem daj "Pomógł" ;-)
 
 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 07:51
U mnie jest jeden problem...
Jestem na nie-moim laptopie daleko od RM-ów itp.
I mam drobny problem... Mianowicie - gry często nie działają :-/
Głównym problemem jest to że archiwum jest uszkodzone, lub coś
takiego. Czy inni też mają ten problem, czy to kwestia sprzętu?
Bo jak nie zagram we wszystkie to nie mogę zagłosować :-/
Więc jeśli można było, niech gry będą zapakowane do .rar, bo inaczej
mam porządne problemy z tymi grami.
 
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 07:55
Finwe - musisz zmienić bibliotekę na:
Library=RGSS104E.dll

No przynajmniej u mnie tak to zadziałało :->
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 08:26
Pozwoliłem sobie przekopiować ten piękny schemat od Nhadali :roll: nie gniewaj się :przytul: .
--------------------------------------------------
Cyklop - Rytuał Krwawego Księżyca
Brawo! :klaszcze: Przez większość gry miałem na twarzy durny uśmieszek. I to nie taki zwyczajny durny uśmieszek, tylko TEN durny uśmieszek, który mam gdy widzę coś gupkowatego i nie mogę powstrzymać chichotu :->
Bardzo przyjemnie mi się w to grało, mimo tej 'oryginalnej' grafiki :roll: ...
Gra w ultimowym klimacie, zdecydowanie dla mnie~

P.S. Proszę cię, nie poprzestawaj na tym! Masz wspaniały talent do tworzenia komedii!
No i nie wiem czy to coś znaczy :roll: ale zasłużyłeś:
- ODPAKUJ PREZENT
Spoiler:


-NIE ODPAKOWUJ
Spoiler:

Niczego tu nie ma, kto by się spodziewał! Gay Over!



Avara - Tajemnice świata Zerias
Gra ci się udała. Szczerze powiem że bardzo zazdroszczę wyobraźni do tworzenia bajek/historyjek tego typu :roll:
Bardzo przyjemnie mi się grało, a wystrój graficzny i efekty po prostu piękne~ :->
Nie podobały mi się te bugi przez które musiałem powtarzać niektóre 'scenki'. (Według mnie) napracowałaś się najbardziej ze wszystkich biorących udział, no, może na równi z Cyklopkiem.

Axer - 8 Bit Escape
Axer! Kochany!...Dlaczego mnie nienawidzisz? :mrgreen:
Nieładnie tak tworzyć grę która doprowadzi biednego wilczka do płaczu! Wiesz ile razy walczyłem z Seivothem? :-> Przynajmniej siedem, jak nie więcej! Bardzo mi się podoba gra i pomysł, tylko co jest nie tak z tym poziomem trudności? xD
Osoby które przeszły "Contre" przy walce z Sei'em byłyby całe we łzach... >_<

CrasheR - Krwawy Rytuał
Pierwszy raz grałem w grę z takim systemem walki :shock: fabuła mnie niestety nie wciągnęła. Mapki wyglądają ładnie i muzyka nie jest bebe, tylko gryzie mnie ten Fireball na jedną kratkę, jak to już ktoś zauważył. :-> Może bym na ciebie zagłosował gdyby w twoim projekcie było więcej Kabelka. <3

Feniks - Diary Of Secrets
Zaskoczyłeś mnie, przyjacielu. :-> W życiu bym się nie spodziewał że gra którą tworzysz tak pięknie przedstawia historię skaczących ryb. Szczerze powiem, to najpiękniejsza historia o rybach jaką widziałem. :mrgreen: Tylko po co ten statek w tle? @_@
Nie no xD nie mam pojęcia czy gra kończyła się na tych rybkach, ale na pewno skończyła się dla mnie bo program mi powiedział, że nie mogę się ruszyć. Dam ci 7/10 ze względu na te słodkie morskie stworzonka! :roll: (Które tak pięknie smakują gdy wcina się je na surowo)
Jeżeli coś pominąłem to przepraszam! :shock:

Zazombik - Samuraj vs. Troll
:omgomg: NIE POTRAFIĘ W TO GRAĆ! NIE POTRAFIĘ TEGO PRZEJŚĆ! JESTEM KIEPSKIM GRACZEM, PRZYZNAJĘ SIĘ! :omgomg:

Yoroiookami - Baśń o dziewczynie w Hadesie
Co ty sobie do diabła myślałeś? :ehe:

Jeżeli kogoś pominąłem, to mnie zabijcie :mrgreen:

===================
SPOILAR ALERT! ALURT*!
===================

Z serii: Najlepsze Momenty
Wrzuciłem tutaj tylko nieliczne :-> bo robienie screenów w niektórych przypadkach zajęłoby mi wiele godzin.

Rytuał Krwawego Księżyca
Znowu ten uśmiech :lol:
Spoiler:
















Zgadzam się z ostatnim! :roll:

8-Bit Escape
Cała gra... xD
Prócz umierania -_-

Tajemnice świata Zerias
Po prostu...ładne~ :mrgreen:
Spoiler:





Feniks - Diary Of Secrets
Spoiler:


Taa...rybki :taniec:
Huehuehuehue :3 jestem idiotą~

Zazombik - Samuraj vs. Troll
Zgadnij co?
Spoiler:

NADAL NIE UMIEM W TO GRAĆ



CrasheR - Krwawy Rytuał
Spoiler:

Dobra, przyznaję się, nic nie mam :shock: miałem nadzieję że nie zajrzysz...
Jestem kiepski w posługiwaniu się tym nowym systemem walki więc nie zaszedłem daleko x/ ale nie łam się...masz, weź ten obrazek dziewczynki jedzącej banana



Yoroiookami - Baśń o dziewczynie w Sedesie
Spoiler:

Nienawidzę cię cholero. Co ty sobie wyobrażasz tworząc takie gry? -_-

EDIT: Kabel cię tak naprawdę nie kocha :-) handluj z tym

 
 
Valdali 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 421
Skąd: Reykjavik
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 11:29
Pobrałem, zagrałem w wszystkie :->
Nie mam zamiaru się rozpisywać bo truchu mi się nie chce xD
Wnerwiało mnie troche to bezustanne umieranie w grze Axera, ale gratuluje pomysłu UltimaHades mrrr.... :omgomg:

jeśli chodzi o głos to mysle pomiędzy projektem Feniksa a Avary, więc zagram w nie jeszcze raz i wszystko to powoli sb przekalkuluje [tj. mniejsze bugi itepe.]

ale tu tylko tyle bo głos można wysłać do Ayenusi bądź Seivotha :-P

jedynie na czym sie, rzec by można zawiodłem to "gra" Yora :-(
treść fajna, z humorem ale cholernie krótkie. coś jak "Ostateczna Władza" Melvina, chodzenie to tylko 30 sek :lol:


patrząc tak na te projekty to teraz żałuje że szybko nie dokończyłem swojego i go nei wysłałem bo ja jakos tak to robiłem... jak to Fenikśu napisał "za bardzo siem wczówam :3". ale to nic... wezmę udział z rok, a tym razem kongratulejszyn wszystkim uczestnikom, którzy oddali prace :oops:


a miałem sie nie rozpisywać :mrgreen:
________________________
Moje anime w RPG Makerze. Zapraszam!
ZOBACZ :!: :!: :!:
Spoiler:

Moimi Mistrzami i Wielkimi Nauczycielami są: Melvin i Angius!

Dziennik Krejzolów:
Ayene
Angius
Melvin
Yoroiookami
CrasheR
Finwe

Moi ziomale :D

 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene